Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motocykle #prawojazdy
Jak wygląda sytuacja że zdawaniem kiedy pada? Mam mieć jutro egzamin a pogoda na cały dzień pokazuje deszcz, co w takim przypadku z egzaminem? Jest przekładany jakoś priorytetowo np na nastepny dzien czy muszę się sam zapisywać i czekać miesiąc czyli realnie czekać do wiosny?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@profaza: egzamin i tak zdajesz ale egzaminator zapyta czy jesteś pewny. Jak siw podejmiesz to właściwie masz zdany. Poza tym, nie musisz osiągać wymaganych prędkości na placu bo dostosowujesz prędkość do warunków. Idź i nie nie bój! Powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@profaza: Jeśli nie będzie mocno padać może egzamin być przeprowadzony, wszystko zależy od egzaminatora, ja zdawałem w deszczu i wszystko odbyło się tak jak normalnie tylko w mieście wolniej jechałem ze względu na warunki pogodowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)Oni sami podają nowy termin
  • Odpowiedz
serio można jechać wolniej na placu jeśli pada deszcz?


@profaza: nie. Zadania w których masz pomiar prędkości zaliczasz normalnie bez względu na pogodę. Padało jak zdawałem i nie było żadnej taryfy ulgowej. Na jedym mialem 49km/h i musiałem powtarzać zadanie.
  • Odpowiedz
@profaza: Gratulacje. Witamy ;)

EDIT: Pamiętaj że uprawnienia otrzymujesz od Pani w urzędzie miasta przy odbieraniu prawa jazdy a nie w momencie zdania egzaminu czy otrzymania smsa z urzędu miasta że dokument jest gotowy do odbioru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@negtner: dzieki :) prawo jazdy robilem dla siebie bo już dwa lata latam na 125 więc mi jie spieszno do większych moto a i tak nie mam innej maszyny obecnie
  • Odpowiedz