Wpis z mikrobloga

@Kij_od_Kaszanki: "Aby móc podejść do egzaminu trzeba dysponować zaświadczeniem o stałym lub czasowym pobycie w Czechach oraz przedstawić dokumenty dotyczące pobytu tymczasowego przez co najmniej 185 dni w roku kalendarzowych."

Poważnie zdecydowałbyś się na sfałszowanie powyższych informacji, zeby moc podejść do egzaminu?
  • Odpowiedz
Podobno jest to możliwe ale nikogo nie znam kto by miał z tym jakieś doswiadczenie.


@Kij_od_Kaszanki: Mieszkasz w Czechach lub Słowacji? Jeżeli nie to tak jak wyżej bez 185 dni zameldowania nie jest to realne, firmy które piszą że jest to możliwe bez tego warunku świadomie mówią o podrabianiu dokumentów państwowych. Pomijając już że ogromna część tego rynku to po prostu oszustwa które po prostu wezmą od ciebie pieniądze i
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: No wiem, że tak w Czechach mają. Wiem też, że mimo to jakoś to robią. Szukam kogos kto miał z tym stycznosc. Nie wiem tylko czy na Słowacji tez tak jest.

Nie wiem czy sie bym zdecydował ale potrzebuje jak najszybciej zrobic prawko. Miałem zakaz 3 lata i juz mi niby mineło ale zderzyłem sie z naszym systemem i dokleili mi jeszcze rok bo miałem marihuane w organizmie...
  • Odpowiedz
Jednak musze znaleść jakis sposob na prawo jazdy poza Polską bo tutaj nie chcą mi dać


@Kij_od_Kaszanki: Czy ty jesteś normalny?

Nie wiem czy sie bym zdecydował ale potrzebuje jak najszybciej zrobic prawko. Miałem zakaz 3 lata i juz mi niby mineło ale zderzyłem sie z naszym systemem i dokleili mi jeszcze rok bo miałem marihuane w
  • Odpowiedz
@devones: Coś Cie poruszyło za bardzo chyba. Nie mam zakazu prowadzenia pojazdow. Miałem ale mi minął. Teraz chce odzyskać i niby nie moge bo mam marihuane w organizmie. Niegdy nie miałem z tym problemów, nigdy nie jeździłem po marihuanie, nie miałem tez zadnego wypadku czy kolizji przy ktorej stwierdzono u mnie marihuane.

Nie wiem jakie sa przepisy w tym kraju ale nie wydaje mi sie logiczne, że nie moge jezdzic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pasta_alla_carbonara: serio myslíš że tego się trzymają? Zameldowanie? Przed dekadą prawo jazdy kosztowało w Czechach 12 000 włącznie z opłatą za tłumacza. Jeżeli znałeś trochę język tak było taniej. Na szczęście ukrócił się ten proceder.

@Kij_od_Kaszanki: chceš zrobić prawo jazdy czy kupić? Jeżeli zrobić tak znajdź szkołę w Těšíně albo Ostravě. Jest dużo łatwiej zdać jak w Polsce.
  • Odpowiedz