Wpis z mikrobloga

Moja kobita zdawała 10 lat temu prawko ale po kilku próbach egzaminu poddała się i zrezygnowała z dalszej próby zdobycia prawka. W międzyczasie wykupywała jazdy i wyrobiła ten cały ppk. Teraz chce znowu podejść do egzaminu i zapisać się na kurs i tu jest mały problem, badania wyszły w 2017 roku (wada wzroku) a ppk nadal posiada w urzędzie, szkoła jazdy mówi żeby poszła do urzędu odebrać swój numer ale czy przedawnione badania nie będą problemem w zapisaniu się na kurs ? Czy może je zrobić np za tydzień i uczęszczać na teorie ? Ktoś orientuje się w tej sprawie ? #pytanie #prawojazdy
  • 7
  • Odpowiedz
@Kzaro: ale nie musi robić ponownego kursu. Kurs na prawo jazdy jest ważny dożywotnio o ile nie weszły jakieś istotne zmiany w kodeksie ruchu drogowego. A nic takiego nie miało miejsca. Musi tylko wykupić dodatkowe jazdy i zapisać się na egzamin
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: @Keitaro: dużo pozapominała i myśli że ilość jazd jakie musiałaby wyjeździć przekroczy koszt samego kursu. U nas godzina kosztuje 100-120 zł. Dlatego chce robić kurs od nowa bo zmieniły się przepisy itd...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kzaro: to na jazdach doszkalających ją douczą. Testy i tak ogarnia się samemu czytając przepisy. A jak bierzesz większy pakiet godzin to zawsze jest zniżka. Ja tak po 12 latach od skończenia kursu poszedłem na egzamin z 5h jazd doszkalających i stykło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz