Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Arno1d
Profil firmowy

Arno1d

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1551
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 1468
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30
serbski_schab
serbski_schab
06.06.2026, 22:05:12
  • 0
#perfumy Poszukuje cytrusowego letniaka z mainstreamu o nieskomplikowanym zapachu i o przyzwoitych parametrach. Pod uwagę biorę:
Allure Cologne
Dior Homme Cologne
Dior Homme Sport
Light Blue Intense
Eau Givree
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 06.06.2026, 22:17:48 via Android
  • 2
@serbski_schab: eau sauvage cologne od Diora albo missoni wave
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d przedwczoraj, 07:07:50 via Android
  • 1
@serbski_schab: nie, podstawki też nie lubie
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga
06.06.2026, 22:20:04
  • 0
Znacie jakieś laski z Alaski?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 06.06.2026, 22:21:19 via Android
  • 1
@andrzejpodloga: tylko laski z nebraski
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d 06.06.2026, 22:27:08 via Android
  • 0
@cognjac: chyba chłopy z przykopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
06.06.2026, 08:02:45
  • 12
Pogoda piękna, karasie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wedkarstwo
generator_beki - Pogoda piękna, karasie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wedkarstwo

źródło: 1000027391

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 06.06.2026, 08:05:42 via Android
  • 7
@generator_beki: karasie jedzą g---o!
  • Odpowiedz

majkel_scofield
majkel_scofield
04.06.2026, 06:44:35
  • 6
Cztery dni wolnego od kołchozu, kto jeszcze tak ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A kto niestety będzie pracował? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 04.06.2026, 07:01:58 via Android
  • 2
@majkel_scofield: Ale co tu robić jak pogoda do d...
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d 04.06.2026, 07:08:09 via Android
  • 2
@majkel_scofield: myślałem ogólnie o całych czterech dniach , w całej Polsce pogoda g------a i nawet nie ma gdzie jechać, ale neet przez 4 dni też się przyda
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
04.06.2026, 06:41:41
  • 131
Corsa jest niby babska bo co? Bo jest mała? A suvy są babskie bo co? Bo są duże? No poczekajmy niech się ekspert wypowie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 04.06.2026, 07:00:46 via Android
  • 1
@I-____-I: no tak, prawdziwie męski to tylko passat 😅
  • Odpowiedz
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
04.06.2026, 06:54:42
  • 0
witam społeczności moje pytanie którą ręką prawidłowo otwierać lodówkę?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Arno1d
Arno1d 04.06.2026, 06:56:31 via Android
  • 0
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe: lewą, żeby prawą móc się podrapać po jajkach... A zamykasz nogą..
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
27.05.2026, 20:51:15
  • 4
#perfumy Jako że dziś głośno o pompowaniu balonika:
Najbardziej napompowany niewypał na tagu, zapraszam do dyskusji! └[⚆ᴥ⚆]┘
ewataewa - #perfumy Jako że dziś głośno o pompowaniu balonika:
Najbardziej napompowan...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 224932

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 28.05.2026, 05:08:06 via Android
  • 7
@ewataewa: Louis Vuitton Imagination kompletnie nie czuje hypu na te perfumy, są jakieś zwykle i absolutnie niewspółmierne do ceny jaką za nie krzyczą...
  • Odpowiedz

kajss
kajss
kajss
25.05.2026, 13:46:39
  • 43
#perfumy #z--------------a
Szanowne Państwo oto chłopkoń
kajss - #perfumy #z--------------a
Szanowne Państwo oto chłopkoń

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 25.05.2026, 15:54:16 via Android
  • 4
@kajss: jeśli w drugą stronę to centaur, to tu będzie aurcent , mam nadzieję że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
24.05.2026, 18:05:36
  • 0
#wakacje #podroze #citybreak #wyjazd

Kurde niby bym gdzieś pojechał ale nie wiem czy mi się chce i czy nie mam za mało czasu bo z 4-5dni tylko. Robicie sobie takie city breaki? Bo na all in to za krótko i tak się zastanawiam nie wiem nie wiem są bilety do 100zl w jakieś pierwsze lepsze miejsce typu Bari Mediolan czy inna Malaga
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 24.05.2026, 20:46:02 via Android
  • 1
@Wypokowicz93: panie, ja się zastanawiam nad bukaresztem na 2 dni.. loty są tanie i z Krakowa w super godzinach dla mnie.. więc 4-5 dni to nie ma co się zastanawiać tylko lecieć, podrzuciła Bari, osobiście bardzo polecam, jak chcesz więcej info to się odezwij.
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d 25.05.2026, 05:01:35 via Android
  • 1
@ramirezvaca: a widzisz nie wiedziałem o tym zamku! Chyba trzeba klepać te loty😅
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d 25.05.2026, 12:36:26 via Android
  • 0
@ramirezvaca: same plusy😅
  • Odpowiedz
lunaexoriens
lunaexoriens
24.05.2026, 19:56:01
  • 0
Wybieram się do Berlina i nie wiem, czy niecałe trzy dni (dwa noclegi) to nie za dużo? Raczej będę wolał wszędzie dojść na piechotę, żeby zrobić te 20-25km dziennie, więc samo to zabierze trochę godzin. Ewentualnie zastanawiam się, czy w jeden dzień nie pojechać z Berlina do innego miasta, choć raczej będę chciał na spokojnie sam Berlin.
#berlin #niemcy #podroze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 24.05.2026, 20:43:10 via Android
  • 1
@lunaexoriens: ja obskoczyłem w jeden dzień Berlin, ale nie wchodziłem wszędzie, drugi raz bym nie wrócił. Moim Zdaniem dwa to max a skoro chcesz chodzić , to dwa pełne dni Ci powinno to zająć
  • Odpowiedz

sylwke3100
sylwke3100
24.05.2026, 19:04:41
  • 15
Widok na ruiny zamku Tenczyn w Rudnie i mini zoo uchwycone podczas pieszego spierdotripu.

#malopolska #krzeszowice #spierdotrip
sylwke3100 - Widok na ruiny zamku Tenczyn w Rudnie i mini zoo uchwycone podczas piesz...

źródło: temp_file4701371323219541526

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 24.05.2026, 20:24:23 via Android
  • 0
@sylwke3100: po prawej widać góry i to jeszcze ośnieżone.. a wracając to kominy na Śląsku.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
22.05.2026, 15:32:08
  • 35
#perfumy

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Pietruchoowy . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Creed Aventus to będzie najlepsza polecajka dla ziomka. Naganialem go na nowe batche za 1000zł... Ziomek kupił flakon za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. ... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę
KjatanSveisson - #perfumy 

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane...

źródło: 1000007434

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 23.05.2026, 07:05:26 via Android
  • 1
@KjatanSveisson: ... Panie macanesie ja żem wypsikał ale dlatego, że pietruchowy mówił tak ,że mi ślina ciekła.... Ale w ogóle mi nie smakowało...
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d 22.05.2026, 15:03:20
  • 4
niedawno dostałem próbkę Pana dora Aqua de dora od mirasa ,a w tym tygodniu wrzucilem sobie do torby, coby się psiknąć po siłce z rana.. dla mnie fajny świeżak, ale otoczenie reaguje na ten zapach nadspodziewanie dobrze. W poniedzialek kumpel z rana spytał co to za zapach bo super, w srodę jedna kumpela powiedziała że zwróciła uwagę bo nietypowy i ładny, a dziś babeczka koło 50 aż za mną zawróciła ,żeby spytać,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d
Autor
22.05.2026, 16:04:24 via Wykop
  • 0
@KwiatyZla: to ja gustuję w cytrusach ,ale wolę klimaty edition blanche a turathi blue to dla mnie chemiczny twór.
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d
Autor
23.05.2026, 06:54:20 via Android
  • 0
@eth76: a potem będą na straganach wisieć 😅
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d
Autor
23.05.2026, 06:57:58 via Android
  • 0
@Marmite: a jak się tak zastanowię, to przypomina mi to coś ze stajni Acqua di parma tylko,że odlewke miałem bardzo dawno i już pamięć może mi płatać figle , ale też robiło wow. Na otoczeniu.
  • Odpowiedz

EditorTM
EditorTM
EditorTM
21.05.2026, 18:28:01
  • 0
#grecja #podroze #wakacje

Co wybrać?

  • Korfu 65.0% (13)
  • Rodos 35.0% (7)

Oddanych głosów: 20

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 22.05.2026, 16:18:14 via Wykop
  • 0
@EditorTM: na Rodos , fajne jest tylko miasto i to tylko stare, Korfu jest w pyte tyle ,że też polnocna czesc bo na poludniowej nic nie ma, ale zdecydownie bardziej mi się podobało na korfu , klify, długie piaszczyste plaże, mariny. plus taki ,że na korfu lotnisko jest jakie 1,5 km od miasta , ja lądowalem nocą i spacerkiem sobie przeszedlem , tyle ze mialem tylko podreczny plecak.
  • Odpowiedz

mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
09.05.2026, 14:07:50
  • 2
#motocykle #endurodogruzji

Opony wymieniłem (w sensie że wulkanizator samochodowy wymienił koszt za 2 to 80zł)
Teraz kolekcjonuję niezbędne żeczy na wyjazd.
Od lewego górnego róg przemieszczając się w prawo.
1 komplet łożysk i uszczelniaczy na przód i tył
mpetrumnigrum - #motocykle #endurodogruzji

Opony wymieniłem (w sensie że wulkanizato...

źródło: 1000004670

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 09.05.2026, 16:05:46 via Android
  • 6
@mpetrumnigrum: weź spakuj jeszcze słownik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d 09.05.2026, 17:24:30 via Wykop
  • 0
@mpetrumnigrum: nie , dziękuję( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d 09.05.2026, 20:10:44 via Wykop
  • 1
"porzadanie" a potem "głęboko"

Ileż tu błędów można w takich słowach zrobić...


@mpetrumnigrum: no .. rzeczywiście... szerokości życzę na tej wyprawie :)
  • Odpowiedz

Arno1d
Arno1d 04.05.2026, 20:38:00
  • 2
#motocykle było w majówkę co jeżdzone/latane/ciorane/tasiane( ͡º ͜ʖ͡º)?
Arno1d - #motocykle  było w majówkę co jeżdzone/latane/ciorane/tasiane( ͡º ͜ʖ͡º)?

źródło: 13802

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d
Autor
04.05.2026, 20:56:51 via Android
  • 1
@Bananada: dodany HDR winieta i zasłonięta tablica
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d
Autor
04.05.2026, 21:04:17 via Android
  • 2
Okolice zamku Tenczyn @Bananada
Arno1d - Okolice zamku Tenczyn @Bananada

źródło: 13803

Pobierz
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d
Autor
05.05.2026, 07:39:36 via Android
  • 1
@Adams88878: oo widzę rzepiary już foty robią w rzepaku😅
  • Odpowiedz
faen0
faen0
04.05.2026, 05:22:22
  • 134
Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.

Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.

Działa
faen0 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzy...

źródło: dashboard

Pobierz
  • 328
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 04.05.2026, 10:07:48 via Wykop
  • 0
@faen0: kurde, ktoś coś zrobił dla siebie i innych i jeszcze sie musi tłumaczyć czemu tak żyje a nie inaczej i dowie sie ze g---o ma a nie związek ;p wytrwałości :)
  • Odpowiedz

cytmirka
cytmirka
03.05.2026, 16:06:22
  • 290
Poleciałam sobie wczoraj do #wlochy na kawę i pizzę. Dokładnie to do Bari, a jeszcze dokładniej Bari Vecchia, bo tam spędziłam większość dnia.

To mój drugi pobyt we Włoszech. Parę lat temu byłam w Wenecji. Nie wiem, może tylko ja tak przeżywam każdy wyjazd, ale zawsze jestem zachwycona widokami i spędzonym czasem. I to nawet w miejscach, w których już byłam.

Tutaj zachwyciły mnie uliczki i lokalne życie oraz zapach
cytmirka - Poleciałam sobie wczoraj do #wlochy na kawę i pizzę. Dokładnie to do Bari,...

źródło: IMG_6561

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arno1d
Arno1d 03.05.2026, 19:16:50 via Wykop
  • 1
@cytmirka: Bari mnie urzekło do tego stopnia (a zwłaszcza pobliska Matera) że chciałbym tam kiedyś zamieszkac.. moze nie na starym miescie ale gdzieś na obrzeżach.. o ile nie rozpanoszą się czorni bo okupują okolice dworca...
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Andrzej

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking