Wpis z mikrobloga

Czesc, mam od kilku godzin napad lęku nerwicowego chyba, najpierw lekki ucisk w klatce, natłok myśli stres, rzuca mi nogą co chwilę. Wziąłem nervomix Control jedna tabletkę i zrobiłem się śpiący ale boje się zasnąć. Pisze cały czas z dziewczyną. Dzwoniłem nawet na 999 i pogadałem chwilę ale gość powiedział że gdyby coś to po prostu przyjechać tam do przychodni. Co robić?
#nerwica #pomocy #pytanie #medycyna
  • 5
  • Odpowiedz
@Weird0: z własnego, wieloletniego doświadczenia podpowiedziałby Ci, aby olać temat i iść spać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie nakręcać się. Jednak jest to ciężkie do wykonania i nie zaszkodzi udać się do przychodni, aby Cię uspokoili. Jeżeli dadzą Ci czarodziejską miksturę, to zapomnisz o wszystkim w 15 minut. Ale niech to będzie Twój pierwszy i ostatni raz. Polecam jednak po wszystkim udać się do specjalisty.
  • Odpowiedz
@Fox7er: jutro idę do ogólnego, w piątek psychiatra. Proboje zasnąć ale stres przejawia mi.sie też trochę somatycznie np cały czas tą noga mi rzuca a jak się położę na boku to kłuje serce czy coś takiego
  • Odpowiedz
@Weird0: No ciężko zasnąć, bo towarzyszą temu dodatkowe lęki. Najpierw musisz poznać mechanizmy działania tego gówna, ale nabyta wiedza z filmików może być niewystarczająca, bo gdy przychodzi do ataku, to wyłącza się racjonalne myślenie i ciężko przyswaja się argumenty, że to tylko atak paniki. Potrzeba lat praktyki xD
Może to Cię uspokoi. https://youtu.be/SFcDzTSFejk Nie pamietam, czy to dokładnie to wideo było.

Najlepiej, gdy następuje „wybuch” takiego ataku i wszystkie złe emocje
  • Odpowiedz