Mireczki, u rodziców na chacie przestała działać pompa która ciągnie wodę ze studni głębinowej.

Hydraulik wybadał, że na w tych kostkach na zdjęciu (sorry nie znam fachowej nazwy) prąd jest w pierwszej i drugiej ale w trzeciej już nie. Ogólnie nie był w stanie sam rozkminić co jest nie tak bo sam w elektryce ma podstawowa wiedzę tylko. Jego znajomy elektryk nie odbiera a my nie mamy wody XD.

Bylibyście w stanie
Buntro - Mireczki, u rodziców na chacie przestała działać pompa która ciągnie wodę ze...

źródło: comment_1660817583Bm368y54MdCj0Ja7ZHsSrc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam pytanie do eksperta xD
W skrócie- oddałem do informatyka kompa po nieudanej wymianie płyty głównej z procesorem. U mnie pojawiało się 5 beepnięć- czyli nie wykrywało procesora. Oddaje kompa, informatyk go naprawia, podłącza i działa. Biorę kompa do siebie, podłączam i... NIE DZIAŁA XD sytuacja została powtórzona jeszcze raz, oddałem kompa do informatyka, gdzie u niego z marszu odpalał, a u mnie za cholere nie chcę się odpalić i dalej
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy według was spokojnie można rozpalać ognisko w gęstym terenie zabudowanym? Ognisko będzie na mojej posesji, w domu, a Do najbliższych okien sąsiadów będzie około 15-20m. Ognisko będzie małe w palenisku, zgodnie z wszystkimi zasadami (czyli zero palenia śmieci itd) czy dym dla sąsiadów może być uciążliwy przy takim ognisku czy może to się rozwieje zanim doleci? Potrzebuje porad bo kupilam palenisko zamiast grilla ale nie wiem czy nie oddać jednak

#
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jabadabadupka Jestem ekspertem. Jak umiesz sterować dymem i dym nie wleci komuś do mieszkania to śmiało bo nikt się nie wkurzy, że mu dym do mieszkania leci.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: nie latwiej isc do sasiadow i uprzedzic, ze chcesz zrobic male ognisko i z gory sorry za niedogodnosci jak im cos zadymisz niz sie zastanawiac i pytac wykopkow czy Twoim sasiadom bedzie przeszkadzalo?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chrupki_z_zupki: prawym na dysk, wlasciwosci, oczyszczanie fysku, usun pliki systemowe i tam pare gb jest do wyrzucenia. Moze to byc tez jakis plik typu hibernate czy cos, sa programiki co sprawdzaja jaie pliki ile zajmuja moze ktos madry podpowie nazwe
  • Odpowiedz
Siemka, dostałem telefon z Anglii i niestety obsługuje chyba jedynie brytyjskich operatorów, ponieważ za nic nie mogłem aktywować na tym telefonie mojej karty SIM, mimo że wpisywałem poprawny PIN i PUK, jest opcja to obejść?
#telefony #informatyka #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś skomentował zdjęcia gówna z rodzynkami


@podatnik_fundator: Podoba mi się to porównanie ludzi do gówna xD No to panie sraka, rozwiń to trochę, bo nie wiem co autor miał na myśli. Jeszcze panie srako podrzucisz jeszcze inną analogie typu dziurka od klucza i klucz to będzie już peak logiki i analogii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki, poratujcie linkiem do tego filmiku, gdzie gość kręci material o tym jak stracil prace bo jakąś pinda oszustka ( usa) powiedziała, że nie otrzymała dostawy jedzenia.

Szukam I znaleźć nie mogę

#prosba #pomocy #filmik #usa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie. od dłuższego czasu mierzę się z VLC playerem, a mianowicie:
- jak ustawić aby po wciśnięciu przycisku nastepna pozycja odtwarzacz zaczytywał i odtwarzał kolejny plik z tego samego folderu?
Pamietam, że w Bestplayerze działało to banalnie łatwo i zawsze odtwarzał mi np. kolejny epizod serialu z tego samego folderu.
W VLC nie moge znaleźć tej opcji

#komputery #oprogramowanie #programy #vlc #kiciochpyta
Aguirregniewbrzozy - pytanie. od dłuższego czasu mierzę się z VLC playerem, a mianowi...

źródło: comment_16605906228xU7OvD2YvwDjDAn3svq7z.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuje gry, w stylu minecraft ale świat był osadzony w kosmosie. Gra była dość specyficzna, pamietam ze nazwa składała się chyba z 4 cyfr. Ktoś coś kojarzy?
#gry #pytanie #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johtypytyhyn: przestań w------ć sąsiadów, za darmo nikt ci zamka nie niszczy. Rolety antywłamaniowe nie są drogie, są demontowalne przy wyprowadzce i na olx prawie nie ma ogłoszeń z używanymi, bo od niemal od razu znikają.

700 zł teraz ciężko mi wydać jednorazowo

Do McDonald's na Rynku idź i spytaj o pracę jak 700zł "mając firmę" to dla ciebie wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki mam taki dziwny 'problem'. Mianowicie moja przeglądarka/komputer ma jakieś upośledzenie, które powoduje ciągłą konieczność np:
- na logowanie do konta google mimo zaznaczonego "pamiętaj dane logowania" - przy każdorazowym włączeniu przeglądarki muszę włączać neta w telefonie, żeby potwierdzić, że chcę się zalogować.
- na stronie banku każdorazowo przy logowaniu dodawanie kolejnego "zaufanego urządzenia" lub zalogować się jako "jednorazowo na tym urządzeniu"
- logowanie do innych witryn na zasadzie "zapamiętaj mnie" (rozumiem, że to ma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przestał mi działać mikrofon w grze podczas nagrywania. Odpalam nagrywanie pulpitu - wszystko działa (głos mój słychać i dźwięki też, które są na drugiej ścieżce). Odpalam grę i słychać tylko dźwięk z gry... Macie jakieś pomysły?
#nagrywanie #audio #pomocy #youtube #mikrofon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach