Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Wykręciłem chłodnicę i intercooler aby je przeczyścić - zlałem cały płyn z uk chłodniczego, zamontowałem spowrotem elementy, (zlutowałem tez zerwane kable od czujnika temperatury dolotu), zalałem 8l wody demineralizowanej i płukankę - odpalam samochód a on na jałowych obrotach wchodzi od razu na nieregularne obroty (dusi się) i po chwili gaśnie.
Ma ktoś pomysł?
#w210 #mercedes #mechanikasamochodowa #pomocy
Ma ktoś pomysł?
#w210 #mercedes #mechanikasamochodowa #pomocy
- 0
@Walerin: Zaraz zabiorę się za rozebranie elementów i sprawdzę intercooler czy ma przeciek
- 2
@ciasteczkowy_otwur: @Walerin: Rozkrecilem wszystko spowrotem, sprawdziłem szczelność intercoolera w prowizorycznym basenie, złożyłem wszystko spowrotem bardziej uszczelniając łączenia, zrobiłem nowe luty i połączenia na czujnikach, odpaliłem i chodzi jak talala. Zaraz zlewam płukankę i uzupełniam płynem. Dzięki za podpowiedzi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bebzik6767 > Szukalem klientow w parku
Doskonale, witamy wsrod pracownikow moderacji wykop.pl
lecz nigdy nie jest fajnie i ostatnie 3g sprzedalem policjantowi.
Doskonale, witamy wsrod pracownikow moderacji wykop.pl
@bebzik6767: Dobrze się składa, bo moja córka studiuje prawo. Odezwij się na priv.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kilka lat temu grałem w EURO TRUCK SIMULATOR 2 I wszystko chualo.
Ostatnio ściągnąłem najnowsza wersję z jakimś manager mod 1.46 i komputer mi się zawiesza lub restartuje. Pojawia się błękitny ekran od windowsa że są jakieś błędy i system zbiera dane.
Do tego samoistnie kasuje mi się profil gracza i wszystkie sejwy.
Już miałem 10% odkrytej mapy i wszystko przepadło.
Następnie przy 5% to samo się stało.
Ostatnio ściągnąłem najnowsza wersję z jakimś manager mod 1.46 i komputer mi się zawiesza lub restartuje. Pojawia się błękitny ekran od windowsa że są jakieś błędy i system zbiera dane.
Do tego samoistnie kasuje mi się profil gracza i wszystkie sejwy.
Już miałem 10% odkrytej mapy i wszystko przepadło.
Następnie przy 5% to samo się stało.
@adamsowaanon: kradniesz grę za 17 złotych?
@adamsowaanon: na wyprzedaży dorwiesz to wszystko za jakieś pewnie 80-100 zł, nie warto się tyle p-------c, a jak chcesz w to tydzień pograć to Ci dlc nie potrzebne
Mam problem z #airpodspro od #apple
Prawa słuchawka dziwnie reaguje.
Po włożeniu do case, nie zawsze chce się ładować.
Dodatkowo, kiedy obie są w środku ładowarki, prawa słuchawka jest wykrywana przez mój telefon jako aktywna.
Reset
Prawa słuchawka dziwnie reaguje.
Po włożeniu do case, nie zawsze chce się ładować.
Dodatkowo, kiedy obie są w środku ładowarki, prawa słuchawka jest wykrywana przez mój telefon jako aktywna.
Reset
źródło: comment_1661691773V48MkCA4hH8bs6pbIdvBLp.jpg
Pobierz@szczurozjadacz: jak masz je poniżej roku to oddaj na gwarancje do autoryzowanego serwisu powinni ci wymienić na nowe
- 0
@look997: nic nie zrobisz. Albo robią AB testy albo powolny rollout nowych widoków do userów. Prawdopodobnie przypisali konkretny widok do konkretnych kont i zbierają dane.
- 0
@pasta_alla_carbonara: Eksperymenty na pewno.
Tam były babole typu ikonka powiadomień z trybu jasnego w trybie ciemnym.
A tak to głównie rozkraczone to wszystko pod tytułem.
Dawniej było ciasteczko albo przełącznik, i można było to wyłączyć, nawet jeśli się wylosowali.
Tam były babole typu ikonka powiadomień z trybu jasnego w trybie ciemnym.
A tak to głównie rozkraczone to wszystko pod tytułem.
Dawniej było ciasteczko albo przełącznik, i można było to wyłączyć, nawet jeśli się wylosowali.
#anonimowemirkowyznania
Hej mireczki, jestem na ponad 200mg pregabaliny.
Nadal bardzo źle się czuję wychodząc z domu, często panikuję i nie mogę oddychać.
Nie jestem w stanie za daleko od domu odejść, bo jest koszmarnie i mam masę somatów.
Czy jest sens prosić o zwiększenie dawki, czy iść w stronę jakichś nowych leków? Nigdy nie szedłem w SSRI (oprócz trazadonu na sen, który spisuje się dobrze), pregabalina to mój pierwszy przeciwlękowy lek.
#
Hej mireczki, jestem na ponad 200mg pregabaliny.
Nadal bardzo źle się czuję wychodząc z domu, często panikuję i nie mogę oddychać.
Nie jestem w stanie za daleko od domu odejść, bo jest koszmarnie i mam masę somatów.
Czy jest sens prosić o zwiększenie dawki, czy iść w stronę jakichś nowych leków? Nigdy nie szedłem w SSRI (oprócz trazadonu na sen, który spisuje się dobrze), pregabalina to mój pierwszy przeciwlękowy lek.
#
- 0
OP: @10129: Aktualnie jeśli chodzi o sprawy intymne to nie moja bajka.
Na razie zależy mi na ogarnięciu życia, jednak mimo wszystko...
Widziałem, że siedzisz trochę na tych tagach i jakąś wiedzę masz, czy często zdarza się PSSD po lekach?
Mam jednak taką mini obawę przed SSRI, że nie wróci nic do normalności ;p
Wiem, że napisałeś o "moklomebidzie", ale od psychiatry zapewne dostanę coś w rodzaju sertraliny. A przynajmniej tak mi się
Na razie zależy mi na ogarnięciu życia, jednak mimo wszystko...
Widziałem, że siedzisz trochę na tych tagach i jakąś wiedzę masz, czy często zdarza się PSSD po lekach?
Mam jednak taką mini obawę przed SSRI, że nie wróci nic do normalności ;p
Wiem, że napisałeś o "moklomebidzie", ale od psychiatry zapewne dostanę coś w rodzaju sertraliny. A przynajmniej tak mi się
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pomocy. Uruchomiłem okres próbny YT Premium Family. Próbuję udostępnić subskrypcję innym kontom, ale po kliknięciu "Dalej" nie działa. Próbowałem na Safari i Chrome¯\_(ツ)_/¯ Miał ktoś z Was taki problem?
#pomocy #youtube #youtubepremium #oszukujo
#pomocy #youtube #youtubepremium #oszukujo
źródło: comment_1661629358ecwoyUz58YtH7Yi3YFTFZ3.jpg
Pobierz- 1
@Kaloryfere: mam to samo. jak ci się udało to zrobić na telefonie?
- 0
@qzder: Po prostu przez aplikację YT na telefonie (wszedłem w menu i "zakupy i subskrypcje") i otworzyła mi się ta sama strona, nie pamiętam czy w zewnętrznej przeglądarce, czy tej wbudowanej w YT. Robiłem to na iOS.
mircy doradźcie mi, jakbym chciał komuś zlecić zrobienie zakupów i dowóz na wskazane miejsce (nie ma tam adresu), to jak najlepiej to ogarnąć? myślałem, żeby zrobić ogłoszenie na olx. Liczy się dla mnie czas, żeby to było wykonane dzisiaj, albo maksymalnie jutro rano
inb4: raczej zakupy z konkretnych sklepów odpadają, bo w mieście, które mnie interesuje raczej nie ma takich usług
#pomocy #pytanie
inb4: raczej zakupy z konkretnych sklepów odpadają, bo w mieście, które mnie interesuje raczej nie ma takich usług
#pomocy #pytanie
- 0
dwa miesiące temu pochowałem bliską mi osobę. Ciągle nie może do mnie dojść że już tej osoby nie ma. Ciągle mi się wydaje że to jakiś sen czy coś. To stało się tak niespodziewanie. Często mi się śni w nocy, budze się i nie wiem co mam ze sobą zrobić. Czuje taką pustke w sobie a zarazem dalej nie mogę w to uwierzyć. Niby funkcjonuje normalnie, jem, chodzę do pracy ale to
#anonimowemirkowyznania
Mam 23 lata i taki zarost.
A raczej jego brak. Nie wiem, to jest jakaś choroba? Da sie to leczyc? Generlanie chcialem dac jakies zdjęcie z neta, ale takiego czegoś to ja nawet w internecie znaleźć nie mogłem. Nigdzie nie znalazłem tak rządkach włosów na brodzie.
Nie tylko z boku tak mam, z przodu tak samo, szkoda gadać.
Mam 23 lata i taki zarost.
A raczej jego brak. Nie wiem, to jest jakaś choroba? Da sie to leczyc? Generlanie chcialem dac jakies zdjęcie z neta, ale takiego czegoś to ja nawet w internecie znaleźć nie mogłem. Nigdzie nie znalazłem tak rządkach włosów na brodzie.
Nie tylko z boku tak mam, z przodu tak samo, szkoda gadać.
źródło: comment_1661551315ZKAQcnk4kQE9xpxUPeA7Iq.jpg
Pobierz
konto usunięte via Zakop
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Btw po co te okulary zamazales?
Opel Astra h 1.6 105 hp 2006 rok.
Wydawało mi się że zgasło mi auto od braku paliwa bo drżał silnik jak go gasiłem i nie chciał odpalić.
Dolałem paliwa, przekręciłem stacyjkę kilka razy żeby pompa ruszyła ale efektu nie widać. Za to rozrusznik zaczął cykać zamiast kręcić i nie wiem co dalej mam zrobić.
Filmik z objawem:
Wydawało mi się że zgasło mi auto od braku paliwa bo drżał silnik jak go gasiłem i nie chciał odpalić.
Dolałem paliwa, przekręciłem stacyjkę kilka razy żeby pompa ruszyła ale efektu nie widać. Za to rozrusznik zaczął cykać zamiast kręcić i nie wiem co dalej mam zrobić.
Filmik z objawem:
@SzybkiDorsz: prądu brakuje
- 1
@SzybkiDorsz: pewnie się okaże, że wszystko przez padnięty aku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@paniczhrabi: a gdzie się to sprawdza? Na sprężarce nie ma żadnego numeru, ani nic.
@Zapaczony: po vinie wychodzi ze D651-61-450G czyli ten co kupiłeś powinien pasować, jak nie pasuje to wymień mocowanie kompresora, czy to jest do bloku bezposrednio przykręcone?
Trzeba też wymienić obowiązkowo osuszacz D651-61-501 i przepłukać układ
Trzeba też wymienić obowiązkowo osuszacz D651-61-501 i przepłukać układ
Potrzebuje pomocy. Gdy byłem mały byłem na filmie dla dzieci. Film był aktorski, główni bohaterowie to chyba rodzeństwo. Przed filmem dostaliśmy kartoniki na.ktorych były pola od 1 do 6. Gdy odpowiedni numer pojawiał się na ekranie należało przebić odpowiedni fragment na kartoniku i powąchać, aby poczuć zapach powiązany ze sceną. Pamiętam że w filmie był motyw czasu.
#pomocy #wspomnienia #film #kino
#pomocy #wspomnienia #film #kino
- 0
@DoubleAxxis otóż nie
- 0
@leon121: Chłop jedzie z Krakowa do Katowic, nie odwrotnie
- 1
@AyDeeKay: Może się wygłupię, ale w sobotę nie ma strefy bo jest tylko w dni robocze, więc myślę, że można zaparkować gdzie będzie wolne, tym bardziej że pewnie wybieracie się z rana. Fajną opcją jest też zaparkowanie w galerii katowickiej, pierwsze 2h za darmo, później 3zł, za to jest to naprawdę w samym centrum.
- 0
Siema mirki, stary komp strasznie mi zamula, a chcę go oddać znajomemu. Sprawdzam co może być przyczyną, podejrzewam dysk. Dołączam 2 screeny testów. Pytanko, da się coś z tego wyczytać?
#pcmasterrace #kiciochpyta #pomocy #technologia
#pcmasterrace #kiciochpyta #pomocy #technologia
źródło: comment_1661446949LuBpWB0CX3otnq8kq0J80E.jpg
Pobierz- 1
- 12
- 1
@kolakrejzola: @zwyklyczlek: maczam w mleku i to pomaga
- 12
Witajcie mam problem jako najemca mieszkania... Podpisałem umowę tydzień temu w sprawie umowy najmu lokalu mieszkaniowego. Umówiona kwota to 1200zł, po tygodniu dostaje telefon dosłownie ze mam ukraincow na Pana miejsce za 1300zł. Czy pan sie zgadza? Ja mówie nie, kaucja zapłacona już w wysokości 1200zł gotówkowo. Właścicielka mówi ze zgubiła swoje dwie umowy, prosi nas o podpisanie jeszcze raz jej części umowy. Proponuje aneksową umowe co 3 miesiące, lub umowę najmu






























Trzymam kciuki