#inpost #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czy miał ktoś sytuacje z paczkomatem inpostu, otóż chciałam wysłać pakę, ale otworzyła mi się skrytka, w której już była inna przesyłka (nie moja). Infolinia już nieczynna. Co mam zrobić w takiej sytuacji?
#inpost #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
#inpost #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
- 0
@nowywinternetach: Na mojej etykieta jest, na paczce, która była w skrytce nie ma ani etykiety ani numeru
@jiddlo: To ja bym tam wrzucił. Twoja się nie zgubi bo ma etykietę.
Cały czas po głowie chodzi mi „zabili mi kolegę”. To było bodajże z jakiegoś filmiku na yt. Pomocy bo ostatnio mi to spać nie dało xD
#kiciochpyta #youtube #polskiyoutube #pomocy #pytanie
#kiciochpyta #youtube #polskiyoutube #pomocy #pytanie
586
Fundacja Szczęście Małych Serc nie wypłaca pieniędzy podopiecznym od miesięcy!

Fundacja Szczęście Małych Serc powiązana z innymi fundacjami które wyglądają jakby służyły do defraudacji środków nie wypłaca pieniędzy podopiecznym od kilku miesięcy. Rodzice zgłaszają sprawę na policję ale warto to nagłośnić!
z- 34
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@extraordinary_seaman: Przypominam że PiS ma w dupie normalnych ludzi i dziś masz z---------ć do kościoła a nie do sklepu
@extraordinary_seaman: @AyDeeKay: dobra, jednak nie mam, PPM nie działa xD
22
Życie kotki Luizy

Ratujmy życie LuCześć!Półtora miesiąca temu trafiła do nas ze schroniska malutka kotka o imieniu Lu…Bardzo szybko okazało się, ze cierpi na wirusowe zapalenie otrzewnej.Musieliśmy zdecydować co dalej, jednak nie byliśmy w stanie wyobrazić sobie decyzji innej niż ta w której ratujemy życie...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Ktoś mi może to rozczytać?
#leki #pomocy #kiciochpyta
Lek dla psa a nawet facio w aptece nie dał rady... #psy
#leki #pomocy #kiciochpyta
Lek dla psa a nawet facio w aptece nie dał rady... #psy
źródło: comment_1660997955t20jjCIIf31L7XTnrG2B9j.jpg
Pobierz- 0
#wozekinwalidzki #elektronika #pomocy
Mirabelki i Mirki, pomóżcie.
Kumplowi padł wózek inwalidzki - Lecson hs 686.
Po
Mirabelki i Mirki, pomóżcie.
Kumplowi padł wózek inwalidzki - Lecson hs 686.
Po
@Radysh: kurde, no to szkoda :(
Ja bym jeszcze z ciekawości napisał do producenta, jak jest w porządku, to może zasugeruje rozwiązanie.
Ja bym jeszcze z ciekawości napisał do producenta, jak jest w porządku, to może zasugeruje rozwiązanie.
- 4
@Kinior: @setkadolarow: Usterka znaleziona. Potencjometr napędu padł. Wymiana potencjometru pomogła.
Ej, co to za robale są? Takie owalne, całe czarne. Wyglądają jak przegub w autobusie. Cały czas sobie spacerują, od lewej do prawej. A prawdę cały czas. Mam co chwilę wycieczki pod klatką schodową takiego paskustwa. Jaką to ma nazwę i czym to zwalczyć? Pełno ich i nieustannie łażą w te i wewte.
#pytanie #robaki #owady #insekty #pomocy
#pytanie #robaki #owady #insekty #pomocy
źródło: comment_1660951845ISh1S75fx6krp18Ihkf9YA.jpg
Pobierz@kasztanowcowiaczek: Bismarck xD
- 0
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@cagogsg: 80 PLN będę zgłaszał? W gierce że mi itemka nie wysłał? Więcej zachodu niż pożytku
To pisz priv, mam fajne itemy na sprzedaż w dobrej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop #pomocy #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
Jak sprawdzić zmoderowane wpisy swoje? Jakiś moderator usunął mi wpis i chciałem sprawdzić co tam wpisał mi w powód
Jak sprawdzić zmoderowane wpisy swoje? Jakiś moderator usunął mi wpis i chciałem sprawdzić co tam wpisał mi w powód
- 0
- 1
@COVID-21: a dziękuję ci bardzo dobry człowieku
pomocy! zaginęła mi kotka od wczoraj i nigdzie jej nie ma, zostawiła 7 półtoratygodniowych małych kotków, nie wiem jak je karmić, próbowąłem strzykawką ale ciężko, lekko podgrzanym mlekiem, tzn taka temp na palca, jeden tylko sie przyssal i wypil z 4ml, reszta to na siłę bardziej i wypiły po 1-2 max ml... polecili mi zebym kupił bebiko nr1 w lidlu i polidelko jak dla szczurów, to wystarczy czy co bo ja juz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Marek_Mostowiak
Czego nie wolno mu podawać?
Absolutnie, pod żadnym pozorem, nie podawaj takiemu maleństwu krowiego mleka. Nawet jeśli zostało uprzednio rozrzedzone. I tak będzie dla takiego malucha niewłaściwe, a przy tym nie dostarczy mu potrzebnych składników. Możesz w ten sposób wyrządzić mu ogromną krzywdę.
Czego nie wolno mu podawać?
Absolutnie, pod żadnym pozorem, nie podawaj takiemu maleństwu krowiego mleka. Nawet jeśli zostało uprzednio rozrzedzone. I tak będzie dla takiego malucha niewłaściwe, a przy tym nie dostarczy mu potrzebnych składników. Możesz w ten sposób wyrządzić mu ogromną krzywdę.
Mireczki, podróżując po rodzimym Dolnym Śląsku poznałem kobietę, której niepełnosprawność nie do końca pozwala na zwiedzanie tej pięknej krainy. Mimo dużego stopnia niepełnosprawności kobieta pozostaje mega pozytywna. Podróże stanowią dla niej odskocznię od przykrej codzienności.
Obecnie założyła zbiórkę na podróże i naprawę elektrycznej hulajnogi, która pozwala jej przemieszczać się, gdyż ma problem z poruszaniem się. Może ktoś będzie chciał wspomóc ją drobnymi pieniążkami. Grosz do grosza i uzbiera sobie na spełnienie marzeń...
Obecnie założyła zbiórkę na podróże i naprawę elektrycznej hulajnogi, która pozwala jej przemieszczać się, gdyż ma problem z poruszaniem się. Może ktoś będzie chciał wspomóc ją drobnymi pieniążkami. Grosz do grosza i uzbiera sobie na spełnienie marzeń...
konto usunięte via Android
- 2
konto usunięte via Android
- 1
Cześć Mireczki, tata od dłuższego czasu męczy się z jelitami. Zdiagnozowano zespół jelita leniwego - ciągłe zaparcia go męczą i nic nie pomaga. Wypróżnianie tylko przy współpracy z silnymi lekami przeczyszczającymi.
Czy ktoś z Was lub z waszych bliskich męczył się z tym i ma jakieś wskazówki, co do pomocy? Był u kilku lekarzy, ale efekty mierne. Może macie jakiegoś specjalistę z polecenia w okolicach Śląska/Małopolski?
#medycyna #pomocy
Czy ktoś z Was lub z waszych bliskich męczył się z tym i ma jakieś wskazówki, co do pomocy? Był u kilku lekarzy, ale efekty mierne. Może macie jakiegoś specjalistę z polecenia w okolicach Śląska/Małopolski?
#medycyna #pomocy
@damien-timciack: nie wiem, czy aktualne:)
źródło: comment_16608652222oSOUVZWStJH3uCArL0MeL.jpg
Pobierz- 0
@poliszbojfrend: dzięki mirek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Lubię jak patrzysz.
- 12
@AnonimoweMirkoWyznania: no typie rusz łbem. Mail napisany kulawą polszczyzną ze straszną groźbą, że zniszczy reputację jakiegoś anona.
To już trudno uznać za scam, bo w tym momencie to już chyba tylko głupi żart.
To już trudno uznać za scam, bo w tym momencie to już chyba tylko głupi żart.
Chciałbym wyjechać z tego kraju i żyć jak człowiek gdziekolwiek indziej. Jakby ktoś szukał pracownika za granicą to proszę priv.
#emigracja #praca #pomocy #kiciochpyta
#emigracja #praca #pomocy #kiciochpyta
@TheBloody: W takim razie wydaje mi się, że efekt będzie podobny, gdziekolwiek nie pojedziesz. Jeśli jednak nie masz skilli na sprzedaż, to co za różnica, gdzie będziesz biedował?
@odysjestem: to źle ci się wydaje na ten chłopski rozum, bo na zachodzie jest łatwiej w okolicy minimalnej. Schody dopiero zaczynają się jak już zarabiamy więcej. Ale znów ceny w relacji do zarobków (może poza usługami) są korzystniejsze.¯\_(ツ)_/¯
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















Komentarz usunięty przez autora