Czy miał ktoś sytuacje z paczkomatem inpostu, otóż chciałam wysłać pakę, ale otworzyła mi się skrytka, w której już była inna przesyłka (nie moja). Infolinia już nieczynna. Co mam zrobić w takiej sytuacji?
#inpost #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć kochani. Mam taką sprawę. Klarę Sobieraj da się zablokować, albo se z niej jaja porobić i czasem może być nawet sympatycznie pogadać z botem.
Do rzeczy
Da się te mendy w gta online wyłączyć, albo w p---u telefon zgubić?
#gtaonline #gta #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się te mendy w gta online wyłączyć, albo w p---u telefon zgubić?


@shymon80: nie, jedyna opcja, żeby telefon nie dzwonił to porobić misje z danym kontaktem, ale i tak będą różne powiadomienia przychodzić
  • Odpowiedz
  • 0
Ej, co to za robale są? Takie owalne, całe czarne. Wyglądają jak przegub w autobusie. Cały czas sobie spacerują, od lewej do prawej. A prawdę cały czas. Mam co chwilę wycieczki pod klatką schodową takiego paskustwa. Jaką to ma nazwę i czym to zwalczyć? Pełno ich i nieustannie łażą w te i wewte.

#pytanie #robaki #owady #insekty #pomocy
Bunch - Ej, co to za robale są? Takie owalne, całe czarne. Wyglądają jak przegub w au...

źródło: comment_1660951845ISh1S75fx6krp18Ihkf9YA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomocy! zaginęła mi kotka od wczoraj i nigdzie jej nie ma, zostawiła 7 półtoratygodniowych małych kotków, nie wiem jak je karmić, próbowąłem strzykawką ale ciężko, lekko podgrzanym mlekiem, tzn taka temp na palca, jeden tylko sie przyssal i wypil z 4ml, reszta to na siłę bardziej i wypiły po 1-2 max ml... polecili mi zebym kupił bebiko nr1 w lidlu i polidelko jak dla szczurów, to wystarczy czy co bo ja juz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Marek_Mostowiak

Czego nie wolno mu podawać?

Absolutnie, pod żadnym pozorem, nie podawaj takiemu maleństwu krowiego mleka. Nawet jeśli zostało uprzednio rozrzedzone. I tak będzie dla takiego malucha niewłaściwe, a przy tym nie dostarczy mu potrzebnych składników. Możesz w ten sposób wyrządzić mu ogromną krzywdę.
  • Odpowiedz
Mireczki, podróżując po rodzimym Dolnym Śląsku poznałem kobietę, której niepełnosprawność nie do końca pozwala na zwiedzanie tej pięknej krainy. Mimo dużego stopnia niepełnosprawności kobieta pozostaje mega pozytywna. Podróże stanowią dla niej odskocznię od przykrej codzienności.
Obecnie założyła zbiórkę na podróże i naprawę elektrycznej hulajnogi, która pozwala jej przemieszczać się, gdyż ma problem z poruszaniem się. Może ktoś będzie chciał wspomóc ją drobnymi pieniążkami. Grosz do grosza i uzbiera sobie na spełnienie marzeń...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki, tata od dłuższego czasu męczy się z jelitami. Zdiagnozowano zespół jelita leniwego - ciągłe zaparcia go męczą i nic nie pomaga. Wypróżnianie tylko przy współpracy z silnymi lekami przeczyszczającymi.

Czy ktoś z Was lub z waszych bliskich męczył się z tym i ma jakieś wskazówki, co do pomocy? Był u kilku lekarzy, ale efekty mierne. Może macie jakiegoś specjalistę z polecenia w okolicach Śląska/Małopolski?

#medycyna #pomocy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odysjestem: to źle ci się wydaje na ten chłopski rozum, bo na zachodzie jest łatwiej w okolicy minimalnej. Schody dopiero zaczynają się jak już zarabiamy więcej. Ale znów ceny w relacji do zarobków (może poza usługami) są korzystniejsze.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach