Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#drzwi #wroclaw #firma #pomocy
Mirki kurde no nie wytrzymie (°°
Jakiś czas temu bardzo mi pomogliście gdy otwierałem własną firmę, coraz lepiej prosperuje, udało się zarobić na garnitur i alkohol na ślub który mam za 2 tygodnie! Ale do sedna..

Ktoś drugi raz z rzędu zakleił mi zamek w drzwiach wejściowych do firmy super glue ( _)

W odstępie dwóch tygodni. Nosz cholera tym razem rozwierce sam bo poprzednio wzywałem ślusarza z myślą, że może ma jakieś patenty bezinwazyjne na to ale nie miał.
Wymienię wkładkę poraz kolejny ale jak się przed tym chronic? Myślałem nad kamerą ale jak mam złapać na nią postać w kapturze i maseczce to super, dużo mi to da.
Jakaś obudowa na zamek z kolejnym zamkiem? Bez sensu.
Wkładka z otwieraniem magnetycznym? 700 zł teraz ciężko mi wydać jednorazowo tym bardziej, że jeden strzał łomem i można to rozpieprzyć i też komuś zepsuć dzień ()
Póki co upieram się w rozmowach z właścicielką lokalu żeby zadbała o to i ogarnęła np roletę zewnętrzna i sprawdziła dokładnie swoje ubezpieczenie bo to też w jej interesie żebyśmy tam zostali skoro się fajnie dogadujemy.
Doradzali mi po pierwszym razie, żeby utrzymywać zamek natłuszczony smarem silikonowym to klej nie chwyci - otóż chwycił.

Dajcie jakieś pomysły bo chciałbym móc się zająć w końcu pracą i przygotowaniami do ślubu a nie codziennie stresować czy znowu muszę wymienić zamek ()
  • 19
@johtypytyhyn: dwa miesiące temu płakałeś że zły janusz cię wyzyskuje i żebrałeś o pomoc w rozkręceniu serwisu ekspresów do kawy. W 2 miesiące wyrosło ci tyle piórek że już się rzucasz ( ͡° ͜ʖ ͡°). jedyne co jest marne, to twoje podejście do finansów i stan konta, skoro serwisując ekspresy za grube tysiące nie masz 700zł.

Cegła czy graffiti to wypadek losowy, ćpunów i pijaków dostatek we
@johtypytyhyn nie, potrzebujesz strzykawki z igłą i stopniowo to usuwasz. Inny sposób to jeśli drzwi są w pełni stalowe to można użyć palnika lub czegoś co rozgrzeje zamek do 160° i klej się upłynnia.

No i ok, zajmie to chwilę ale nie będzie kosztować tyle co wkładka