• 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam ekipa, mam problem na tablecie.
Przeglądajac np. mój profil gdy chce zobaczyć posty które publikowałem lub gdy wchodzę na profile znajomych to tablice zatrzymuje mi się na "zdjęcia/muzyka" i nie mogę zjechać niżej, a co z tym idzie nie mogę przeglądać swoich wcześniejszych napisanych postów itp.. Miał ktoś taki problem kiedyś ? Jak to rozwiązać ? Z góry dziękuje za pomoc!

#facebook #problem #pomocy #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, Mirabelki,

Szukam muzyki z reklamy żywca z reklamy piwa - limonż. Jest to tak jakby kilka nutek zagranych na klawiszach z jakimś przesterem i cała ta melodia brzmi jak wstęp do jakiejś piosenki

#pomocy #muzyka #muzykazreklam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka wszystkim czy może ktoś zawołać @Sionas i poprosić go o odblokowanie pw? Mam do niego ważną wiadomość i nie mogę przesłać :(

#pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc, mam problem z internetem moblinym od #tmobile . Z modemem #huawei B529s-23a w pokoju mam 15-30mbps ale czesto spada do 1-2 mbps (ping ok. 30ms). Kupilem zestaw antena zewnetrzna POE huawei WLTMH-120 B2338-168ODU + modem Huawei B2338-168IDU. Poszedlem dzisiaj na strych, wywalilem antene na kija i celowalem w rozne BTS'y no i predkosc nie przekroczyla nigdy 15mbps. zrobilem test i wrzucilem na dach swoj dotychczasowy router i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xzxzz: odnośnie anteny po poe to była w zestawie z routerem, myślałem, że router jest domyślnie ustawiony żeby zbierać sygnał z tej anteny. co do tego B529s-23a to właśnie chcę kupić teraz taką antenę dualną z tym wyjściem, żeby pasował do mojego starego routera. Ten zestaw z anteną po poe to raczej zwrócę, bo to jest bez sensu raczej.
  • Odpowiedz
Hejka. Może słyszeliście kiedyś o Chacie Zwierzaka? Raj dla starych piesków i kotków. Pomóżcie przetrwać schronisku, w którym żyją w domku zamiast w klatkach. Wpłata albo plusik bardzo pomoże <3
LINK DO ZBIÓRKI www.pomagam.pl/abyprzetrwac
Filmik z tym, jak to wygląda od środka:
https://youtu.be/2PQ7j13vXNY

Z mojej strony poszło 50ziko, choć wiele nie mam. Właścicielka żyje tym miejscem, daje wszystko co ma i niestety w tym kraju ciężko już utrzymać się z czymś takim na powierzchni wody. Złotówka
S.....e - Hejka. Może słyszeliście kiedyś o Chacie Zwierzaka? Raj dla starych piesków...

źródło: comment_1660260263MnQdK5bCoeDjWqYWX5QG1Z.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym jedynie przypomnieć i również podziękować każdemu który mamie już pomógł np. w zbiórce na perukę. Mama do końca nie rozumie czym jest wykop i dlaczego ludzie dają pieniądze na opatrunki, lekarstwa, suplementy, dla obcych ludzi, no kocham was za każdą złotówkę bo wszystko się przyda.

Jeśli chce ktoś pomóc to BLIK 731 176 911, ale rozumiem że możecie mieć podejrzenia że scam więc każdemu kto chciałby pomóc to niech napisze PW
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
W czerwcu, gdy szukałem mieszkania na studia w Holandii, stworzyłem konto w serwisie kamernet. Żeby korzystać z konta trzeba było opłacić subskrypcje 30 euro. I o ile pierwszy miesiąc opłaciłem, tak drugiego nie miałem zamiaru opłacać przez to, że jak niemożliwe było znalezienie mieszkania, jeżeli nie było się Holendrem. W każdym razie nie anulowałem subskrypcji, ponieważ myślałem, że jak nie mam pieniędzy na koncie to subskrypcja sama się anuluje.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie anulowałem subskrypcji, ponieważ myślałem, że jak nie mam pieniędzy na koncie to subskrypcja sama się anuluje


@AnonimoweMirkoWyznania: XD co za tok rozumowania. To tak jakby ludzie brali kredyt i potemnie trzymali kasy na koncie i myśleli, że dzięki temumykowi nie muszą płacić rat.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Pomocy, gdzie w Trojmiescie albo okolicy dostane taki lek jako Welbox? Bylem w aptekach i nigdzie nie ma, mowia ze nie ma w magazynie, nawet na gdziepolek nie ma. Welbox byl po 90zl i mi to starczylo na miesiac, zamiennik kosztuje prawie 2x tyle i nie stac mnie zeby kontynuowac terapie, brac leki za 200zl na miesiac i jeszcze inne rzeczy... masakra...

https://www.gdziepolek.pl/produkty/105737/welbox-tabletki-o-zmodyfikowanym-uwalnianiu/apteki

#psychiatria #pomocy #gdansk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fabek: oczywiście, że nie ma w hurtowniach w innym wypadku apteka mogłaby go z łatwością zamówić w kilka dni. @botul: w dobie inflacji wydanie 200 a gdzie nie gdzie 250 zł na lek który starcza Ci czasem nawet nie na miesiąc w zależności jaką dawke przyjmujesz jest bardzo bolesne. Jeśli jeszcze np leczysz sie prywatnie to drugie tyle trzeba liczyc by zapłacoić psychiatrze za przepisanie tego leku.

Wiem,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moze glupie pytanie ale o co chodzi z ofertami tego typu na allegro:
https://allegro.pl/oferta/roborock-s7-10877717618#
https://allegro.pl/oferta/robot-odkurzacz-mop-sprzataja-roborock-s7-12153279035
taniej o 200 zł niz w normalnych sklepach ale trzeba czekac 2-7 albo 8-9 dni. ktos to serio kupuje w innym kraju (gdzie jakos jest taniej) i wysyla do Polski?
#robotsprzatajacy #agd #allegro #pytanie #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach