W tym kraju wszystkie partie są siebie warte i nie mają nic do zaoferowania. PiS to wiadomo co, ale Platforma to kojarzy mi się z wyzyskiem i kołchozami. W mojej mieścinie rządzą i wszystkie te zakłady pracy, gdzie ludzie na wyższych stanowiskach są za Tuskiem i się z tym nie kryją, mają jedną ideologię: wyzysk, dojenie pracownika, zwolnienia itd. PiS PO jedno zło.
#wybory #polityka
Warto przypomnieć, że za chwilę na wolne stołki rzucą się ludzie z tych wszystkich partii i partyjek. Można wyciągnąć popcorn. Oto pełna lista:
KO:
- PO
- Nowoczesna
- Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej
- Zieloni
- Agrounia
Trzecia droga:
- Koalicja Polska (PSL, największa liczebnie partia w Polsce - 87 tysięcy członków plus drobnica np. Michał Kamiński, Unia Europejskich Demokratów czyli dawna Unia Wolności),
- Polska 2050 Szymona Hołowni
- Porozumienia Jarosława