Typy na wykopie z #pis i #konfederacja pytają, która obietnica KO mnie/nas przekonała. 600 czy coś tam za darmo.

Czy wy jesteście tak bezdennie głupi, żeby myśleć, że ludzie głosują tylko dlatego, że mogą coś dostać?

Ludzie głosowali przeciwko PiS-owi, bo chcą normalności.
A sam mam nadzieję, że Tusk nic nie zrealizuje z tych obietnic socjalnych. Mam nadzieję, że była to jedynie kiełbasa wyborcza.
Rozmawiałem z dziesiątkami ludzi, którzy głosowali za KO/TD.
Powiem szczerze, że jestem pełen nadziei na potencjalny rządy KO z sojusznikami. Warto zauważyć, że KO nie ma takich wyznawców jak pis. PO w 2015 roku miało wynik o prawie 20% niższy względem 2011 roku, mimo że ich rządy nie były nawet w 1/3 tak złe jak rządu pisu. Było średnio, daleko do ideału, ale wydaje mi się, że oni mają świadomość, że jakby co to ludzie i duża część wyborców jest
@JAn2: Sondażowcy akurat nie mają IQ o wysokości temperatury pokojowej i ich wyniki są w miarę realistyczne. PiS-owcy podniecają się cząstkowymi, nie zastanawiając się nad takimi pierdołami jak rozkład głosów.
Dobra nie ma co smieszkować na #wybory

jeszcze nie spłynęły wyniki z 55 procent dużych komisji i miast :-( dzisiaj pewnie wieczorkiem będa bo te 24 h sie liczy chyba

ALE kluczowy jest podział przez owego d'Hondta !!! a to dopiero jutro chyba możliwe bo liczy sie w okręgach

przykro mi dzisiaj ch.ja się dowiecie ile telefonów musi wykonać Sasin

#polityka #bekazpisu #polska
#konfederacja #neuropa #heheszki
#pis #bekazlewactwa #4konserwy #wybory2023
@Normie_Lurker: Wyprzedziła to mało powiedziane - Daria Gosek-Popiołek zdobyła 2,5x głosów więcej. Ale to nic dziwnego, bo ona bardzo aktywnie w trakcie kadencji działała lokalnie, a i też jest znana z aktywności zanim została posłanką. Gdula z kolei z Krakowem nie ma wspólnego absolutnie nic, więc nie dziwne, że pomimo nazwiska ludzie go olali :D
W zaistniałej po wyborach sytuacji najbardziej bawi mnie stado Konfiarzy trzymających kciuki za jak najlepszy wynik PiSu po podliczeniu wszystkich głosów. Tych samych Konfiarzy, którzy od miesięcy zarzekali się, iż koalicja Konfederacji z PiSem jest niemożliwa i stanowi jedynie wymysł lewaków.


@Zarrakash: jestęśmy przeciwko PO i PISowi. Nie chcemy żeby ani PiS ani PO z przystawkami miał większość w sejmie. Mam nadzieję że pomogłem.
Zastanawiam się, czy gdyby zamiast 8 lat rządów PiSu rządziłoby dalej PO, czy byłoby lepiej, gorzej, tak samo, równie źle ale inaczej?

PO też podnosiło podatki, ale chyba jednak nieco wolniej. PO, mimo zapewnień o podążaniu trendami Europejskimi, nie było tak skłonne do rozdawalnictwa. Gospodarka była nieco stabilniejsza, byliśmy na granicy spełnienia wymagań do przyjęcia euro (pomijając to, czy przyjęcie euro to dobry pomysł, te wymagania z dzisiejszego punktu widzenia, wydają się
W kwestii imigracji, pytanie, czy PiS rzeczywiście jakkolwiek zahamował imigrację z bliskiego wschodu, dalekiego wschodu i Afryki, czy tylko się tym chwali? Każdy, kto mieszka w dużym mieście, jest w stanie dokonać obserwacji na ten temat.
Giertych to był joker w talii Jarosława, on teraz wejdzie do sejmu i wskrzesi LPR do żywych, będzie to wyglądało jak scena z IV cz. Harrego Pottera, kiedy Voldemort wołał śmierciożerców.

Mam kolegę, który mi dokładnie ten plan przedstawił, teraz po przeliczeniu głosów każdy oficjalnie ogłosi wyznanie wiary w Ligę Polskich Rodzin i okaże się, że około 70 posłów z różnych partii (nawet Lewicy) to była ukryta opcja LPRowska.

Powstanie potężny sojusz