Wykopki to są jednak głupie, pamiętam atmosferę tutaj przed wyborami w 2015 ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że kolejna powtórka będzie za 4 lata ale wszyscy na wykopie znów będą za pisem. A no i kocham to w jaki sposób potraficie w rzeczowy sposób wyjaśnić dlaczego akurat PiS/PO to lepszy wybór.
No nic pamięć gupika, zawołam aktywnych z was za cztery lata ( ͡ ͜ʖ
#wybory #bekazkonfederacji #bekazkorwina

Dzień dobry, dawno temu zapisałem się do partii wolność, Korwin, czy jak tam się wtedy nazywała.
Jakby nie było, nigdy nie wziąłem udział w żadnym spotkaniu ani nic wgl nie zrobiłem tam oprócz zapisania sie. Mimo to od zawsze mnie zapraszają na jakieś konwencję nwm czemu xD
W tym roku dodali mnie do kampanii NN ( nowa nadzieja) na whatsupie.
Chciałem się usunąć odrazu ale stwierdziłem a wycisze se
Pobierz Duregar - #wybory #bekazkonfederacji #bekazkorwina 

Dzień dobry, dawno temu zapisałe...
źródło: temp_file8508904682750109642
@Kempes: Możesz sprawdzić kto głosował za rozwiązaniem rządu w 92 aby niebyło lustracji władz np. pan Tusk. A kto proponował to sprawdzenie wszystkich od Wojewody w górę o dziwo to był Korwin akurat. I nie mam zamiaru się z tobą przekopywać wystarczy sprawdzić wydarzenia z tego okresu.
@Kempes: No przecież napisałem że dwie partię czyli KO i Pis ( ͡° ͜ʖ ͡°).
To jaki był inny powód paniki pana Wałęsy i szybkiego pomysłu jak rozwiązać rząd nagle ? Prawda jest taka że nie zrobili czystki jak chociażby Czechy i ten smród ciągnie się do dzisiaj. Za 4, 8 lat widzimy znowu będzie płacz jaki Tusk jest zły i cyk Pis wygra i tak w