Zastanawia mnie ta histeria PiSu. Gdyby przeliczyć głosy i wszystko byłoby ok albo i nawet Nawrocki umocnił by swój mandat to taki Stanoski czy PiS mieliby pożywkę na lata z kompromitacji Tuska i wydania w błoto publicznych pieniędzy. Ciekawa sytuacja z cyklu nie wiem ale się domyślam. #wybory #kanalzero #polityka
Davvs - Zastanawia mnie ta histeria PiSu. Gdyby przeliczyć głosy i wszystko byłoby ok...

źródło: 1881c5346addbcfc790061ade249dff51f31907c19722c5bbdbcd8efbd9e50c1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pol miliarda na ponowne przeliczanie


@silo4: Suma jak widze rośnie - było kilkadziesiąt milionów, potem 100 milionów, teraz pół miliarda, za chwilę bilion rzucicie.

I tak, w wypadku wątpliwości trzeba je wydać. Jak to sobie wyobrażasz, dać randoma na prezydenta wbrew woli wyborców, żeby trochę zaoszczędzić?
  • Odpowiedz
#polityka

Najodwazniejsi najpierw muszą dostać pozwolenie na wszczęcie tych postępowań od Jarosława Kaczyńskiego.

To też tłumaczy mierne postępy w ogólnych rozliczeniach xd

W sumie i tak dobrze, że Tusk nie pytał dzisiaj na X Macieja Maciaka o pozwolenie...
grzanka6608 - #polityka 

Najodwazniejsi najpierw muszą dostać pozwolenie na wszczęci...

źródło: temp_file5744929275270102815

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale czekajcie, czy cała ta zadyma z wyborami i kręceniem wałków w komisjach wyborczych zaczęła się od tego, że jeden n------y mirek napisał skrypt w pythonie, który w dodatku okazał się być trefny? xDD
#wybory #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wasacz1996: zaczęło się od tego, że pewien mirek zauważył, że w jakiejś komisji wyniki I i II tury się nie spinały. W I turze większość głosów poszła na Trzaska i kandydatów jemu przychylnych, a mimo to w II turze wygrał tam Nawrocki. Wtedy inne mirki też zaczęły sprawdzać i takich kwiatów wyszło więcej. Mirek z pytonem był później, chociaż miał duży udział w nagłośnieniu tej sprawy
  • Odpowiedz
@NeonNinja troche zal mi tego bezzebnego starca. Zona poszla w tango z innym, sam startując na prezydenta przegral sromotnie z Lechem Kaczynskim, teraz nie potrafil wygrac wyborow majac takiego konia jak RT, glownie przez swoja glupote i gadanie o Muranskim, nie potrafil wygrac a 3 tyg pozniej nie potrafi przegrac. Zalosny czlowiek ktory jedyne co potrafi to polaryzowac.
  • Odpowiedz
  • 248
@NeonNinja:

1. Bo zasłużył.
2. Bo PiS wprowadził takie prawo
3. Normalna sprawa. Zwłaszcza gdy poprzednia TVP była prowadzona w goebbelsowski sposób.
4. Tak, też normalna sprawa, choć spora część prokuratury to poprzednia ekipa. Ale co
  • Odpowiedz
#wybory #polityka

Już lat temu 15 albo i lepiej były testy w podstawówce gdzie zaznaczało się odpowiedzi a,b,c,d na arkuszach. Nikt tego ręcznie nie sprawdzał. Szło to elegancko przez komputer i wyniki były od razu widoczne. Taki to wielki problem zrobić to przy wyborach ? Nie... lepiej siedzieć w średniowieczu i dalej jak świstak zawijać w te sreberka (liczyć recznie).
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już lat temu 15 albo i lepiej były testy w podstawówce gdzie zaznaczało się odpowiedzi a,b,c,d na arkuszach. Nikt tego ręcznie nie sprawdzał. Szło to elegancko przez komputer i wyniki były od razu widoczne. Taki to wielki problem zrobić to przy wyborach ? Nie... lepiej siedzieć w średniowieczu i dalej jak świstak zawijać w te sreberka (liczyć recznie).


@k888: obejrzyj House of Cards, tam znajdziesz odpowiedź ( ͡°(
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie sobie przypomniałem jak była jakaś akcja w internecie że wszyscy politycy pisu sobie ustawiali papaja w tle na profilowym albo pisali jakieś wyrazy szacunku wielkie dla niego i wycierali sobie nim morde. Chyba nawet morawiecki tak robił. Boże ale to spierdoxy XDD
#polityka #bekazpisu #2137 #bekazprawakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz wychodzi wiele brudów z kampanii RT, mój informator widział SMS od Wioli Paprockiej, że sprawa kawalerki Nawrockiego miała iść na 2 turę, ale obawiali się mijanki w 1 turze po wizycie Nawrockiego w Białym Domu.

Czyli Stankiewicz to dziennikarz na telefon?
#polityka
NeonNinja - Teraz wychodzi wiele brudów z kampanii RT, mój informator widział SMS od ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka z tego co czytam to SN nie może zmienić wyników jedynie uznać wybory za nieważne, i powtórka . Jaki scenariusz gdy SN uzna wyniki wynik, Hołownia uzna się za p.o prezydenta i co dalej?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie będą tak wkurzeni, że pisowski kandydat wygra w powtórce w pierwszej turze, PO podpala Polskę dla polaryzacji, oni głupi nie są i wiedzą, że wynik wyborów jest pewny
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 91
@bgb1 i w czyim interesie krecisz? To rudy gra na destabilizacje państwa i polaryzacje.


@alfonsgajowy: to Tusk fałszował te głosy co byly na Trzaskowskiego a poszły na Nawrockiego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 9
Bardzo ciekawy jest fakt ze przewodniczacym komisji w Kamiennej Gorze ktora jak to mowisz sfalszowala wyniki na korzyst KN byl niejaki pan Karasinski, ktory na swoim fb udostepnial posty spod znaku osmiu gwiazd.


@alfonsgajowy: Bardzo ciekawe znalezisko wleciało właśnie w temacie, o którym piszesz: https://wykop.pl/link/7733955/dezinformacja-na-wykopie-ws-falszowania-wyborow
  • Odpowiedz