Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@washington: Pozbyć wojny? Poprzez próbę zmuszenia do kapitulacji Ukrainy rozumiem a nie przez wycofanie się z ich ziem.
@washington: Wina Tuska, wersja USA. Trumpowane.
Okazuje się, że dla Polski większym zagrożeniem jest Tusk niż Putin...
#polityka #safe #donaldtusk #to #zdrajca
#polityka #safe #donaldtusk #to #zdrajca
- 30
#polityka
Jak będzie się nazywała nowa partia wydmuszka na najbliższe wybory?
Jak będzie się nazywała nowa partia wydmuszka na najbliższe wybory?
źródło: 1000004381
Pobierz- 0
@tujepolska: Andrzej dzien wczesniej spotkał sie z Donaldem w waszyngtonie wiec..
@polish-expert: czymś tam go kusili, pewnie zrobili mu fotke w niekorzystnym momencie by mieć jakieś haki
- 46
źródło: 1000020928
Pobierz@splinter96: aż dziwne, że nie zesrali się wcześniej o Niemców na filologiach germanskich czy Anglików na filologiach angielskich xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
6
Potężne kroki USA wobec Iranu. Takich sił dotąd nie mobilizowano
W drodze na Bliski Wschód jest m.in. kilkanaście najskuteczniejszych, amerykańskich myśliwców F-22 Raptor, około 36 samolotów F-16 Fighting Falcon, sześć samolotów wczesnego ostrzegania Boeing E-3 Sentry i samolot szpiegowski U-2 Dragon Lady
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Dlaczego nikt nie mówi o tym że USA chciało r------ć rząd Polski po wygranej Nawrockiego?
#usa #pytaniedoeksperta #pytanie #polityka #pis #platformaobywatelska #polska
#usa #pytaniedoeksperta #pytanie #polityka #pis #platformaobywatelska #polska
UE: pożyczamy hajs na niższy procent niż obligacje więc państwo jest mocno do przodu. Tylko trzeba wydać na b--ń produkowaną w Europie a najlepiej w Polsce.
Polska prawica: nie k---a! Wolim za drożej kupić w USA albo Korei.
#polska #prawica #c---------------a #uniaeuropejska #polityka #bekazprawakow #konfederacja #pis #wojna #wojsko #ankieta
Polska prawica: nie k---a! Wolim za drożej kupić w USA albo Korei.
#polska #prawica #c---------------a #uniaeuropejska #polityka #bekazprawakow #konfederacja #pis #wojna #wojsko #ankieta
Czy Polska powinna brać udział w SAFE?
- TAK 89.3% (117)
- NIE 10.7% (14)
- 9
@daretti877: Czy SAFE w jakikolwiek sposób wyklucza postawienie kilku fabryk dronów? Można ograniczyć jakiekolwiek inne zakupy spoza SAFE i postawić te kilka fabryk dronów. Co najlepsze te fabryki dronów z SAFE powstaną w Europie - co i tak mocno zwiększa nasze bezpieczeństwo. Bo na ten moment tylko Europa jest w miarę pewnym sojusznikiem.
@KOLEGAMAMY: Z wojskiem przygotowują listę części zakupów. Lepsze info od premiera niż wymysły.
@STAR-CASINO: mnie do dziś rozbraja jego piękna analiza rozkładu głosów w late poll. Mistrzostwo
@STAR-CASINO: mnie ciekawi jak partia może takiego głąba wystawiać na publiczne ośmieszanie całej koalicji. Czy w samej partii naleśnik nie uchodzi za cymbala?
źródło: 1000020412
Pobierz@JanDzbanPL: tak, specjalnie na potrzeby przyglupow kacapskich by się mogli brandzlowac a co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szinako: niezła beka, żeby przegrać walkę o niebo nad Ukrainą z nieistniejącym pilotem
- 2
Naleśnik jest turbo dzbanem XD ale szoł robi dobre, nadawałby się do patomma
#polityka
#polityka
- 293
źródło: 1000020920
Pobierz@splinter96: Im się wydaje ze państwa działają na podstawie emocji
@splinter96: Gdzie oni widzieli nerwowe naciskanie UE lub niemców by tę kasę pożyczać XD
@manowak2016: uk polega na atomówkach z usa. Francuzi mają swój system. zreszta atomówka to nie problem. Potrzebne są pieniądze, 5 lat i dobry nośnik.
- 58
źródło: 1000132395
Pobierz@ProstyKrzywy: dałbym pisowcom ze 2 lexusy i 5 przyczepek żeby wyjechali do tego swojego Trumpa i nie wracali xD
@ProstyKrzywy: fajnie słownie kwota napisana: piecidiatesigt osiem zl. xD
#polityka
Kto następny? Brzoska? Owsiak?
Kto następny? Brzoska? Owsiak?
źródło: 1000034834
Pobierzkonfa istnieje już jakieś 7 lat i jak na razie nic nie zwiastuje tego żeby miała się rozpaść
@kacappylon: poczekaj aż dojdzie do władzy, na byciu w bezpiecznej pyskatej opozycji się tak nie traci jak na rządzeniu. Może doczekamy się ich pierwszej kadencji i wtedy przekonamy, jaka to potężna siła xD
A co to? Czyżby kolejny polityk z tej g---o koalicji wyłożył się na podstawowym pytaniu. Może Witek wie bardzo niewiele ale to w sumie tyle co i przeciętny wyborca tej g---o partii. Wie, że podczas wyborów trzeba postawić krzyżyk przy nazwisku Tusk i na tym się konczy ich wiedza. Rozpoczęcie 1 wojny światowej? A na co to komu?
#polityka #kanalzero
#polityka #kanalzero

@Mariusz_z_Brighton: po co manipulujesz, powiedział "wiem kiedy się rozpoczęła i dokładnie wiem kiedy się zakończyła" - a Jaki dopytał "kiedy" - i na to powiedział 1918. A chwilę później powiedział że trwała 1914 - 1918.
35 sekundowy filmik Cie przerasta?
35 sekundowy filmik Cie przerasta?
@Mariusz_z_Brighton: Przecież nawet na tym nagraniu jak naleśnik mowi, że wie kiedy się zakończyła to dzbanek powtarza znów pytanie "kiedy". Gluchy jesteś?



























źródło: obraz
Pobierz