UE: pożyczamy hajs na niższy procent niż obligacje więc państwo jest mocno do przodu. Tylko trzeba wydać na b--ń produkowaną w Europie a najlepiej w Polsce.
Polska prawica: nie k---a! Wolim za drożej kupić w USA albo Korei.
#polska #prawica #c---------------a #uniaeuropejska #polityka #bekazprawakow #konfederacja #pis #wojna #wojsko #ankieta

Czy Polska powinna brać udział w SAFE?

  • TAK 89.3% (117)
  • NIE 10.7% (14)

Oddanych głosów: 131

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daretti877: Czy SAFE w jakikolwiek sposób wyklucza postawienie kilku fabryk dronów? Można ograniczyć jakiekolwiek inne zakupy spoza SAFE i postawić te kilka fabryk dronów. Co najlepsze te fabryki dronów z SAFE powstaną w Europie - co i tak mocno zwiększa nasze bezpieczeństwo. Bo na ten moment tylko Europa jest w miarę pewnym sojusznikiem.
  • Odpowiedz
Dobra, mamy ekipe która w niecałe 2 lata musi wylizać Tuska do kości, aby ten łaskie wziął na listy, bo z takimi nazwiskami i zerowym budżetem mogą liczyć na 0,001%
#polityka
zackson - Dobra, mamy ekipe która w niecałe 2 lata musi wylizać Tuska do kości, aby t...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@arc_tic: nie do konca, jak sie wyłamią to będą postrzegani jako zdrajcy. Maja tyle samo jak nie więcej do stracenia. Tusk teraz ich wezmie, obiecna miejsca na listach a pozniej wysra xD
  • Odpowiedz
#sondaz #polska #polityka #ukraina #wojna Czy 200 mld zł z SAFE warto zamienić na atomówkę za 200 mld z francji albo uk? (bo tylko to ochroni przed rosją)

Czy 200 mlr zł z SAFE warto zamienić na atomówkę z francji albo uk?

  • Tak 61.6% (61)
  • Nie 38.4% (38)

Oddanych głosów: 99

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konfa istnieje już jakieś 7 lat i jak na razie nic nie zwiastuje tego żeby miała się rozpaść


@kacappylon: poczekaj aż dojdzie do władzy, na byciu w bezpiecznej pyskatej opozycji się tak nie traci jak na rządzeniu. Może doczekamy się ich pierwszej kadencji i wtedy przekonamy, jaka to potężna siła xD
  • Odpowiedz
A co to? Czyżby kolejny polityk z tej g---o koalicji wyłożył się na podstawowym pytaniu. Może Witek wie bardzo niewiele ale to w sumie tyle co i przeciętny wyborca tej g---o partii. Wie, że podczas wyborów trzeba postawić krzyżyk przy nazwisku Tusk i na tym się konczy ich wiedza. Rozpoczęcie 1 wojny światowej? A na co to komu?
#polityka #kanalzero
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariusz_z_Brighton: po co manipulujesz, powiedział "wiem kiedy się rozpoczęła i dokładnie wiem kiedy się zakończyła" - a Jaki dopytał "kiedy" - i na to powiedział 1918. A chwilę później powiedział że trwała 1914 - 1918.
35 sekundowy filmik Cie przerasta?
  • Odpowiedz