#polityka
Nie wiem, z czego się w PIS tak cieszą. U mnie w pracy konfederacji mówią, że KO załatwione a teraz pora na PIS.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S7-1500: dokładnie, albo ciągłe przekłamywanie faktów, na niekorzyść pis (ćpanie na debacie, ostre wywalenie kaczynskiego na koniec kolejki itp.itd.) lub też wypieranie się swoich słów (koalicja z mentzenem po piwie xd itp.)
  • Odpowiedz
A powiedzcie mi to jak przeszło to oszustwo wyborcze Tuska i Trzaskowskiego że byly tak zwane wycieczki wyborcze ludzie z lewym zaświadczenia mi głosowali po kilka razy na Trzaskowskiego, byłem załamany tym zjawiskiem bo mieszkam w Warszawie i myślałem że Nawrocki właśnie przegra przez to. Czemu nawet TO tuskoidom nie pomogło?

#wybory #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak przeszło to oszustwo wyborcze Tuska i Trzaskowskiego że byly tak zwane wycieczki wyborcze ludzie z lewym zaświadczenia mi głosowali po kilka razy na Trzaskowskiego


@adreno420: Obie partie znają ten myk i obie stosują. Żadna tego nie uwali, bo to wygodne. :)
  • Odpowiedz
#wybory #polityka #polska #bekazlewactwa #konfederacja

"Wykształceni" z wielkich miast. A tak mało rozumieją. Nie tylko w kwestii tego, że Nawrocki nie miał możliwości przegrać, ale i przede wszystkim co do tego, że Trzaskowski reprezentuje eurokołchozowe środowiska i siły - nie tylko tu z naszego podwórka, ale przede wszystkim światowe, które już zacierały ręcę, że w końcu i Polska wpadnie w pełni w ich
@DanteTooMayCry +3
#wybory #polska #polityka #bekazlewactwa

Wiadomo jak to u nas z sondażami. Tymczasem sam zrobiłem analizę wielu czynników i ciekawe czy będę bardziej profesjonalny w tym niż sondażownie. Nie chcę mi się opisywać całej procedury, a i niech to będzie moją tajemnica
DanteTooMayCry - #wybory #polityka #polska #bekazlewactwa #konfederacja

"Wykształcen...

źródło: jaki będzie wynik

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ul_Chabrowa_9_84-223_Linia:
@danob99:

Już się Tuskoboty odpalają i będą dalej zaprzeczać rzeczywistości. Wasze "wykształcenie" to gównokierunki i myślicie, że pozjadaliście wszystkie rozumy.

Tymczasem chociażby przedsiębiorcy, najczęściej na studia nawet nie poszli. Baaa. Ile osób, które osiągnęły wielki sukces, chwaliło się tym, że nie marnowali czasu na studia, tylko zabrali się za biznes. Powtórzę jeszcze raz - żyjcie w delulu, w pogardzie dla innych oraz poczuciu wyższości, bo skończyliście jakiś
  • Odpowiedz
@ul_Chabrowa_9_84-223_Linia:

olpodsumowując masz kompleksy i boli cie d--a bo nie skończyłeś studiów


Ja to drogie dziecko, skończyłem studia biznesowo-ekonomiczne. Jak sobie przeszukasz mój profil to opisywałem jak nie mam problemu rzucić roboty, gdy mi się coś nie podoba, zamiast tkwić w gównie, a opisywałem tam przypadek pracy w korpo na stanowisku finansowym. Na pewno bez wykształcenia bym miał taką pracą :). WIęc tak tuskobotku - mam totalne kompleksy w stosunku
  • Odpowiedz
Parę minut przeglądania wypoku i znowu widać, że elityzm i fałszywe przekonanie uprzywilejowania moralnego ma się dobrze. Musicie następnym razem jeszcze bardziej podkręcić nienawiść do innych i wyjść na zadufanych dupków przeżartych wojenką polityczno-moralną, tym razem się uda. Przez takich idiotów ludzie głosują na przekór. Elo
#wybory #polityka
stefan8800 - Parę minut przeglądania wypoku i znowu widać, że elityzm i fałszywe prze...

źródło: xD

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #neuropa #4konserwy #wybory

Kilka luźnych gratulacji:

1. Gratuluję KO i Tuskowi fenomenalnej decyzji od dnia 0 tego rządu o konsekwentnym olaniu polityki informacyjnej rządu. Mimo bardzo dobrych wskaźników gospodarczych (niska inflacja, niskie bezrobocie, wzrost PKB, wzrost płac realnych), sukcesach na arenie międzynarodowej, ograniczeniu migracji legalnej i nielegalnej - rząd ma 32% ocen pozytywnych w CBOS. PiS przesunął granicę o tym, jak dużo rząd może
LebronAntetokounmpo - #polityka #neuropa #4konserwy #wybory 

Kilka luźnych gratulacj...

źródło: bf46b8db-da30-4bd3-937f-77a13e912f5e_f1400x900

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedoszly_andrzej mzf: kampania duńska celowolo unikała słowa lewicowa w retoryce. Jak się wsluchasz, używali synonimów takich jak prospołeczna, proludzka, wolnościowa. Dobry kierunek i to żre. Jak do 2027 Adi nie doda zaimków w swoim bio, to zrobią z 7%.

@Pieszczoszek_Czyscioszek odblokowanie KPO, zwiększony udział w negocjacjach o przyszłości UA, pakt polsko-francuski, wyłączenie wydatków zbrojeniowych z procedury nadmiernego zadłużenia.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: wielu konfederatów to w istocie antykapitaliści ale tego nie rozumieją. Wydaje im się, że korporacje i ich zblatowanie z politykami to patologia i „korporacjonizm” (nb to słowo oznacza system który nie ma nic z korporacjami wspólnego) a pan memcen to naprawi (podlewając benzyną). Świetny przykład to rolnicy masowo głosujący na konfederację i narzekający na „biurokratów unijnych” chociaż gdyby nie wspólna polityka rolna to już dawno by wszyscy wyginęli, bo
  • Odpowiedz
Do wyborców Nawrockiego: dajcie znać za 2 lata, czy jeszcze tak entuzjastycznie będziecie go popierać. Nieironicznie.

#wybory #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Rozrzucam gnój po polu i mam taką bekę z tych miastowych nibywykształciuchów „Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić” tfu na was lewaki przebrzydłe nie będzie mi tu jakiś lewus cenzury wprowadzał i memów germanił #polityka #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko do wyborców Nawrockiego (szczególnie tych od wywracania stolika) - czy już czujecie, że się zfrajerzyliście, czy musi jeszcze trochę czasu minąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akos: tak, antyrosyjski kandydat ale wykopek będzie gadał że jest pro rosyjski xdd nawet na Onecie piszą że rosyjskie media pisze że "antinrussian candidate won election in Poland"
  • Odpowiedz
Wybierzmy alfonsa, ważne żeby gejów d--a bolała. I wszystkich innych normalnych.

Gdy byłem 12-letnim chłopcem patriotyzm kojarzył mi się pozytywnie. Dziś kojarzy mi się tylko z wykrzywionymi nienawiścią i spuchniętymi od taniej wódy twarzami wyborców alfonsa.

Nie, nie zrobiliśmy "tragicznych bledow". LGBT i ich prawa są ważne, aborcja jest prawem człowieka, wyborcy brauna to jest anus mundi a wyborcy memcena to debile którzy powinni zasmakować jak wygląda życie w kraju konserwatywnego miru.
Dodatkowo wciąż uważam
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LGBT i ich prawa są ważne

@thorgoth: prawa każdego człowieka są ważne, ale nie powinny być ważniejsze od praw innych ludzi, a o tym wasz kandydat zdawał się zapominać, między innymi hołdując prawu zakzu swobodnej wypowiedzi czy wjazdu do miast przez osoby ubogie.
Dlatego między innymi "przerżneliście" wybory.

Przegrała Polska, bo kto
  • Odpowiedz
Pamiętam jeszcze jak Polska miała upaść jak wybory wygrał Kwaśniewski, potem jak wygrał Kaczyński, potem jak Komorowski, potem jak Duda to nagle wszyscy mieli wyjechać xDDDD

Miejcie choć odrobinę godności młodzi, wykształceni z wielkich miast (xd) i przestańcie w kółko wypisywać te wysrywy, że Polska upada i ten naród zasługuje na zagładę. Oczywistym jest, że jest jeszcze duże pole do poprawy, ale trzeba być ślepym, żeby nie widzieć jak Polska się rozwinęła
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach