Tupu, tup po śniegu, dzyń, dzyń, dzyń na sankach, skrzypu, skrzyp na mrozie, lepimy bałwanka ʕʔ Pierwsze od niepamiętnych czasów zimowe kolejowe zdjęcie. Ruch był niestety znikomy, więc musi wystarczyć taki Elfik ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Instagram.

#kolej #pociagi #pociagiboners #zainteresowania #fotografia #mojezdjecie
choochoomotherfucker - Tupu, tup po śniegu, dzyń, dzyń, dzyń na sankach, skrzypu, skr...

źródło: comment_1610558236RxJpl5jcIBoWBW68qQUz7y.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj miałam spory stresik w pociągu, bo wysiadając nie mogłam otworzyć drzwi. Nawet poleciałam po pomoc do najbliższego pasażera, ale też się nie udało. W ostatniej chwili przypomniałam sobie, że wsiadając zauważyłam, że drugi wagon był "ładniejszy". I tam były drzwi na przycisk. Co prawda chyba faktycznie dotarłam do nich w ostatniej chwili bo jak je otworzyłam i wysiadałam to nagle się zamknęły i mnie przytrzasnely ( ͡° ʖ̯ ͡
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koller: W ofertach Kolei Śląskich: EKO BILET P/T/A (w wariantach 6 godzin, 12 godzin, 24 godziny); METROBILET 6h P/T/A; 10 godzin po sieci, ceny są zryczałtowane i nie stosuje się dla nich ulg ustawowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mikole kojarzy ktos takie zestawienie zargonowe taboru w PL jest na WIKI ale bylo tez kiedys nawet tutaj wrzucone ze zdjeciami takie fest zrobione #kolej #pociagi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach