Mirki, nie ogarniam :X

Potrzebuje pociągu z Katowic do Kołobrzegu, nigdy nie korzystałem z PKP i nie rozumiem dlaczego gdy wybiorę miasto z którego chcę jechać i docelowe a następnie przechodzę dalej to nie mam żadnych informacji?

Na tym etapie nie wiem z której stacji mam jechać i na której mam wysiąść, nie wiem jakie perony, no i mogę nie mieć miejsca siedzącego przez tyle godzin jazdy? :/

Zaczynam
L.....y - Mirki, nie ogarniam :X

Potrzebuje pociągu z Katowic do Kołobrzegu, nigdy...

źródło: comment_1659949196jnYLvRc49Z0snppXWw5ZcI.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym kupić taką tablice peronową jaka jest na peronach ale z własnym 14 znakowym drukiem. Ważne jest dla mnie aby wyglądała tak samo jak te na stacjach. Gdzie i za ile monet mogę się po coś takiego zgłosić? #kolej #pociagi #pociagiboners
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DartNorbe: każda drukarnia ci to zrobi - tylko kwestia przygotowania projektu, ale to tez drukarnia Ci może ogarnąć. Wszelkie wymiary, czcionki itp. są tutaj: Księga Identyfikacji Wizualnej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.
  • Odpowiedz
  • 0
@WormRider: Tylko czy drukarnia wykona druk na metalu? Zależy mi aby nie było lipy, że nie wygląda podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za linka do czcionek, przyda się :3
  • Odpowiedz
W Niemczech mają bilet za 9 euro, czy ktoś ogarniał jak można go fajnie wykorzystać robiąc jakąś wycieczkę weekendową.
Od kolejnego miesiąca kończy się promocja i zastanawiam się czy nie skorzystać z cebuli( ͡° ͜ʖ ͡°)
A kolejny weekend będzie jeszcze wydłużony...

#niemcy #wakacje #weekend #kolej #cebuladeals #bilety #pociagi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kup bilet w Pendolino w wagonie ciszy i nie stosuj się do zasad w nim obowiązujących xD nakupuj mnóstwo przekąsek z szeleszczącymi opakowaniami,a jak odbierasz telefon nie wychodź z wagonu... Czemu ludzie mają problem dostosować się do zasad ?

#pkp #pkpintercity #pociagi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W cenie biletu #pkp Gdańsk-Warszawa można co prawda przejechać np. między Madrytem a Barceloną najszybszym pociągiem w Europie, ale przynajmniej strona PKP się co chwila wykrzacza i musisz dopłacić 2 zł za umycie rąk na dworcu.
Niby #kolej się poprawia, ale trzeba mieć sporo hajsu żeby nią jeździć.
#pociagi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huggus:
1. Przypominam, że w tej cenie można przejechać ponad 500 km najszybszym pociągiem na tym kontynencie w kraju o wiele od Polski bogatszym.
2. 170 zł za osobę za 280 km na popularnym kierunku to zdzierstwo
3. Raz mówisz że nie ma mowy o braku dostępności a potem że się wyprzedają, zaprzeczasz sam sobie.
4. Mówiłem że nie ma biletów na IC, bo IC jest w normalniejszej cenie.
5. DO CHOLERY. To czy
  • Odpowiedz
@lovedrop: kocham jak coś p--------e potężnie a że komunikacja zastępcza praktycznie nie istnieje to siedź se chłopku na zadupiu te 6 godzin pozdro pkp
  • Odpowiedz