A dziś jedziemy sobie na wolne w końcu... Kto z Jeleniej Góry albo ze Szklarskiej Poręby? Do piątku rana chill.
Zbić pjone można w 84106 i 1624.

Tak dla informacji ==> 84106 na ten moment ma już 25 min opóźnienia, czekamy na dojście w Starym Bojanowie pociągu z naprzeciwka.
1624 prawdopodobnie (oby) będzie czekał na lokowanie podróżnych we Wrocławiu.

A
P.....y - A dziś jedziemy sobie na wolne w końcu... Kto z Jeleniej Góry albo ze Szkla...

źródło: comment_1582021066EjNPThdXFuiLrehySrUYR0.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczer: to jeśli używasz spotify to aktywuj triala youtube music i zobacz po tygodniu jaką fajną muzykę zacznie Ci sugerować. Nie to co spotify wszystkim albo po jednym utworze z albumów, które spotify zauważyło, że lubisz.
  • Odpowiedz
Szybkie pytanko. Domyślam się, że odpowiedź da się znaleźć prędzej czy później, ale może ktoś wie z doświadczenia. Jak chcę sobie pojechać z Łodzi nad morze nocą, to jak to najlepiej zrobić? Który przystanek kolejowy/autobusowy jest najbliżej plaży a jednocześnie wymaga najmniej przesiadek w międzyczasie. Pozdro!
#plaza #pkp #pks #podroze #lodz #morze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camelopardalis:
Kołobrzeg - Bezpośrednie połączenia, wysiadasz na dworcu, a plażę masz 5 minut piechotą
Dźwirzyno - Pociąg/autobus do Kołobrzegu, busik do Dźwirzyna(b--ń boże taxi, bo zdzierają jak p------i!)
Sarbinowo - Pociąg/autobus do Koszalina, busik do Sarbinowa, plaża kila metrów od pętli
Ustka - Bezpośredni autobus, plaża 10-15 minut piechotą od przystanku
  • Odpowiedz
W Pendolino nie ma już nawet darmowej kawy/herbaty tylko woda. Żadne to pociągi Premium, naciąganie na pseudo-jakość. Pamiętam jak wchodziły do Polski to w cenie biletu była kanapka+napój do wyboru, obsługa pociągu była na każde zawołanie a nawet przychodziła sama (czyli tak jak powinno być w transporcie za który płacisz konkretne pieniądze). Teraz EIP niczym się nie różni od zwykłych pociągów oprócz dużo droższych biletów.
#oswiadczenie #takaprawda #
doktoroetker - W Pendolino nie ma już nawet darmowej kawy/herbaty tylko woda. Żadne t...

źródło: comment_1581873070AYqV9LnQnDSTGtQ9hOZ0ER.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyna niedziela w pracy, ale w sumie nie jest źle. Dzisiaj nawet koteł Sraluch chciał się zabrać¯_(ツ)
Nie dziwię mu się bo dziś kolejny lajt...

Ale dziś trochę regulaminu stacyjnego Poznań Główny.
Minimalny czas zgłoszenia gotowości do odjazdu - 5 minut przed godziną odjazdu (dla pociągów uruchamianych) oraz 2 minuty przed godziną odjazdu (dla pociągów przelotowych)
P.....y - Jedyna niedziela w pracy, ale w sumie nie jest źle. Dzisiaj nawet koteł Sra...

źródło: comment_1581864136N8MKO2dGoLhiRyqPVHnJwJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 298
@Tytanowy_robak: Przecież tak jest praktycznie wszędzie, czy to lotniska, dworce czy sklepy z biletowanym parkingiem - masz ileś tam darmo, ale bilet i tak się pobiera. I to dość logiczne, bo jak bez biletu by mogli prześledzić to ile tam stałeś? Z zegarkiem mieliby stac przy każdym aucie?
  • Odpowiedz
Ej właśnie widziałem jak ze stacji W-wa Rakowiec odjechał Dart Intercity do Łodzi! Łódź ma bezpośrednie połączenie z #lotniskochopina które omija nawet Warszawę Zachodnią! Zdziwienie poziom advanced.
#pkp #kolej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@starypijany123: To prawda z frekwencją. W tamtym Darcie bylo może 5% pasażerów. A teraz z Zachodniej odjechał następny Dart do Łodzi. Normalnie rozpieszczają ich... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz