Mirki, jestem zielonka w pociągi, mam jutro sytuację podbramkową. Wykupiłem bilet Bus-Tramwaj-Kolej PR+KW i jeżdżę Kolejami Wielkopolskimi. Jutro muszę pojechać POLREGIO. Na bilecie mam to co wyżej, czyli PR+KW. Rozumiem, że bez wtopy mogę pojechać pociągiem POLREGIO?
#pkp #kolej #pociagi #kolejewielkopolskie #polregio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bazylczuk:

Wspólna oferta Bus-Tramwaj-Kolej to:

Kolejowy bilet miesięczny Bus-Tramwaj-Kolej (strefy A – G), który obowiązuje w pociągach osobowych Kolei Wielkopolskich sp. z o.o. i REGIO uruchamianych przez Przewozy Regionalne sp. z o.o. oraz w środkach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.
  • Odpowiedz
Dzisiaj moi drodzy parafianie ogloszonko.
Od 04.02.2020 został uruchomiony nabór na 13. licencję na maszynistę w Intercity.
Jeśli ktoś z tu obecnych myślał i tym polecam zajrzeć na intercity.pl w zakładce "O nas" w ofertach pracy wiszą ogłoszenia o naborze. To tak w ramach #ciekawostki.
Na dziś karta pułapka dla wszystkich! #humorobrazkowy

A
P.....y - Dzisiaj moi drodzy parafianie ogloszonko. 
Od 04.02.2020 został uruchomiony...

źródło: comment_1581009271OwMOb2ePduJXPQ1k1Ya0G8.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IC powinno wprowadzić system punktowania pasażerów. Na dworcach i w wagonach powinny być systemy rozpoznawania twarzy. Za np. kupowanie biletów z wyprzedzeniem byłyby punkty dodatnie a za kupowanie bez gwarancji miejsca punkty ujemne. Potem w zależności od oceny społecznej pasażer dostawałby zniżki na bilety. Osoby z niską oceną kolejową dostawałyby miejsca na środku w przedziale ośmioosobowym albo brak gwarancji miejsca. Za siadanie na nieswoim miejscu albo kładzenie butów na siedzeniu też punkty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu jedyny pociąg z WARSem jedzie z Warszawy do Lublina o 10:25 a po południu gdy ludzie chcieliby np. po pracy zjeść obiad w pociągu wracając do domu to jeżdżą bez i sobie co najwyżej herbatę w wózka możesz kupić?

#warszawa #pkp #kolej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bzdziuch ale DARTy i FLIRTY chyba już skończyły te swoje "terminy" gdzie miały być wykorzystywane na tych trasach i są kierowane na inne. Obiegi pociągów to nie taka łatwa sprawa i plany na lokomotywy i ezt są na prawdę (wydaje się że nie) przemyślane.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky No ok jest argument ALE (°°


Na faceta który ma over200cm korzystniej jest wyciągnąć nogi w przedziałowym a nie zapierać się piszczelami o kawałki plastiku z siedzenia przed Tobą ^^

Poza tym wolę jechać w kabinie maszynisty. To już w ogóle luzik dla mnie.(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz