Ciężka rozkmina. Ja już w pracy a dopiero o 22 przejmuję Talgo w Rzepinie... I teraz czy zostać dłużej w #poznan i coś ciekawego porobić czy może jechać do #frankfurt i zobaczyć to tam w dojczlandach.... ¯_(ツ)_/¯
No chyba że ktoś chce kawę postawić i zbić pjone to zapraszam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak wrócę to będę chyba dostępny na jedno piffko na starym. (σ ͜ʖ
P.....y - Ciężka rozkmina. Ja już w pracy a dopiero o 22 przejmuję Talgo w Rzepinie.....

źródło: comment_1581762947LnuxBuQEWFOvVzhoTyBmwZ.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Shishu patrz w swój portfel Panie Konduktor. Czy Ty wiesz ile ja podatków płacę? Hohooo i jeszcze z dwa także wszystko do Jarosława wróci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
O. Ciekawe... gdyby ktoś miał wątpliwości co się dzieje...

Warszawa Centralna pęknięta szyna miedzy rozjazdem 5 a 7. Tor stacyjny nr 2,4 zamknięty od godz. 9:20 do godz. 10:25. Brak możliwości wyjazdu z torów nr 2,4,6,8 w kierunku Warszawy Zachodniej. Wprowadzono ruch jednotorowy dwukierunkowy po torze czynnym nr 1 Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia. Wyjazdy w kierunku Warszawy Zachodniej na sygnał zastępczy. Od godz. 9:50 do odwołania uzgodniono wzajemne honorowanie biletów na
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nic tak nie wkuwia jak PKP Intercity.
Czekam na pociąg, okazuje się że ma 5 minut opóźnienia. Za 15 minut mam pociąg innego przewoźnika, więc myślę sobie że 5 minut to nie dużo, a bilet i tak już kupiłem więc poczekam.

Po 6 minut, informacja że opóźnienie zwiększone do 10 minut. Szkoda mi kolejne 10 zł na inny pociąg wydawać, ale w sumie 4 minuty to jeszcze poczekam ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@de-nuke zacznijmy od tego, ze jak Twój pociag jest opóźniony to możesz jechać na tym samym bilecie pociągiem innego przewoźnika więc to, że nie pojechałeś gdy miałeś możliwość to Twoja wina.
  • Odpowiedz
#pkpintercity podstawiło zwykle przedziałowe wagony ze starą lokomotywa zamiast #pendolino
Bilet kupowałem w SuperPromo gdy kosztowały tyle co TLK. Czy jest szansa na zwrot części hajsu czy szkoda czasu na reklamację?
#pkp #intercity
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Długo mnie nie było w tagu #codziennymlodytechnik dlatego dziś nadrabiam. Będzie znowu technicznie, ale tym razem dla miłośników #kolej i #pociagi . Przyjrzymy się dziś technice kolejowej. A w artykule z 1982r można przeczytać zdanie aktualne do dziś - "Pochwały na cześć kolei nie pasują do wizerunku PKP" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od prawie 40 lat bez zmian na kolei ( ͡
SebaD86 - Długo mnie nie było w tagu #codziennymlodytechnik dlatego dziś nadrabiam. B...

źródło: comment_1581748392IFPvAmXqrDkpT1wEHQeY57.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy mogę wnioskować o zwrot kosztów za niewykorzystany bilet? linie TLK

pociąg ze stacji miał wyjechać z prawie dwugodzinnym opóźnieniem, więc po prostu opuściłem pociąg z biletem, który nie został jeszcze skasowany

#intercity #kolej #pkp
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@destronafide:
Reklamacja i jako powód podaj opóźnienie pociągu na stacji początkowej. Jak kasa była nieczynna lub na stacji nie ma kas, to napisz o tym w reklamacji.
Dostaniesz 100% zwrotu, bez opłaty z tytułu odstępnego.
Jeżeli poniosłeś jakieś dodatkowe koszty, to załącz rachunki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby ktoś podróżował dziś 18171 UZNAM to o 02:59 wsiadam w Poznaniu i aż do Rzepina jest możliwość zbicia piony czy pogaduchy bo jadę jako pasażer. Taka to służba
I od razu dziś wpis z jutrzejszej porannej podróży jako pomocnik\/
71008 07:07 Rzepin - Poznań Główny 08:30

Jutro też spotkanie na szczycie z Szuszu więc gdyby jakieś opóźnienia były na Katowice..... to po prostu będą na szybko szukać konduktora na zastępstwo (
P.....y - Gdyby ktoś podróżował dziś 18171 UZNAM to o 02:59 wsiadam w Poznaniu i aż d...

źródło: comment_1581626541g2Nbaep0k7heRoVhzoLGnd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bzdziuch: Akurat o podkładach nie ma słowa, z tego co zrozumiałem to wykolił się pociąg z dostawą materiałów na budowę jadący po UDROŻNIONYM torze, a więc zapewne naprędce zreanimowanym jak to zwykle na kolei się robi.

@isea: Class66 to bardzo ciężka lokomotywa, a więc nie łatwo o jej wykolejenie, zarówno na za bardzo zużytych rozjazdach, jak i na zbyt nowych rozjazdach (wózki trójosiowe) ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz