Moja pierwsza #pizza pieczona na kamieniu i z kalkulatorem #kmp Tuńczyk, oliwki i cebula
Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z efektu. Nigdy nie jadłem tak dobrego ciasta, to jakby zupełnie inna potrawa niż to, co oferuje słynne ciasto RS, które robiłem dawniej.
Mam już też pierwsze wnioski - warto piec na papierze, bo łatwiej go przełożyć z całą pizzą i kamień się nie brudzi w razie awarii
Eustachiusz - Moja pierwsza #pizza pieczona na kamieniu i z kalkulatorem #kmp Tuńczyk...

źródło: comment_1588359093oOrJ22dNOTUzuK1MgtpGj6.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Eustachiusz: jeśli pieczesz na kamieniu szamotowym to trochę bez sensu jest dawanie tam papieru, bo najlepszą cechą szamotu jest wchłanianie wilgoci z ciasta.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: w sumie to ten https://forum.purepc.pl/topic/208065-pizza-by-rs-krok-po-kroku/ tutaj uporządkowane trochę https://www.wykop.pl/wpis/9374742/wiem-ze-pizza-by-rs-jest-tutaj-mocno-lubiana-dzisi/
Czyli szynka, salami, pieczarki, na połowę pizzy dałem jeszcze oliwki zielone (ta część była moim zdaniem lepsza). Sos trochę inny bo to miałem jakiś sos gotowy z pomidorów, ale domowy. No i dodałem jeszcze oprócz serów mozarella i gouda jeszcze trochę parmezanu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki zamierzam otworzyć pizzerie. Myślicie że nazwa "pizza nad głową" będzie dobra? #heheszki #pizza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Probowałem zrobić pizze na podstawie kalkulatora z klubu miłosników pizzy i mając taką proporcję 240g wody i 400g mąki 00 to ciasto jest rzadkie, nie da się z niego formować, to kwestia mąki czy jeszcze jest jakiś sekret? :)
#pizza #gzw #kmp #gotujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach