Przesyłamy kody zniżkowe 50% działające do końca kwietnia:

UVAM4NAJ
X3396CWW
YM5NXWCF
AZANFRXM
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak najlepiej piec #pizza w piekarniku? Napewno opcja w min z samym sosem a potem dokladamy resztę. Pytanie które grzałki (gora dol), termoobieg, i poziom na który dać pizze? Dzięki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żaden termoobieg, kamień 5-7cm od grzałki, grzejesz 30-40 minut grzałka gora dół
Przed włożeniem pizzy otwierasz piekarnik na minutę i odpalasz grill na max, czekasz aż grzałka zrobi się czerwona, wkładasz pizze na kamień (1-2minuty) i gotowa
Oczywiście jezeli chodzi o jakaś pizze na cienkim cieście
  • Odpowiedz
Siemano mieli, czy ma ktoś pomysł, gdzie można kupić mąkę 00 w Warszawie? Złaziłem dziś z 5 dużych sklepów i nic. Przed koronawirusem nie było z tym problemu ale teraz chyba wszyscy rzucili się do pieczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pizza #warszawa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdanewicz: Google podaje, że ta miejscowość ma 3k mieszkańców więc obstawiam, że lokalni nie tylko wiedzą o tej wspaniałej pizzy, ale i uczestniczą w procesie jej produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sl_w_k_1: ja mam taką miskę z mąką i kaszą manna pomieszana specjalnie jako podsypka pod pitce xd wyciągam kulkę wkładam ją całą do tej miski i obtaczam, nadmiar strzepuje i rozciągam ciasto, jak już ciasto jest rozciągnięte i składniki mam nałożone to daje trochę mąki na deskę i rozcieram, nadmiar strzepuje i przeciągam.ciasto na deskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli nie lubicie gotować, na myśl o staniu przy garach robi wam się niedobrze, ale jednak trzeba coś zjeść to polecam wam Gennaro Contaldo na youtubie, jest niesamowity. Wesoły (taki stereotypowy Włoch ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tłumaczy od podstaw, a potrawy z nim przygotowywane są naprawdę mega.
Ostatnio jak zrobiliśmy pizzę to była to jedna z lepszych jaką kiedykolwiek jedliśmy, risotto biło wszystkie poprzednie, tuna spaghetti jest nieziemskie.
pw1 - jeśli nie lubicie gotować, na myśl o staniu przy garach robi wam się niedobrze,...

źródło: comment_1587992725Baf4lraOE4j8EmrCCF0f5l.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da radę dostać tak do 600zł sensowny robot planetarny? Miałby być używany głównie do robienia ciasta na pizze.
Na allegro znalazłem coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/robot-kuchenny-planetarny-mikser-mychef-2200w-6-2l-9097018990?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Jednak niektórzy w opiniach piszą o niskiej mocy silnika.
#kiciochpyta #pizza #gotujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach