Mireczki orientuje się ktoś jaką żarówkę wsadzić do pieca elektrycznego na pizze żeby się nie przepalała co drugi dzień? Podchodzą G9 ale wszystkie są do 300 stopni, widziałem tylko G4 do 450 stopni ale one chyba nie podejdą. Piec mam przeważnie ustawiony na 400 stopni. Trochę kiepsko wymieniać nie raz codziennie, dzisiaj sie spaliła w trakcie pracy i nie dało rady wymienić na gorącym() Pozdrawiam!

#elektroda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dom3ll: no tylko bym musiał przejściówke mieć pod to a przejściówki widziałem plastikowe to wątpię że wytrzymają taką temperature a jeszcze tam dość ciasno jest i wątpię żeby weszła żarówka + przejściówka
  • Odpowiedz
@Cel87: zrób ciasto dzień wcześniej po prostu np w piątek wieczorem, daj mu ze 2h w temperaturze otoczenia, potem do lodówki, wyjmij na 5-6h przed wypiekiem np o 12 w sobotę.
  • Odpowiedz
Hejka kupiłem w Lidlu kamień do pizzy i chce zrobić smakołyk w czwartek. Macie jakiś przepis na sprawdzona pizzę na kamieniu? Ciasto i sos z road trip bus się nadaje na kamień? Próbował ktoś?? O ile składniki wiem jakie chce dać o tyle nie wiem jaki przepis na najlepsze cienkie ciasto.
Btw. Robił ktoś placki Ala tortilla kebab na kamieniu?? Piekarnik mogę nagrzać do 290st.
#gotujzwykopem #pizza #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wroclaw #pizza
Widział gdzieś ktoś ostatnio mąkę Basię 00 lub inna 00 w sklepach? Bo trochę zjeździłem dzisiaj całe Bielany, dwa Kauflandy Piotra i Pawła i nigdzie nie ma 00
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elements: 600g mąki, 360g wody, 18 g oliwy, 12 g soli, 1 g drożdży + czas potrzebnych na wyrastanie ok 24h z czego w lodówce 16h, po 3h podział na 3-4 kulki przed lodówką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EugeniuszGeniusz: ogólnie to mrożenie nie jest jakimś super dobrym pomysłem.

Zawsze mrozilem bezpośrednio po kulkowaniu, ostatnio zamrozilem po kulkowaniu i 12TO i wyszło dużo lepiej ;)
  • Odpowiedz