• 1
@eric2kretek bo na początku planowałem zrobić Detroit (pierwszy raz) ale skapłem sie, że blacha ze zdjęcia się bez papieru nie nada, blacha do ciasta którą mam jest daleko za mała a ciasto było już gotowe :v
  • Odpowiedz
yo czy uzywal ktos tzw "baking steel" w piekarniku? mieszkam w bloku wiec szukam jakiejs dobrej metody zeby wycisnac ile sie da z piekarnika. jak to sie wogole tlumaczy na polski?
#pizza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mariusz-kony: Tak, ale warto, sa w sklepie tańsze, ale smakują jak dektura, więc lepiej dorzucić funcika i kupić tą.
@acctim: ciasto mi smakuje, ale ogólnie inne pizze z tej firmy już nie.
@johnmorra: Jasne że czasami robię sama, i wychodzą o wiele lepsze, ale najczęściej jak mam ochote na pizze to nie mam ochoty na przygotowanie jej XD Dlatego kupuje.
  • Odpowiedz
Halo, halo Mirasy, jakoś na dniach, strzeliło mi równe pięć lat na wypoku, z tej okazji, postanowiłem zrobić swoje kolejne #rozdajo
Z grona plusujących ten wpis do godziny 22:00, wylosujemy osobę, do której wyśle opłaconą pizzę, powiedzmy że do 36zł, za pośrednictwem #pysznepl
Powodzenia! #pizza
Horaccy - Halo, halo Mirasy, jakoś na dniach, strzeliło mi równe pięć lat na wypoku, ...

źródło: comment_1589225123NxUht2VJAPwkBzbln2jRee.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kiedy w Polsce rozszalał się koronawirus, miałem więcej czasu żeby poświęcić się swojemu hobby, czyli #pizza. O czym już wielokrotnie się przekonałem, bardzo trudno uzyskać w domowych warunkach pizze, która w jakikolwiek sposób może konkurować z pizza z pizzeri wypiakana w piecach z wysoką temperatura, postanowiłem wam więc pokazać jak w domowych warunkach można zrobić naprawdę smaczna pizze, która co prawda nie może konkurować z pizzą z dobrych
Quesedilla_dostojewski - Od kiedy w Polsce rozszalał się koronawirus, miałem więcej c...

źródło: comment_1589211460XAuaLPEMdAXFllWDS3tkk1.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach