Jak mnie dzisiaj wk.... w szczególności OP @gineer tego g---o-wykopaliska.

Od 3 lat chodzę na spacery na pobliski zbiornik. Jak idę, zawsze zabieram ze sobą worek na śmieci i rękawiczki. Nie lubię chodzić bez celu, zawsze jakiś lubię mieć. Takie hobby, taki nawyk by było ciekawie.

A w tym przypadku moim celem jest obejść jeziorko, i pozbierać śmieci.
new-object - Jak mnie dzisiaj wk.... w szczególności OP @gineer tego g---o-wykopalisk...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@tomasz-jedon: a co ma system kaucyjny do śmieci w stylu plastików, co op wrzucił w miniaturce?

Śmieci jest mniej. Jak system kaucyjny się poprawi, to kniec bedzie z małpkami i karmi. Jest znacząco mniej śmieci w postaci butelek, czyli system działa. Bo celował w butelki.

Twoja logika jest pokrętna. Dlaczego w moim mieszkaniu jest zimno jak mam lodówkę? Lodówka nie działa!

I co najlepsze, system pokazuje że działa. Małpki i
  • Odpowiedz
Siemanko Mirki i Mirabelki
Gdzie na terenie lub w okolicach Poznania do 25 km znajdę miejsce, gdzie jest cisza i będzie styczność z ptakami (chodzi o ich śpiew) i innymi zwierzętami, np. wiewiórki?
ZOO odpada.
Liczę na Was!
Dziękuję i życzę bardzo dobrego przyszłego tygodnia!

#poznan #wielkopolska #ptak #ptaki #las #lasy #park #parki #parknarodowy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie mówi się o oszczędzaniu prądu, gminy chyba nawet dostały ustawowy nakaz oszczędzania ale nie o to tu chodzi

Najbardziej denerwuje mnie jedno -światło w parkach, na skwerach itd.

Nie dlatego że świeci samo w sobie a tego jak świeci. Niestety w wielu wypadkach te światła świecą prosto przed siebie, co powoduje że alejka jest kiepsko oświetlona za to na wysokości "żarówki" jest jasno.

No
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcielibyście poobserwować zwierzęta, ale mieszkacie w mieście? Nie macie czasu na wypady do lasu? Lubicie zwierzaki i chcecie poznać inne niż te domowe? Świetnie się składa! W miejskich parkach możecie znaleźć sporo zwierząt, postaram się dać kilka wskazówek jak to zrobić. Jeżeli wam się spodoba dajcie znać - napisze więcej.

Wstęp:
Popularnym mieszkańcem parku jest jeż. Jeż wschodni Erinaceus roumanicus występuje na terenie całej Polski i jeżeli kiedyś spotkaliście jeża, to prawdopodobnie był on.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mirunie uważajcie na spacerach i przeglądajcie się. Poszedłem w południe do paczkomatu przez park i dwa k----e musiałem z nogi wyciągać.
#kleszcze #zdrowie #poznan #parki #las
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamilex97: Las Sulmiński. W Otominie masz duży parking przy jeziorze.
Można iść stamtąd dookoła jeziora, po drodze zahaczając o cypel na którym w IX wieku było grodzisko.
Można się bujnąć pod grobowiec Gralathów, szlakiem "Wolność w Naturze" do kopalni bursztynu w Bąkowie.
Albo odwiedzić ziemiankę z ołtarzykiem Beara Grylsa.
Albo po prostu połazić po lesie bez celu.
  • Odpowiedz
  • 1
@murison "zawieszenie działalności", z tego co ja rozumiem to chyba biznesu. Gdyby był zakaz funkcjonowania to chyba wtedy te siłownie plenerowe itp
  • Odpowiedz
#fajerwerki #sylwester #sztuczneognie #nowyrok
#ekologia #smieci #odpady #recykling #lasypanstwowe

Przypomnienie: po skończonej zabawie każdy po sobie sprząta!, w szczególności opakowania po fajerwerkach. Żeby #parki, #las­­­y, skwery, trawniki, chodniki zostały czyste. Wszędzie znajdzie się kosz, a jak akurat nie, to wystarczy zabrać ze sobą do swojego kubła, zużyte są
wkto - #fajerwerki #sylwester #sztuczneognie #nowyrok
#ekologia #smieci #odpady #rec...

źródło: comment_gaFVJdahacYECTzlh33EaR6S77fdgLod.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wkto: Debil. Zużytych fajerwerków się NIE RUSZA, aż do następnego dnia bo nigdy nie wiadomo, czy w środku nie ma jeszcze tlących się ładunków.
  • Odpowiedz