#nofapchallenge znowu będę zaczynać ten challange bo ostatnimi czasy zbyt często waliłem niemca po kasku nawet pare razy dziennie myślę, że 2 tygodnie odpoczynku od tego dobrze mi zrobi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siemawpadajdomejkuchni: Zgadzam się z tym że wkurzające są typiary co chodzą w obcisłych leginsach. Też uważam że powinny być siłownie osobne dla facetów i babek. Albo jakieś męskie środy np. jak na saunach gdzie laski się wstydzą albo nie chcą oglądać starych facetów z fujarami na wierzchu. To ja nie chce oglądać ich pośladków.
Albo jakiś dress code żeby nie nosić obcisłych ciuchów.
  • Odpowiedz
  • 2
@krzysztof-mirko: nie no bez przesady. Ale i tak polecam i dalej będę się starał kontynuować bo więcej w tym pozytywów niż negatywów na pewno wywalić pirno bo to serio mi łeb zryło. Nie ma co też mieć takiej fiksacji na tym a ja trochę miałem
  • Odpowiedz