znam sie na tym: bierzesz rure od odkurzacza i wsadzasz tam gdzie się spuścił twój gach, włączasz odkurzacz i wszystko wysysasz, koniec

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
@lasic01: te 5 lat temu jeszcze chyba nie było takiego wielkiego wysypu Brajanków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ani dziewczyn rozpaczliwie szukających akceptacji w internecie, bo w rzeczywistości jej im brakuje. Wydaje mi się, że ludzie kiedyś byli mądrzejsi. Teraz ze świecą szukać ogarniętego nastolatka.
  • Odpowiedz
#katowicewykopparty #bielskiewykoppiwo
@gorush @sylwke3100 @R039 @Blondroll

Uwaga! Uwaga! Wołam wybiórczo, licząc, że jeszcze jesteście trzeźwi (i macie dostęp do mirko). Wróciłem do domu bez koszuli, co wskazuje na to, że musi gdzieś tam między Wami leżeć - prawdopodobnie na kanapie w rogu sali od strony okna (taka z długim rękawem w kratkę o kolorze, którego jako #niebieskipasek nie potrafię nazwać - jakiś
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Risotto z chilli i chorizo to jedna z tych potraw, które mógłbym robić i jeść codziennie.
Zaplusuj, jeśli jesteś #niebieskipasek i też sam gotujesz. Jeśli jesteś męską cipką albo maminsynkiem, możesz scrollować dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę sobie do pracbazy i przeczytałam coś śmiesznego wcześniej, spoglądam w prawo co by przejść przez pasy z uśmiechem a tam jakiś pan za kierownicą sie uśmiecha rownież, przechodzę przez te pasy i zaczął krzyczeć "za taki uśmiech to muszę panią podwieźć" XD Także nie polecam się uśmiechać w miejscach publicznych bo jakis #niebieskipasek pomyśli, że to podryw. Nie polecam 0/10. XD #odwiadczenie #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ice_Glaze: Bardzo prosto :)
1) 2 jajka, łyżka mleka, szczypta cukru i soli. Oddzielić białka od żółtek, białka roztrzepać porządnie widelcem, żeby były lekko puchate, dodać roztrzepane żółtka, mleko i przyprawy - wymieszać razem.
2) Dowolną ilość świeżego szpinaku lekko podsmażyć na oliwie, żeby trochę odparowała z nich woda i "zwiędły", ale zachowały kształt liści.
3) Na patelni rozgrzać sok z cytryny, sok z pomarańczy (opcjonalnie), miód i odrobinę cukru
  • Odpowiedz
Od dobrych kilku lat słucham rapsów i staram sie sprawdzać wszystko z Polski, ale kompletnie nie znam się na rapsach z Ameryki i czuje że duuuużo mnie omija.
#pytanie
1. Co powinnam szybciutko sprawdzić, bo grzech nie wiedzieć?
2. Co mi polecacie ze swoich ulubionych wykonawców?
Dodam, że wraz z moim #niebieskipasek lubimy stare jazzowe sample i nasze rozeznanie kończy się na Guru.
Liczę na Was, bo już
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kitelczy_pasek:

TAK NA SZYBKO CO MUSISZ ZNAĆ ŻEBY SIĘ Z CIEBIE LUDZIE NIE ŚMIALI:

ILL BILL, LA COKA NOSTRA, BROTHER ALI, MOS DEF, JEDI MIND TRICKS, IMMORTAL TECHNIQUE, KILLAH PRIEST, SCARFACE, CANIBUS, NECRO, SICK JACKEN, ARMY OF THE PHARAOS, OUTCAST, VINNIE PAZ SOLO, COMMON, TALIB KWELI, SNOWGOONS, RUGGED MAN, RAEKWON, NAS, MADVILLAIN, MF DOOM, LUDACRIS, KANYE WEST, GHOSTFACE KILLAH, DELTRON 3030, GANG STAR, FREEWAY, CUNNINLYNGUISTS, JAZZMATAZY, PSYCHO
sicknature - @kitelczy_pasek:

TAK NA SZYBKO CO MUSISZ ZNAĆ ŻEBY SIĘ Z CIEBIE LUDZI...
  • Odpowiedz
Za równe 24 godziny będzie weekend (piątek wyjątkowo taki wolny) i premiera nowego piwa od #pinta razem z przyjaciółmi i #niebieskipasek. I jest ciepło. O matko, jak mi teraz radośnie, jaki #wygryw. ()
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sytuacja banalna, chlopak umawia się z dziewczyną, że ta o godzinie 15 będzie czekała pod jego #pracbaza i gdzieś tam pojadą bo umówieni. #rozowypasek jak zwykle chwile spóźniony ale juz dochodzi do bocznej uliczki gdzie sie umówili. #niebieskipasek czeka w tej uliczce samochody za nim i krzyczy "Marlena szybko bo trombiom na mnie!" Marlenka nic sobie z tego nie zrobiła i szła krokiem spacerowym. Wsiada i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój #niebieskipasek ma problem z zatokami. Zatkało go solidnie, usiadł przed kompem i szuka domowych sposobów na odetkanie. Mruczy coś tam, widać że nie podoba mu się rozwiązanie, w końcu nie wytrzymał i pyta:
- ty, gdzie można kupić parówki z majerankiem?
- #wtf ??
- No bo w necie piszą, że najlepsze na zatoki są parówki z majeranku na twarz. Tylko co ja mam z taką parówką
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach