Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@InsaneMaiden: w jakim sensie?
@lasic01: te 5 lat temu jeszcze chyba nie było takiego wielkiego wysypu Brajanków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ani dziewczyn rozpaczliwie szukających akceptacji w internecie, bo w rzeczywistości jej im brakuje. Wydaje mi się, że ludzie kiedyś byli mądrzejsi. Teraz ze świecą szukać ogarniętego nastolatka.
#katowicewykopparty #bielskiewykoppiwo
@gorush @sylwke3100 @R039 @Blondroll
Uwaga! Uwaga! Wołam wybiórczo, licząc, że jeszcze jesteście trzeźwi (i macie dostęp do mirko). Wróciłem do domu bez koszuli, co wskazuje na to, że musi gdzieś tam między Wami leżeć - prawdopodobnie na kanapie w rogu sali od strony okna (taka z długim rękawem w kratkę o kolorze, którego jako #niebieskipasek nie potrafię nazwać - jakiś
@gorush @sylwke3100 @R039 @Blondroll
Uwaga! Uwaga! Wołam wybiórczo, licząc, że jeszcze jesteście trzeźwi (i macie dostęp do mirko). Wróciłem do domu bez koszuli, co wskazuje na to, że musi gdzieś tam między Wami leżeć - prawdopodobnie na kanapie w rogu sali od strony okna (taka z długim rękawem w kratkę o kolorze, którego jako #niebieskipasek nie potrafię nazwać - jakiś
- 6
@zaik: zrób pranie
konto usunięte via Android
- 19
@zaik: loda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 96
- 165
@Karolinkaaa: ale tego loda to niebieski kierowcy, czy kierowca niebieskiemu za te dwie dychy miał robić?
konto usunięte via Android
- 17
#niebieskipasek po zjedzeniu dwoch porcji obiadu:
[N]: To był błąd.
[R]: ...
[N]: Lubie popelniac takie bledy.
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
[N]: To był błąd.
[R]: ...
[N]: Lubie popelniac takie bledy.
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
- 10
- 12
Kupiłam swojemu #niebieskipasek na urodziny blender. To chyba najlepszy prezent ever, bo dzięki temu właściwie całkowicie odstawił chipsy i słodycze na rzecz miksowanych owoców ʕ•ᴥ•ʔ
#oswiadczenie #nobodykiers #czujedobrzeczlowiek
#oswiadczenie #nobodykiers #czujedobrzeczlowiek
@LukrowaKicha: dhhdjdjd / #misteriusowybot
- 0
@misteriusowybot: Nie tego oczekiwałem!
Risotto z chilli i chorizo to jedna z tych potraw, które mógłbym robić i jeść codziennie.
Zaplusuj, jeśli jesteś #niebieskipasek i też sam gotujesz. Jeśli jesteś męską cipką albo maminsynkiem, możesz scrollować dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaplusuj, jeśli jesteś #niebieskipasek i też sam gotujesz. Jeśli jesteś męską cipką albo maminsynkiem, możesz scrollować dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki jak myślicie. Pszypal iść samemu do klubu dzis czy nie? #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow
#szczecin
#szczecin
- 1
@MadM: Jakbym nie zrobil to pszypau :p
@edek_wladca_kredek: Oczywiście, ze nie ! Baw sie dobrze!
Idę sobie do pracbazy i przeczytałam coś śmiesznego wcześniej, spoglądam w prawo co by przejść przez pasy z uśmiechem a tam jakiś pan za kierownicą sie uśmiecha rownież, przechodzę przez te pasy i zaczął krzyczeć "za taki uśmiech to muszę panią podwieźć" XD Także nie polecam się uśmiechać w miejscach publicznych bo jakis #niebieskipasek pomyśli, że to podryw. Nie polecam 0/10. XD #odwiadczenie #rozowepaski
- 88
Omlet ze szpinakiem, karmelizowaną gruszką, kiełkami i cheddarem extra mature.
Dzisiaj nie częstuję, bo #niebieskipasek przyjechał i zeżarł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jedzenie #foodporn #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #jedzzwykopem #gotowanie
Dzisiaj nie częstuję, bo #niebieskipasek przyjechał i zeżarł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jedzenie #foodporn #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #jedzzwykopem #gotowanie
źródło: comment_6S0CYZdgmvfELioVS9YZVP7UjFuMT5ZI.jpg
Pobierz@Zazdroscisz: powinnaś otworzyć omleciarnię!
- 11
@Ice_Glaze: Bardzo prosto :)
1) 2 jajka, łyżka mleka, szczypta cukru i soli. Oddzielić białka od żółtek, białka roztrzepać porządnie widelcem, żeby były lekko puchate, dodać roztrzepane żółtka, mleko i przyprawy - wymieszać razem.
2) Dowolną ilość świeżego szpinaku lekko podsmażyć na oliwie, żeby trochę odparowała z nich woda i "zwiędły", ale zachowały kształt liści.
3) Na patelni rozgrzać sok z cytryny, sok z pomarańczy (opcjonalnie), miód i odrobinę cukru
1) 2 jajka, łyżka mleka, szczypta cukru i soli. Oddzielić białka od żółtek, białka roztrzepać porządnie widelcem, żeby były lekko puchate, dodać roztrzepane żółtka, mleko i przyprawy - wymieszać razem.
2) Dowolną ilość świeżego szpinaku lekko podsmażyć na oliwie, żeby trochę odparowała z nich woda i "zwiędły", ale zachowały kształt liści.
3) Na patelni rozgrzać sok z cytryny, sok z pomarańczy (opcjonalnie), miód i odrobinę cukru
Matko, jak on chrapie!!!!
jestem na L4 i śpię długo dlatego też późno chodzę spać a mój niebieski pracuje wiec idzie spać grzecznie po 22. i to jest straszne. Jak zasypiam przed nim to chociaż nie słyszę jak "orze pole traktorem całą noc"
#oswiadczenie #niebieskipasek #zwiazki #chrapanie #niebieskiepaski #rozowepaski
jestem na L4 i śpię długo dlatego też późno chodzę spać a mój niebieski pracuje wiec idzie spać grzecznie po 22. i to jest straszne. Jak zasypiam przed nim to chociaż nie słyszę jak "orze pole traktorem całą noc"
#oswiadczenie #niebieskipasek #zwiazki #chrapanie #niebieskiepaski #rozowepaski
@Cyganeczka: chyba pora to zakończyć nie sądzisz ? jak wyobrażasz sobie wspólną przyszłość ? co będzie za kilka lat ? albo gdy będą dzieci ?
Od dobrych kilku lat słucham rapsów i staram sie sprawdzać wszystko z Polski, ale kompletnie nie znam się na rapsach z Ameryki i czuje że duuuużo mnie omija.
#pytanie
1. Co powinnam szybciutko sprawdzić, bo grzech nie wiedzieć?
2. Co mi polecacie ze swoich ulubionych wykonawców?
Dodam, że wraz z moim #niebieskipasek lubimy stare jazzowe sample i nasze rozeznanie kończy się na Guru.
Liczę na Was, bo już
#pytanie
1. Co powinnam szybciutko sprawdzić, bo grzech nie wiedzieć?
2. Co mi polecacie ze swoich ulubionych wykonawców?
Dodam, że wraz z moim #niebieskipasek lubimy stare jazzowe sample i nasze rozeznanie kończy się na Guru.
Liczę na Was, bo już
- 5
@kitelczy_pasek: illmatic musisz koniecznie przesłuchać! :D

- 11
@kitelczy_pasek:
TAK NA SZYBKO CO MUSISZ ZNAĆ ŻEBY SIĘ Z CIEBIE LUDZIE NIE ŚMIALI:
ILL BILL, LA COKA NOSTRA, BROTHER ALI, MOS DEF, JEDI MIND TRICKS, IMMORTAL TECHNIQUE, KILLAH PRIEST, SCARFACE, CANIBUS, NECRO, SICK JACKEN, ARMY OF THE PHARAOS, OUTCAST, VINNIE PAZ SOLO, COMMON, TALIB KWELI, SNOWGOONS, RUGGED MAN, RAEKWON, NAS, MADVILLAIN, MF DOOM, LUDACRIS, KANYE WEST, GHOSTFACE KILLAH, DELTRON 3030, GANG STAR, FREEWAY, CUNNINLYNGUISTS, JAZZMATAZY, PSYCHO
TAK NA SZYBKO CO MUSISZ ZNAĆ ŻEBY SIĘ Z CIEBIE LUDZIE NIE ŚMIALI:
ILL BILL, LA COKA NOSTRA, BROTHER ALI, MOS DEF, JEDI MIND TRICKS, IMMORTAL TECHNIQUE, KILLAH PRIEST, SCARFACE, CANIBUS, NECRO, SICK JACKEN, ARMY OF THE PHARAOS, OUTCAST, VINNIE PAZ SOLO, COMMON, TALIB KWELI, SNOWGOONS, RUGGED MAN, RAEKWON, NAS, MADVILLAIN, MF DOOM, LUDACRIS, KANYE WEST, GHOSTFACE KILLAH, DELTRON 3030, GANG STAR, FREEWAY, CUNNINLYNGUISTS, JAZZMATAZY, PSYCHO

- 132
Za równe 24 godziny będzie weekend (piątek wyjątkowo taki wolny) i premiera nowego piwa od #pinta razem z przyjaciółmi i #niebieskipasek. I jest ciepło. O matko, jak mi teraz radośnie, jaki #wygryw. (。◕‿‿◕。)
- 1
@kisstheapex: boję się tej większej goryczki niż w innych kwasach, ale i tak się nie mogę doczekać :3
- 2
@TrueGoodness: toż to mówię że piątek wyjątkowo wolny ;)
drogie miraski i mirabelki wkurza mnie to ze #niebieskipasek nie dostają kwiatów... niebieski sie stara kupuje różowym kwiaty na randki i bez okazji a on co?! kwiaty przyniosą mu na marmurową płyte z wyrytym jego imieniem i nazwiskiem... gdzie tu sprawiedliwość!!
#oswiadczeniezdupy #logika #rownouprawnienie
#oswiadczeniezdupy #logika #rownouprawnienie
@Abriam: no raczej nie
- 0
@qweasdqweasd: a czy kiedykolwiek niebieski dostal cos bezinteresownie od rozowego? nigdy w zyciu
Sytuacja banalna, chlopak umawia się z dziewczyną, że ta o godzinie 15 będzie czekała pod jego #pracbaza i gdzieś tam pojadą bo umówieni. #rozowypasek jak zwykle chwile spóźniony ale juz dochodzi do bocznej uliczki gdzie sie umówili. #niebieskipasek czeka w tej uliczce samochody za nim i krzyczy "Marlena szybko bo trombiom na mnie!" Marlenka nic sobie z tego nie zrobiła i szła krokiem spacerowym. Wsiada i
Mój #niebieskipasek ma problem z zatokami. Zatkało go solidnie, usiadł przed kompem i szuka domowych sposobów na odetkanie. Mruczy coś tam, widać że nie podoba mu się rozwiązanie, w końcu nie wytrzymał i pyta:
- ty, gdzie można kupić parówki z majerankiem?
- #wtf ??
- No bo w necie piszą, że najlepsze na zatoki są parówki z majeranku na twarz. Tylko co ja mam z taką parówką
- ty, gdzie można kupić parówki z majerankiem?
- #wtf ??
- No bo w necie piszą, że najlepsze na zatoki są parówki z majeranku na twarz. Tylko co ja mam z taką parówką
- 34
- 120
Czy rodzina zniszczyła wam życie?
- Tak 25.4% (30)
- Nie 50.8% (60)
- Nieważne 23.7% (28)
- 0


































To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących: