Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lutin: Chilli hostel (najczęściej polecany na grupie fejsa). Tylko uważajcie na numer telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Próbując się dodzwonić do hostelu dowiedziałem się jaka jest pogoda u nas na wybrzeżu :D
  • Odpowiedz
Podsumowanie 9 miesięcy w #uk na #emigracja. Praca na magazynie.
Plusy dodatnie:
+ spadek wagi, gdyż zapieprz
+ przyrost oszczędności, gdyż funty
+ poprawa relacji z #niebieskipasek - wspólna praca i wspólny cel bardzo nas zbliżyły (
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedawno wróciłam z oglądania mieszkania(czy raczej pokoju). jeszcze nigdy nie miałam tak mieszanych uczuć po przeprowadzonej rozmowie. na pytania czy czasem #niebieskipasek będzie mógł mnie odwiedzić dostałam odpowiedz "nie - to nie zgodne z pismem świętym" a po dalszej rozmowie dowiedziałam się że w piątki w lodówce nie chcą mieć mięsa. jak żyć.
#oswiadczenie #jakzyc #mieszkanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocna_furia: dobrze radze, s--------j jak najdalej. na kilometr smierdzi wlascicielem, ktory nie bedzie mial zadnego poszanowania prywatnosci najemcow. niech sobie znajda lokatora na lednicy, skoro to takie swietoszki.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do #rozowepaski.

Idziesz sobie na uczelnie / do pracy. Zaczepia Cie #niebieskipasek 8/10 normalnie na ulicy i przedstawia sie, wita i pyta czy nie chcesz z nim umówić (nic oryginalnego).

Jak reagujesz?

  • Nie jestem taka łatwa. Niech sie bardziej postara. Spławiam go. 5.7% (130)
  • Daje mu numer 9.0% (206)
  • Sprawdzam / jestem niebieski 85.3% (1955)

Oddanych głosów: 2291

  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@billy0o: Odpowiedź różowych będzie zależna od wyglądu faceta.

Jak facet przystojny to reakcja optymistyczna, da się umówić, da telefon.

Jak facet brzydki to dziewczyna albo go oleje, albo wyśmieje.
  • Odpowiedz
@dessy: a mi się właśnie nie podoba, że żyjemy w społeczeństwie, w którym zagadywanie do obcych jest od razu podejrzane.
w usa w dużych miastach podczas jednego spaceru się poznaje co najmniej kilka osób i to niekoniecznie w celach od razu nie wiadomo jakich! i ja myślę, że to jest miłe, że się rozmawia z obcymi a nie każdy idzie naburmuszony i na nikogo nie patrzy.
sama też czasem zagaduję
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, jakie jest takie must have przyszłego mężczyzny (aktualnie #19) w przybory toaletowe? Mam na myśli jakieś kremy, odżywki do włosów (często stawiam na jakąś gumę/pastę) - jak ich nie zniszczyć? czy inne niezbędniki?
Need help
#niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do różowe paski. Miałyście kiedyś taką sytuacją w związku długotrwałym, czyli po minięciu czasu wstępnego zauroczenia/zakochania, obojętnie jak to nazwać, gdy spotkałyście gdzieś wśród znajomych lub gdziekolwiek jakiegoś #niebieskipasek i pojawił się choćby promil, nie wiem jak to nazwać, żalu? że ten gość jest jednak lepszy od mojego aktualnego niebieskiego, a że związek wieloletni i wierność to zostaję przy swoim. Tylko bez odpowiedzi typu "gdybym go naprawdę kochała to

Przeszło ci to przez myśl?

  • Tak 31.0% (13)
  • Nie 14.3% (6)
  • Sprawdzam 54.8% (23)

Oddanych głosów: 42

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja lubię uwodzić #rozowepaski . Raz w tygodniu, po #pracbaza , pozwalam sobie na małe szaleństwo. Myję się dwie godziny w wannie, golę i cały depiluję. Następnie otwieram szafę i wyjmuję jedną ze swoich pięknych jaskrawokolorowych koszul, wkładam jeansy LEE i buty HILFIGERA. Najlepszy antyperspirant pod pachy, żel na włosy, całość doprawiam OLD SPICE’m ;))) Wkładam okulary przeciwsłoneczne i tak jako #ladnypan wychodzę do miasto,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozowepaski chciałybyście dostać list miłosny od swojego #niebieskipasek, taki tradycyjny, wysłany pocztą oczywiście pisany odręcznie? Komentarze dlaczego tak/nie mile widziane. Wiek obojga 20+.

Czy chciałabyś dostać list miłosny od swojego chłopaka?

  • Tak. 12.0% (536)
  • Nie. 2.3% (102)
  • Nie wiem. 1.5% (65)
  • Debilny pomysł. 5.1% (230)
  • Jestem niebieski / sprawdzam. 79.2% (3543)

Oddanych głosów: 4476

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach