Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

LuckyI
- 1

Waspin
- 0
@LuckyI: o próg gnoja!

blend
- 0
@Waspin: bęc
- 1
Mireczki,
w wakacje wybieramy się z #niebieskipasek i znajomymi do Pragi. Macie jakieś sprawdzone i przyjazne dla kieszeni studenta noclegi? :)
#praga #pytanie #turystyka
w wakacje wybieramy się z #niebieskipasek i znajomymi do Pragi. Macie jakieś sprawdzone i przyjazne dla kieszeni studenta noclegi? :)
#praga #pytanie #turystyka
W jednym z supermarketów
N - #niebieskipasek
R - #rozowypasek
N: Połóż głowę na wadze i wciśnij 'ziemniaczek'
N - #niebieskipasek
R - #rozowypasek
N: Połóż głowę na wadze i wciśnij 'ziemniaczek'
konto usunięte via Android
- 74
@nini: MASZ MORDE JAK ZIEMNIACZEK
@nini: STRASZNIE SZUMI
- 28
872 853 - 56 = 872 797
Razem z #niebieskipasek na 55.9km na trasie Katowice Centrum - Lędziny - Górki (gmina Lędziny) i z powrotem :-)
#rowerowekatowice #rowerowasilesia
#
Razem z #niebieskipasek na 55.9km na trasie Katowice Centrum - Lędziny - Górki (gmina Lędziny) i z powrotem :-)
#rowerowekatowice #rowerowasilesia
#
- 6
#tance #impreza #zabawa #mirko
Dzisiaj balety. Życzcie mi i mojemu #niebieskipasek dobrej zabawy :)
Miłego dnia Mireczki !
Dzisiaj balety. Życzcie mi i mojemu #niebieskipasek dobrej zabawy :)
Miłego dnia Mireczki !
@marTusia: Bawta się dobrze !
- 0
RAPORT: Imprezka była extra :)
- 20
Podsumowanie 9 miesięcy w #uk na #emigracja. Praca na magazynie.
Plusy dodatnie:
+ spadek wagi, gdyż zapieprz
+ przyrost oszczędności, gdyż funty
+ poprawa relacji z #niebieskipasek - wspólna praca i wspólny cel bardzo nas zbliżyły (。◕‿
Plusy dodatnie:
+ spadek wagi, gdyż zapieprz
+ przyrost oszczędności, gdyż funty
+ poprawa relacji z #niebieskipasek - wspólna praca i wspólny cel bardzo nas zbliżyły (。◕‿
niedawno wróciłam z oglądania mieszkania(czy raczej pokoju). jeszcze nigdy nie miałam tak mieszanych uczuć po przeprowadzonej rozmowie. na pytania czy czasem #niebieskipasek będzie mógł mnie odwiedzić dostałam odpowiedz "nie - to nie zgodne z pismem świętym" a po dalszej rozmowie dowiedziałam się że w piątki w lodówce nie chcą mieć mięsa. jak żyć.
#oswiadczenie #jakzyc #mieszkanie
#oswiadczenie #jakzyc #mieszkanie
@nocna_furia: weź kredyt, zmień pracę.
- 8
@nocna_furia: dobrze radze, s--------j jak najdalej. na kilometr smierdzi wlascicielem, ktory nie bedzie mial zadnego poszanowania prywatnosci najemcow. niech sobie znajda lokatora na lednicy, skoro to takie swietoszki.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Taka rozmowa dziś z moim #niebieskipasek.
Co tam miłość, jak trzeba ratować mieszkanie! #logikaniebieskichpaskow
Co tam miłość, jak trzeba ratować mieszkanie! #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_6uZbXybUj4lT5IYigu6gqVjpClieoXzs.jpg
Pobierz@portugalka: Oj nie są, czyszczą Ci łazienkę z celulozy.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cyganeczka: O-----------m.
- 1
Pytanie do #rozowepaski.
Idziesz sobie na uczelnie / do pracy. Zaczepia Cie #niebieskipasek 8/10 normalnie na ulicy i przedstawia sie, wita i pyta czy nie chcesz z nim umówić (nic oryginalnego).
Idziesz sobie na uczelnie / do pracy. Zaczepia Cie #niebieskipasek 8/10 normalnie na ulicy i przedstawia sie, wita i pyta czy nie chcesz z nim umówić (nic oryginalnego).
Jak reagujesz?
- Nie jestem taka łatwa. Niech sie bardziej postara. Spławiam go. 5.7% (130)
- Daje mu numer 9.0% (206)
- Sprawdzam / jestem niebieski 85.3% (1955)
- 45
@billy0o: Odpowiedź różowych będzie zależna od wyglądu faceta.
Jak facet przystojny to reakcja optymistyczna, da się umówić, da telefon.
Jak facet brzydki to dziewczyna albo go oleje, albo wyśmieje.
Jak facet przystojny to reakcja optymistyczna, da się umówić, da telefon.
Jak facet brzydki to dziewczyna albo go oleje, albo wyśmieje.
@dessy: a mi się właśnie nie podoba, że żyjemy w społeczeństwie, w którym zagadywanie do obcych jest od razu podejrzane.
w usa w dużych miastach podczas jednego spaceru się poznaje co najmniej kilka osób i to niekoniecznie w celach od razu nie wiadomo jakich! i ja myślę, że to jest miłe, że się rozmawia z obcymi a nie każdy idzie naburmuszony i na nikogo nie patrzy.
sama też czasem zagaduję
w usa w dużych miastach podczas jednego spaceru się poznaje co najmniej kilka osób i to niekoniecznie w celach od razu nie wiadomo jakich! i ja myślę, że to jest miłe, że się rozmawia z obcymi a nie każdy idzie naburmuszony i na nikogo nie patrzy.
sama też czasem zagaduję
Mirki,
pod koniec kwietnia mam #wesele przyjaciółki, ale na chwilę obecną nie jestem z nikim w związku, więc osoby towarzyszącej brak.
#pytanie brać jakiegoś przypadkowego #niebieskipasek czy nie pajacować i iść sama?
pod koniec kwietnia mam #wesele przyjaciółki, ale na chwilę obecną nie jestem z nikim w związku, więc osoby towarzyszącej brak.
#pytanie brać jakiegoś przypadkowego #niebieskipasek czy nie pajacować i iść sama?
- 2
@MalaMi1234: tak jak pisze poprzednik, może jakiś znajomy chciałaby pójść. Rzuć przypadkiem, że masz wesele i już, reszta sama pójdzie :)
- 1
@MalaMi1234: weź mnie! ;)
#anonimowemirkowyznania
Mirki, jakie jest takie must have przyszłego mężczyzny (aktualnie #19) w przybory toaletowe? Mam na myśli jakieś kremy, odżywki do włosów (często stawiam na jakąś gumę/pastę) - jak ich nie zniszczyć? czy inne niezbędniki?
Need help
#niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #pytanie #kiciochpyta
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku
Mirki, jakie jest takie must have przyszłego mężczyzny (aktualnie #19) w przybory toaletowe? Mam na myśli jakieś kremy, odżywki do włosów (często stawiam na jakąś gumę/pastę) - jak ich nie zniszczyć? czy inne niezbędniki?
Need help
#niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #pytanie #kiciochpyta
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku
@sokytsinolop: Do tego używasz anonimowego konta? LOL
Po pierwsze i najważniejsze to wszystko zależy od tego jaką masz kondycję skóry, włosów itp.
Dopiero po rozpoznaniu się zastanawiasz co kupić.
Po pierwsze i najważniejsze to wszystko zależy od tego jaką masz kondycję skóry, włosów itp.
Dopiero po rozpoznaniu się zastanawiasz co kupić.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 204
dostałam od #niebieskipasek najfajniejszą piżamę (onesie) ever. jaram się w opór (。◕‿‿◕。)
#pokazpizame #chwalesie #oswiadczenie
#pokazpizame #chwalesie #oswiadczenie
źródło: comment_TJbtfAy7mftmFSxIhVlOtYexyK0NEOfd.jpg
Pobierz- 17
@zolwixx: zdjęcie ze strony h&m, dobrze oddaje stan faktyczny (zaznaczę też, że piżama jest z działu Divided, a tam jest zaniżona rozmiarówka, czyli nosząc M zawsze biorę stamtąd S). cóż, wygląda się w tym jak wielkie dziecko, ale jest super. :D
źródło: comment_NggbKr73I8EBMTB1i6HW1seDsGBRWrtQ.jpg
Pobierz- 134
@pausznurek: JAK MOŻNA SPAĆ W UBRANIU?!
- 1
Pytanie do różowe paski. Miałyście kiedyś taką sytuacją w związku długotrwałym, czyli po minięciu czasu wstępnego zauroczenia/zakochania, obojętnie jak to nazwać, gdy spotkałyście gdzieś wśród znajomych lub gdziekolwiek jakiegoś #niebieskipasek i pojawił się choćby promil, nie wiem jak to nazwać, żalu? że ten gość jest jednak lepszy od mojego aktualnego niebieskiego, a że związek wieloletni i wierność to zostaję przy swoim. Tylko bez odpowiedzi typu "gdybym go naprawdę kochała to
Przeszło ci to przez myśl?
- Tak 31.0% (13)
- Nie 14.3% (6)
- Sprawdzam 54.8% (23)
- 1
jaki mi jeszcze jeden #niebieskipasek będzie użalał się nad sobą to go znajdę i wyślę mu to
źródło: comment_ikh6PkLizVjIo8TYVyYqOAuYxbdCiuxz.jpg
Pobierz- 1
@koral: dzięki Mirku, od teraz moje życie znowu ma sens. Idę próbować!!!
- 13
A ja lubię uwodzić #rozowepaski . Raz w tygodniu, po #pracbaza , pozwalam sobie na małe szaleństwo. Myję się dwie godziny w wannie, golę i cały depiluję. Następnie otwieram szafę i wyjmuję jedną ze swoich pięknych jaskrawokolorowych koszul, wkładam jeansy LEE i buty HILFIGERA. Najlepszy antyperspirant pod pachy, żel na włosy, całość doprawiam OLD SPICE’m ;))) Wkładam okulary przeciwsłoneczne i tak jako #ladnypan wychodzę do miasto,
- 2
Pomimo zawalenia większości nocy wstaję rano wypoczęty i gotów do działania. Ludzkiego działania.
@TheSjz3: Prychłem. XD
- 28
#rozowepaski chciałybyście dostać list miłosny od swojego #niebieskipasek, taki tradycyjny, wysłany pocztą oczywiście pisany odręcznie? Komentarze dlaczego tak/nie mile widziane. Wiek obojga 20+.
Czy chciałabyś dostać list miłosny od swojego chłopaka?
- Tak. 12.0% (536)
- Nie. 2.3% (102)
- Nie wiem. 1.5% (65)
- Debilny pomysł. 5.1% (230)
- Jestem niebieski / sprawdzam. 79.2% (3543)
- 280
@przemytnik: A gdzie opcja "Domyśl się"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
no i znowu złapały mnie #feelsy bo mój #niebieskipasek jutro wraca do miasta gdzie studiuję i spotkamy sie za około 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #niebieskiepaski #feels
#zwiazki #niebieskiepaski #feels
@zaik: szukaj bolca na boku. To nie Twoja wina, że Ci poświęca za mało czasu...
- 159
co tu się o--------a #niebieskipasek górą
źródło: comment_rKidsN4TVaOUZwbbSBLI8i34gOizOEqJ.jpg
Pobierz- 32
@koral: no ona ma teraz 58 lat, wiec wygląda normalnie i to bez ładowania w twarz niezliczonej ilosci botoksu i innych operacji (zdjęcie z 2014)
źródło: comment_5f7opmD79ZQKhtXIiOf7MYrgZQdd2m28.jpg
Pobierz






























