mój #niebieskipasek w delegacji i tak się nudzę, że szok. Posprzątałam dom, pojechałam na zakupy, zjadłam obiad, byłam z psem 3 razy na spacerze, nie wiem co mam jeszcze robić. Chyba czas na #bolecnaboku
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KwadratowyPomidor: dobra. Koniec mirko na dzis.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sokytsinolop: Ale to chyba dobrze jak mężczyzna zarabia więcej.
@sokytsinolop: Nikt Ci nie każe zmieniać studiów, bo robienie czegos co Cie kompletnie nie interesuje to głupota. Tylko po prostu weź zrób jakis kurs dodatkowo, jakies szkolenie, cokolwiek w zakresie Twoich zainteresowań co pozwoli Ci wskoczyć na troche wyższy level zarobków później. Nie boj sie pracy i pchaj sie wszędzie gdzie będziesz mogla zdobyć doświadczenie w tematyce swoich studiów. A pierwsza i najważniejsza sprawa: Pogadaj ze swoim facetem i mu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@boltzmann: po tylu próbach i tylu rozczarowaniach zakrawa to o patologie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mirki!
TL;DR
Jest sobie u mnie na wydziale taki jeden #rozowypasek Znamy się jako tako od roku. Przez większość tego okresu nasza znajomość ograniczała się w sumie do mówienia sobie "cześć" i jakiejś tam jałowej gadki. Miałem raczej na oku jej najlepszą koleżankę, a i ona miała faceta, ale w międzyczasie ta koleżanka znalazła sobie faceta, inna (sporo brzydsza) też, no i od jakiegoś miesiąca -
Mirabelki i Mirki!
TL;DR
Jest sobie u mnie na wydziale taki jeden #rozowypasek Znamy się jako tako od roku. Przez większość tego okresu nasza znajomość ograniczała się w sumie do mówienia sobie "cześć" i jakiejś tam jałowej gadki. Miałem raczej na oku jej najlepszą koleżankę, a i ona miała faceta, ale w międzyczasie ta koleżanka znalazła sobie faceta, inna (sporo brzydsza) też, no i od jakiegoś miesiąca -
@sokytsinolop: dawaj dziś na piwko, ja na pewno się odwzajemnie jeśli Ty stawiasz.
@sokytsinolop: widać wyraźnie, że nie jest Tobą zainteresowana w taki sposób, w jaki byś chciał.
Sam piszesz, że nie ma iskry, więc skąd Ci przyszło do głowy, żeby próbować to przenosić na wyższy level?
Wiem że #tfnogf bywa trudne, no ale bez przesady :P masz fajną koleżankę, po co to psuć.
Sam piszesz, że nie ma iskry, więc skąd Ci przyszło do głowy, żeby próbować to przenosić na wyższy level?
Wiem że #tfnogf bywa trudne, no ale bez przesady :P masz fajną koleżankę, po co to psuć.
Mirki co zrobić jeżeli nie mam octu a chce umyć kubek? #heheszki #niebieskipasek
@FilcowyKlapek: Wystarczy gorąca woda.
1. Zagotuj wodę.
2. Wlej trochę do kubeczka.
3. Wlej trochę zimnej.
4. Szuru-buru.
1. Zagotuj wodę.
2. Wlej trochę do kubeczka.
3. Wlej trochę zimnej.
4. Szuru-buru.
@Stanley_K: bo taka z kranu nie będzie wystarczająco gorąca.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@doeros: jeśli uważasz, że nie ma na co popatrzeć to nawet mi Cię nie żal.
https://www.google.pl/search?q=zielona+g%C3%B3ra&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiC3-X-jP3LAhUDiiwKHXwQDJYQ_AUIBygC
https://www.google.pl/search?q=zielona+g%C3%B3ra&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiC3-X-jP3LAhUDiiwKHXwQDJYQ_AUIBygC
- 3
@doeros: Jak w ZG są korki to proponuję Ci odwiedzić jakieś większe miasto w godzinach szczytu - wtedy poznasz co to znaczy korki.
Ps. Nie zapomnij o gazecie, żeby mieć co czytać....w korku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Nie zapomnij o gazecie, żeby mieć co czytać....w korku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Podszedł do mnie mój #niebieskipasek i wywiązał się między nami dialog odnośnie jak zwykle dziurawych bokserek i dziś stwierdził, że:
#logikaniebieskichpaskow #problemypierwszegoswiata
#logikaniebieskichpaskow #problemypierwszegoswiata
@queenia: Nosisz bokserki?
No i prawidlowo bo jak pusci na szwie to sie nie liczy!
- 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 541
@sugas: Nachlałaś sie a nie lunatykowalas
- 189
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Nie mogę mieć nawet porządnego focha, bo kiedy mówię mojemu #niebieskipasek "rób jak uważasz" w głowie mi zaczyna grać ta melodyjka :-|

- 2
Drogie mirki, wczoraj dostałam sms z nieznanego mi numeru o treści "nullnull", a dzisiaj dostałam z Avon maila, że niby jakaś faktura do zapłacenia. Tylko, że ja nic nie zamawiałam. W linki zadne nie klikam, bo mój #niebieskipasek mówił, ze to zło. Numer sprawdziłam i opinia to wyłudzacze pieniędzy i oszuści. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy ktoś podszył się pode mnie? Kiedyś byłam przez miesiąc w Avon konsultantką, ale
źródło: comment_lE0FWmmRUwLFQxzSRMt5yM7AVUzTxlCd.jpg
PobierzCi co myślą, że Elo Mózg ma tylko ambicje dotyczące kosmosu i aut, muszą zobaczyć jego pierwszy projekt.
Stworzył on hybrydę #rozowypasek #niebieskipasek - przyszłego użytkownika #wykop nigdy nie opuszczającego #piwnica
Stworzył on hybrydę #rozowypasek #niebieskipasek - przyszłego użytkownika #wykop nigdy nie opuszczającego #piwnica
źródło: comment_7MTEPxS5kqZibHmwZb9wEG0Mmbno3uUq.gif
Pobierz- 1
- 1
Mirki i Mirabelki z #elblag, szukam za grosze dwóch #rower. Dla siebie i dla #niebieskipasek, ktoś coś słyszał, wie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 180
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 60
@Ernst_Juenger: #pasta znaleziona na mirko.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
niebieski mówi mi, że ma nowa super grę i musi mi ja pokazać. (często gra w jakieś strzelanki, mordobicia czy wyścigi - i to niczym gimbus, bo "ledwo oczy otworzy, a juz do komputera") więc mnie to nie dziwi. idę więc do kompa, a ten krzyczy, że " nie, nie. chodz do łazienki". patrzę, a tam kwiatek z odświeżacza do kibla na środku przyklejony a #niebieskiepaski z duma oświadcza, ze
źródło: comment_QwAVM6nitPnS6qg2neGjgkzacS1aBjV6.jpg
Pobierz@chce_miec_psa: mi #rozowypasek każe sikać na siedzaco
źródło: comment_TEmjWKvpeVrXiHMtmCR3ejiWwGf4Rkqf.jpg
Pobierz@chce_miec_psa: Ja w jednej knajpie korzystałem w pisuaru gdzie był mini bramka, a po środku zawieszona była mała piłeczka. Żałowałem, że musiałem kończyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj - pogoda najlepsza na świecie, to ja i #niebieskipasek wybraliśmy się na wycieczkę motocyklem. Trafiliśmy na korek przed światłami, z pół kilometra lekko miał... Dwa pasy w jedną stronę. Jako, że motocykli mnóstwo na drodze to wszyscy kierowcy samochodów wspaniałomyślnie puszczają nas środkiem. I musiał trafić się ten jeden jedyny... z naklejką KUKIZ'15 na pół tylnej szyby. I tak sobie stał na środku. Nie puścił. W aucie dwóch panów
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 37
czujesz że pasuje do Ciebie jak nikt inny a tak po prostu znika.
@sokytsinolop: Psuje bo tak sobie wyobraziłeś, to tylko internet. W realu bardzo często czar pryska. Niestety, na kilku zdjęciach z dobrej perspektywy i klepaniu o swoich fantazjach w internecie jeszcze nikt nie zbudował związku.
@sokytsinolop: co do wpisu lukier to właśnie napisałaś jeden z powodów dla których faceci nie ufają kobietom i nie chcą się z wami wiązać na stałe czy mieć dzieci - prędzej czy później puścisz się z chłopaczkiem z roboty, jak nie na trzeźwo to po paru głębszych. Nie pozdrawiam, szkoda mi chłopaka.
Mój #niebieskipasek lunatykuje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) byliśmy u moich rodziców i w nocy zachciało mu się sikać. Jak wracał z wc to zamiast w prawo skręcił w lewo i trafił do aneksu kuchennego. Chodził dookoła wielkiego stołu i się zastanawiał "kto i po co postawił stół w drzwiach do sypialni". A ja się zastanawiam czy oby na pewno wcześniej sikał do kibelka ( ͡





























1. Jak mieć dużo dopasowań na #tinder będąc #niebieskipasek taki sqrt(20) / 10 ?
2. Łatwo mieć dopasowania gdzieś z Tajlandi na fake gps?