@MOLQ: mowisz, ze kasjer nie umie liczyc i nie robi sobie przy 100-200 notatki odkladajac przeliczone pieniadze na bok? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to juz raczej jego wina a nie ich.
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Nikt Ci nie każe zmieniać studiów, bo robienie czegos co Cie kompletnie nie interesuje to głupota. Tylko po prostu weź zrób jakis kurs dodatkowo, jakies szkolenie, cokolwiek w zakresie Twoich zainteresowań co pozwoli Ci wskoczyć na troche wyższy level zarobków później. Nie boj sie pracy i pchaj sie wszędzie gdzie będziesz mogla zdobyć doświadczenie w tematyce swoich studiów. A pierwsza i najważniejsza sprawa: Pogadaj ze swoim facetem i mu
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mirki!
TL;DR


Jest sobie u mnie na wydziale taki jeden #rozowypasek Znamy się jako tako od roku. Przez większość tego okresu nasza znajomość ograniczała się w sumie do mówienia sobie "cześć" i jakiejś tam jałowej gadki. Miałem raczej na oku jej najlepszą koleżankę, a i ona miała faceta, ale w międzyczasie ta koleżanka znalazła sobie faceta, inna (sporo brzydsza) też, no i od jakiegoś miesiąca -
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sokytsinolop: widać wyraźnie, że nie jest Tobą zainteresowana w taki sposób, w jaki byś chciał.

Sam piszesz, że nie ma iskry, więc skąd Ci przyszło do głowy, żeby próbować to przenosić na wyższy level?

Wiem że #tfnogf bywa trudne, no ale bez przesady :P masz fajną koleżankę, po co to psuć.
  • Odpowiedz
@doeros: Jak w ZG są korki to proponuję Ci odwiedzić jakieś większe miasto w godzinach szczytu - wtedy poznasz co to znaczy korki.
Ps. Nie zapomnij o gazecie, żeby mieć co czytać....w korku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uppss: taka piosenka. Że zawsze jak mówię "a rób jak chcesz" zaczyna mi lecieć w głowie i przestaję się wkurzać. I nie mogę jej wygonić z głowy. Prawie jak narwale albo ta fajna piosenka o kokosach.
  • Odpowiedz
Drogie mirki, wczoraj dostałam sms z nieznanego mi numeru o treści "nullnull", a dzisiaj dostałam z Avon maila, że niby jakaś faktura do zapłacenia. Tylko, że ja nic nie zamawiałam. W linki zadne nie klikam, bo mój #niebieskipasek mówił, ze to zło. Numer sprawdziłam i opinia to wyłudzacze pieniędzy i oszuści. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy ktoś podszył się pode mnie? Kiedyś byłam przez miesiąc w Avon konsultantką, ale
Seiya11 - Drogie mirki, wczoraj dostałam sms z nieznanego mi numeru o treści "nullnul...

źródło: comment_lE0FWmmRUwLFQxzSRMt5yM7AVUzTxlCd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niebieski mówi mi, że ma nowa super grę i musi mi ja pokazać. (często gra w jakieś strzelanki, mordobicia czy wyścigi - i to niczym gimbus, bo "ledwo oczy otworzy, a juz do komputera") więc mnie to nie dziwi. idę więc do kompa, a ten krzyczy, że " nie, nie. chodz do łazienki". patrzę, a tam kwiatek z odświeżacza do kibla na środku przyklejony a #niebieskiepaski z duma oświadcza, ze
chcemiecpsa - niebieski mówi mi, że ma nowa super grę i musi mi ja pokazać. (często g...

źródło: comment_QwAVM6nitPnS6qg2neGjgkzacS1aBjV6.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj - pogoda najlepsza na świecie, to ja i #niebieskipasek wybraliśmy się na wycieczkę motocyklem. Trafiliśmy na korek przed światłami, z pół kilometra lekko miał... Dwa pasy w jedną stronę. Jako, że motocykli mnóstwo na drodze to wszyscy kierowcy samochodów wspaniałomyślnie puszczają nas środkiem. I musiał trafić się ten jeden jedyny... z naklejką KUKIZ'15 na pół tylnej szyby. I tak sobie stał na środku. Nie puścił. W aucie dwóch panów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czujesz że pasuje do Ciebie jak nikt inny a tak po prostu znika.


@sokytsinolop: Psuje bo tak sobie wyobraziłeś, to tylko internet. W realu bardzo często czar pryska. Niestety, na kilku zdjęciach z dobrej perspektywy i klepaniu o swoich fantazjach w internecie jeszcze nikt nie zbudował związku.
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: co do wpisu lukier to właśnie napisałaś jeden z powodów dla których faceci nie ufają kobietom i nie chcą się z wami wiązać na stałe czy mieć dzieci - prędzej czy później puścisz się z chłopaczkiem z roboty, jak nie na trzeźwo to po paru głębszych. Nie pozdrawiam, szkoda mi chłopaka.
  • Odpowiedz
Mój #niebieskipasek lunatykuje ( ͡ ͜ʖ ͡) byliśmy u moich rodziców i w nocy zachciało mu się sikać. Jak wracał z wc to zamiast w prawo skręcił w lewo i trafił do aneksu kuchennego. Chodził dookoła wielkiego stołu i się zastanawiał "kto i po co postawił stół w drzwiach do sypialni". A ja się zastanawiam czy oby na pewno wcześniej sikał do kibelka ( ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach