Wpis z mikrobloga

Siedź w #korpo z #rozowypasek i dwoma #niebieskipasek .
Pogoda fajna, szefowej nie ma, trzymają się Nas żarciki.
Jeden niebieski wychodzi, drugi mówi "Chodźcie, pochowamy mu wszystko z biurka i wpie*dolimy do szaf". Jak powiedział, tak zrobiliśmy.
Telefony, laptop, półki na dokumenty, kubek, przybornik, wszystko zostało wpakowane do szaf, szafek i biura szefowej.
Niebieski wraca, siedzimy cicho. Żart się spodobał.
Pośmialiśmy, pożartowaliśmy, pośmialiśmy się i znowu wychodzi.
"Ej, teraz mu to wszystko ułożymy na kupę, na biurko i krzesło i zamienimy szafki biurkowe (moją z tą od niebieskiego)"
Ułożyliśmy graty jak najszybciej i znowu siedzimy cicho.
Niebieski wraca.
"Kuuuur*a... "
Przez 10 minut układał wszystko złorzecząc pod nosem.
Czego nie zauważył to zamieniona szafka. Z moim jedzonkiem. Więc siedzę tak i kisnę, jednocześnie zdychając z głodu.
Dwóch niebieskich poszło do kuchni, śmieszkując.
Czego drugi niebieski nie wie, to zmieniona tapeta, którą ze zwinnością żółwi ninja mu ustawiłam.
Wysłałam mu maila z tapetą, którą na szybko sklejałam, zmieniłam tapetę, usunęłam maila ze skrzynki i kosza.
Wracają. Siadają.
Zaczynają mówić o jedzeniu, co w moim żołądku spowodowało nawoływanie godne odgłosów godowych wieloryba błękitnego.
Niebieski też zgłodniał, sięgnął do mojej/swojej szafki i się zwiesił na 10 sekund.
"No kuuuuur*aaa"
Przestawił szafkę i musiał od nowa ułożyć sobie półki na dokumenty i inne graty.
"O ja pie*dole! Jak?"
Drugi niebieski w tym momencie właśnie odkrył, swoją seksi tapetę.
Teraz siedzę i kisnę z tego.
Oj będą się mścić, dobrze, że ja mam na ogół puste biurko, laptopa blokuję, a szafki mogę zamknąć na kluczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #korposwiat #zakupowiec #pracbaza #pasta
Dahlia122 - Siedź w #korpo z #rozowypasek i dwoma #niebieskipasek .
Pogoda fajna, sz...

źródło: comment_IMPwSvErgmu4JV8UsbmDoZLZtUGrQaHF.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach