Wpis z mikrobloga

Od dobrych kilku lat słucham rapsów i staram sie sprawdzać wszystko z Polski, ale kompletnie nie znam się na rapsach z Ameryki i czuje że duuuużo mnie omija.
#pytanie
1. Co powinnam szybciutko sprawdzić, bo grzech nie wiedzieć?
2. Co mi polecacie ze swoich ulubionych wykonawców?
Dodam, że wraz z moim #niebieskipasek lubimy stare jazzowe sample i nasze rozeznanie kończy się na Guru.
Liczę na Was, bo już nie mam co słuchać :D
#rap #rapsy #hiphop #nowoscpolskirap (przepraszam za użycie tego tagu) #muzyka #pytaniedoeksperta #nocnazmiana
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kitelczy_pasek: sprawdz typa o ksywie Logic.
dodatkowo polecam Tag Shai. nigdy nie sluchalem a typ muzyki ktory robi mi sie w opor spodobal. problem w tym ze jego kawalki mam juz skatowane maksymalnie, a wielu wykonawcow z tych kregow odpada w wyscigu z tag shaiem w przedbiegach wiec jestem ograniczony wylacznie do niego, co prowadzi do tego ze troche na uslyszenie czegos nowego trzeba poczekac. ale jaram sie tym, ze
  • Odpowiedz
@kitelczy_pasek:

TAK NA SZYBKO CO MUSISZ ZNAĆ ŻEBY SIĘ Z CIEBIE LUDZIE NIE ŚMIALI:

ILL BILL, LA COKA NOSTRA, BROTHER ALI, MOS DEF, JEDI MIND TRICKS, IMMORTAL TECHNIQUE, KILLAH PRIEST, SCARFACE, CANIBUS, NECRO, SICK JACKEN, ARMY OF THE PHARAOS, OUTCAST, VINNIE PAZ SOLO, COMMON, TALIB KWELI, SNOWGOONS, RUGGED MAN, RAEKWON, NAS, MADVILLAIN, MF DOOM, LUDACRIS, KANYE WEST, GHOSTFACE KILLAH, DELTRON 3030, GANG STAR, FREEWAY, CUNNINLYNGUISTS, JAZZMATAZY, PSYCHO
sicknature - @kitelczy_pasek:

TAK NA SZYBKO CO MUSISZ ZNAĆ ŻEBY SIĘ Z CIEBIE LUDZI...
  • Odpowiedz