Mamy takiego kolegę w pracy, który często zachowuje się jak #rozowypasek -Mianowicie strzela fochy i obraża się o byle co. Ostatnio kumpela z biura żartem powiedziała: co Ty tak tu ostatnio często przychodzisz? Strzelił focha i od tej pory nie przyszedł- hahaaaa. Czy macie też może takie pseudo #niebieskiepaski u siebie w pracy? #praca #niebieskipasek #logikarozowychpaskow #pracbaza #truestory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 4
@laaalaaa: ten moment gdy zdajesz sobie sprawę że w życiu nie zachodzi korelacja płeć-stereotypowy charakter płci (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 14
Mirabelki i Mirki, stał się cud!
Mirabelki, ślijcie swoje #niebieskiepaski na wykłady profesora Vetulaniego!
Mój niespełna 34 letni #niebieskipasek był wczoraj na takim wykładzie i wrócił do domu zapłodniony rewolucyjną myślą, na którą nie zdołał wpaść samodzielnie przez całe swoje dotychczasowe życie...
Otóż
Mirabelki, ślijcie swoje #niebieskiepaski na wykłady profesora Vetulaniego!
Mój niespełna 34 letni #niebieskipasek był wczoraj na takim wykładzie i wrócił do domu zapłodniony rewolucyjną myślą, na którą nie zdołał wpaść samodzielnie przez całe swoje dotychczasowe życie...
Otóż
- 17
@mala_rybka: i jest taka różnica że facet chce sypiać z kobietą dla kobiety, a kobieta dla świecidełka? Dobrze rozumiem?
Komentarz usunięty przez autora
- 1
W końcu z #niebieskipasek pojechaliśmy do lasu pokręcić trochę dla wprawy i funu.
Fajno było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#filmowanie #kamery #zwiazki #las #elblag #bazantarnia
Fajno było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#filmowanie #kamery #zwiazki #las #elblag #bazantarnia
źródło: comment_I0jUaK99tPbMZXs2mBe3PwYwxeiUQktf.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@EverythingAliex: wygląda jak worek na śmieci :/
@EverythingAliex: a możesz wrzucić zdjęcia na którym będzie widać jak wygląda po ubraniu?
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ninakraviz: Przecież żartowałem, lubie takie pyskate ;p
- 1
Najdziwniejsza rzecz, którą może robić #niebieskipasek z #rozowypasek (lub odwrotnie :) ) w łóżku to:
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TearsDontFall: Na trzeźwo się zastanów.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, wazna sprawa, otoz chcialam dla mojego #niebieskipasek kupic podkladke pod mysz, z racji ze duza gra to jakas dobra, mowil ze chcialby nowa ale nie znam sie na tym :( teraz ma duza, ale mowi ze chcialby jeszcze wieksza, praktycznie na pol biurka.. czy ktos moze mi pomoc, jakis link do allegro, czy cos?:D #kiciochpyta i moze #csgo bo glownie w to gra i mowi
- 4
Komentarz usunięty przez moderatora
@alwaysloveyou: http://www.morele.net/podkladka-a4-tech-xgame-x7-500mp-327608/
Tania, duża, dobrze wykonana.
Tania, duża, dobrze wykonana.
- 0
@oh_cherry: Ile za to cudo?
- 0
@Kuciniak: to był prezent na #dzienkobiet ale z tego co wiem niebieski kupił w empiku:
http://m.empik.com/gra-towarzyska-pie-face-hasbro,p1118837964,zabawki-p
http://m.empik.com/gra-towarzyska-pie-face-hasbro,p1118837964,zabawki-p
- 11
- 3
@anonim1133: karuzela smiechu
Wiecie co jest fajnego w byciu #niebieskipasek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To, że wystarczy 3 minuty i człowiek jest ubrany oraz gotowy do wyjścia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#oswiadczenie #dzienmezczyzn
To, że wystarczy 3 minuty i człowiek jest ubrany oraz gotowy do wyjścia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#oswiadczenie #dzienmezczyzn
Mireczki - czy naprawdę tylko 31 osób chciałoby przypomnieć "różowym", że dziś jest nasze święto? :)
http://www.wykop.pl/link/3058095/panowie-pamietajmy-ze-10-marca-my-mamy-swoje-swieto/
Został moment na wejście na główną - 3 godziny, może jakiś #wykopefekt
#niebieskiepaski #niebieskipasek #heheszki #pytanie #mikroreklama
http://www.wykop.pl/link/3058095/panowie-pamietajmy-ze-10-marca-my-mamy-swoje-swieto/
Został moment na wejście na główną - 3 godziny, może jakiś #wykopefekt
#niebieskiepaski #niebieskipasek #heheszki #pytanie #mikroreklama
@kollataja123: ale po co
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@AgaTakMowi: dzięki!
@spatsi: Z niej taka feminista że nawet nie wie co to znaczy :p
Pisz wiadomość do #niebieskipasek.
Pisz kocham, na to słownik: truskawki xD
Pic unrelated, ale to jezioro Zurych.
Trochę #heheszki, trochę #szwajcaria.
Pisz kocham, na to słownik: truskawki xD
Pic unrelated, ale to jezioro Zurych.
Trochę #heheszki, trochę #szwajcaria.
źródło: comment_7RpYJDRWmWxOlbOYM6jrOdMfcQVUuifP.jpg
Pobierz




































źródło: comment_ubhDnwy6g9WqAFuwZt6A6mgMnEaGfjqN.jpg
Pobierzźródło: comment_jvutz0CdqLNo3mikmU1ko4KYqIRTpIY9.gif
Pobierzźródło: comment_KFKUhjMMG8OoW4ZyWopeye3eu2kHeVcN.jpg
Pobierz