Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 53

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Odczarowana: rozkochaj go w sobie, potem zacznij bujać sie z jakimś #samiecalfacontent. Typek albo s-------i albo się zabije ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 38
CHCEMY TROCHĘ NAGIEGO CIAŁKA xDD
- 27
@db95: jak dla mnie zdjęcie w bieliźnie ale bez twarzy jest ok opcja.
W normalnych ruletkach różowe plusuja wiec się zgadzają na takie warunki.
W normalnych ruletkach różowe plusuja wiec się zgadzają na takie warunki.
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Usłyszałam dzisiaj od #niebieskipasek, że jestem jak Squirlte, ze go przypominam, mam powody do obaw ? #pokemon #squirtle #logikaniebieskichpaskow #truestory
źródło: comment_JY8w86YJMcbELQgJDMYwGEQ2guTznc2G.jpg
Pobierz- 16
@pierzastaKaczka: zawsze dobrze, jak jest dobre nawilżenie
Moj #niebieskipasek to geniusz. Kupił sobie nowa grę na #ps4 i żeby mieć święty spokój i grać w nią w nieskończość kupił mi zestaw #lego
#zwiazki
#zwiazki
źródło: comment_aBNzYZk3pR4XJeOO48ZOlnf3WYlESa21.jpg
Pobierz- 400
- 1
Hej Mireczki, pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski
Jakbyscie sie zachowali, gdyby Wasz #rozowypasek lub #niebieskipasek mial na dysku albumy ze zdjeciami bylych (wspolne foty, wycieczki itd.)? Czy to ja jestem nienormalny, czy to raczej nienormalne zachowanie, jesli jest sie z kims na powaznie?
#zwiazki
Jakbyscie sie zachowali, gdyby Wasz #rozowypasek lub #niebieskipasek mial na dysku albumy ze zdjeciami bylych (wspolne foty, wycieczki itd.)? Czy to ja jestem nienormalny, czy to raczej nienormalne zachowanie, jesli jest sie z kims na powaznie?
#zwiazki
- 30
@bezix: Normalne. Zwykła pamiątka
- 12
Jakbyscie sie zachowali, gdyby Wasz rozowy lub niebieski mial na dysku albumy ze zdjeciami bylych (wspolne foty, wycieczki itd.)? Czy to ja jestem nienormalny, czy to raczej nienormalne zachowanie, jesli jest sie z kims na powaznie?
@bezix: jak sie nie jest w gimnazjum to sie wie, ze czas spedzony z bylymi to tez twoj czas i forma wspomnien i pamiatek. I warto to sobie zachowac.
1. Pracuj od niedawna w domu dziecka.
2. "Ej, Agrinez, przychodzi do nas nowy nastolatek, będziesz jego wychowawca prowadzacym".
3. Daj znać #niebieskipasek: "będę miała dziecko".
4. ????!!!!???
5. ( ͡° ͜
2. "Ej, Agrinez, przychodzi do nas nowy nastolatek, będziesz jego wychowawca prowadzacym".
3. Daj znać #niebieskipasek: "będę miała dziecko".
4. ????!!!!???
5. ( ͡° ͜
- 29
@Agrinez: zrób AMA
- 9
@alejandra15: @consummatumest:
do wszystkiego można się przyzwyczaić, naprawdę. Akurat ja mam na codzień do czynienia z nastolatkami i w pracy z nimi się odnajduję. W życiu nie zdecydowalabym się na pracę w grupie maluchów, często kilkumiesiecznych dzieci, które musialy zostać odebrane z bardzo patologicznego środowiska. Ale to, ze nie chce z nimi pracować raczej nie wynika z tego, ze jest mi ich żal i liczba kolysek z opuszczonymi
do wszystkiego można się przyzwyczaić, naprawdę. Akurat ja mam na codzień do czynienia z nastolatkami i w pracy z nimi się odnajduję. W życiu nie zdecydowalabym się na pracę w grupie maluchów, często kilkumiesiecznych dzieci, które musialy zostać odebrane z bardzo patologicznego środowiska. Ale to, ze nie chce z nimi pracować raczej nie wynika z tego, ze jest mi ich żal i liczba kolysek z opuszczonymi
649
Ojciec robi genialny prezent swojej żonie i córce

Żona i córka wyjechały do rodziny zostawiając męża/ojca na 20 dni samego w domu. Obie marzyły o pracowni do kreatywnego spędzania czasu. No i tato zrobił im prezent. Wiele roboty, ale efekt przyjemny.
z- 164
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Miraski, tata mojego #niebieskipasek wyprawia 50'tke. Co kupić na prezent jak on ma wszystko, a alko czy jakieś glupie 50'tkowe prezenciki odpadają?
#prezent #urodziny #pytanie
#prezent #urodziny #pytanie
@nocna_furia: kup zestaw do produkcji domowego piwa. Na przykład takie coś zestaw
dzisiaj założyłam sobie wreszcie konto na wykopie. mój chłopak funkcjonuje tu już dłuższy czas i często używał zwrotu #rozowypasek albo #niebieskipasek jednak na początku w ogóle nie wiedziałam o co chodzi. gdy zapytałam wytłumaczył i powiedział mi, że to określenie pochodzi właśnie z wykopu. no i dzisiaj zakładam konto, patrzę co i jak i dostrzegam owe paski.
mówię: Kochanie! w końcu kapłam czemu różowy pasek!
mój: czemu?
ja:
mówię: Kochanie! w końcu kapłam czemu różowy pasek!
mój: czemu?
ja:
@grzeskowa: CO XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
konto usunięte via Android
- 0
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jathek: w sumie racja, ale kiedy wysyłasz 1000 CV i nagle ktoś dzwoni do Ciebie i nie raczy przedstawić z jakiej firmy dzwoni mówiąc "składał Pan podanie o pracę, czy jest Pan nadal chętny". To ty się później zastanawiasz...
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 124
@pazdzioch564: co nie zmienia faktu że facet ma rację xd
konto usunięte via Android
- 218
@pazdzioch564: a pole elektromagnetyczne od trakcji to już mu nie przeszkadza?
Mirki, mój #niebieskipasek ma romans na wykopie. Co począć, co robić?
Pytał się innej czy zostanie jego szynką ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ehh te życie
#zdrada #zwiazki
Pytał się innej czy zostanie jego szynką ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ehh te życie
#zdrada #zwiazki
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
nowe ikonki "lubie to" na fejsie. Z tej okazji wymyśliłem takie coś
Scenka sytuacyjna w centrum handlowym #rozowypasek i #niebieskipasek przed sklepem z sukienkami
- Wow!
- Super :/
Scenka sytuacyjna w centrum handlowym #rozowypasek i #niebieskipasek przed sklepem z sukienkami
- Wow!
- Super :/
- 1
@DennisRozrabiaka: tak
@DennisRozrabiaka: Od przed chwili. :D
Mój #niebieskipasek pracuje w sklepie oferującym akcesoria sportowe. Wczoraj obsługiwał klientkę, która szukała dla siebie rękawic. Przedstawiła swoje oczekiwania, próg cenowy, więc niebieski zaproponował jej dwa modele, pokrótce je opisując.
Niebieski: Model A jest wykonany ze skóry syntetycznej, a B - z naturalnej.
Klientka: W takim razie B odpada - nie założę na siebie nic, co wiąże się z cierpieniem zwierząt. Jestem wegetarianką.
#coolstory #logikarozowychpaskow
Niebieski: Model A jest wykonany ze skóry syntetycznej, a B - z naturalnej.
Klientka: W takim razie B odpada - nie założę na siebie nic, co wiąże się z cierpieniem zwierząt. Jestem wegetarianką.
#coolstory #logikarozowychpaskow
- 5
Nie doszukałam się wegańskiej wersji w kwiatki.
@Masturbatman: to zmienia postać rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może te kwiatku usprawiedliwiają krzywdę zwierząt ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mirki, w mordę jeża...
no to wydarzyła się taka story, że przyleciał do mnie z Norwegii mój #niebieskipasek i wszystko było najs, super. dzisiaj stwierdziliśmy, że pójdziemy zjeść do centrum handlowego, tak więc poszliśmy i jako ze mnie to mocno mierzi, zwróciłam mu uwagę na to, że nie puszcza mnie pierwszej w drzwiach. ten się obraził, poszedł jeść do innego stolika, a potem jak go spotkałam w tym centrum, to
no to wydarzyła się taka story, że przyleciał do mnie z Norwegii mój #niebieskipasek i wszystko było najs, super. dzisiaj stwierdziliśmy, że pójdziemy zjeść do centrum handlowego, tak więc poszliśmy i jako ze mnie to mocno mierzi, zwróciłam mu uwagę na to, że nie puszcza mnie pierwszej w drzwiach. ten się obraził, poszedł jeść do innego stolika, a potem jak go spotkałam w tym centrum, to
konto usunięte via Android
- 18
@zaraguacamole: jak nie zarzutka to ja nie wiem co robisz jeszcze z takim burakiem.
@zaraguacamole: Jeśli zwróciłaś mu uwagę w kulturalny sposób (a nie robiąc scen z tego powodu czy coś), to z nim jest coś nie tak. Bo nieprzepuszczanie w drzwiach to pół biedy, ale facet jest niedojrzały, że obraża się z takiego powodu.






























Kojarzycie zasadę 3xK?
No to dziś razem z moim #niebieskipasek byliśmy w Kinie, na Kolacji, a teraz Kładziemy się spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #zwiazki
Wyrwać
Wyruchać
W-----ć
( ͡° ͜ʖ ͡°)