Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Czotojamam: Generalnie lepiej żeby dziewczyny nie miały znajomych bo jeśli mają to albo to będzie przyszły bolec na boku, albo z-----y friendzone albo koleżaneczki które prędzej czy pózniej przyczynią się do rozpadu związku.
- 14
@Merkava: mojego przyjaciela żona spotyka się ze swoimi koleżankami (oczywiście koleżanki #tfwnogf ). Przyczyniły się one swoimi dobrymi opiniami do rozpadu związku małżeńskiego trochę po ponad roku czasu. Gratuluję takich koleżaneczek.
Za to samo wychodzenie z koleżankami uważam za dobre, moja żona z koleżankami z pracy (koleżanki mężate itd.) spotykają się na jakieś obiady w plenerze etc. Ja za to z moimi ziomkami na kręgle czy do pubu
Za to samo wychodzenie z koleżankami uważam za dobre, moja żona z koleżankami z pracy (koleżanki mężate itd.) spotykają się na jakieś obiady w plenerze etc. Ja za to z moimi ziomkami na kręgle czy do pubu
#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mirabelki co poza symboliczną kwotą włożyć do portfela swojemu #niebieskipasek? Portfel jako prezent. ;)
#prezent #rozowypasek #zwiazki
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net
Mirki, Mirabelki co poza symboliczną kwotą włożyć do portfela swojemu #niebieskipasek? Portfel jako prezent. ;)
#prezent #rozowypasek #zwiazki
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net
Mirki niestety taguje #logikaniebieskichpaskow
Krótkim wstępem mieszkam pojedynczym bloku, ogrodzony z bramą automatyczną (wahadłowa, jedno skrzydło). Ostatnio często się psuła nie wiedzieć czemu.
Ostatnio jednak wychodząc do roboty (#jesteinzyniere 7) widzę, że przed bramą śmieciarka i chłop krzyczy "Panie otwier Pan brame". Tak też uczyniłem, poczekałem aż śmieciarka przejedzie i zmierzam autem ku bramie. A tam jeden śmieciaż #inteligentnemirki pilnuje bramy ażeby ta się nie zamknęła.
Krótkim wstępem mieszkam pojedynczym bloku, ogrodzony z bramą automatyczną (wahadłowa, jedno skrzydło). Ostatnio często się psuła nie wiedzieć czemu.
Ostatnio jednak wychodząc do roboty (#jesteinzyniere 7) widzę, że przed bramą śmieciarka i chłop krzyczy "Panie otwier Pan brame". Tak też uczyniłem, poczekałem aż śmieciarka przejedzie i zmierzam autem ku bramie. A tam jeden śmieciaż #inteligentnemirki pilnuje bramy ażeby ta się nie zamknęła.
- 33
900 291 - 46 = 900 245
Dzisiaj najdłuższy dystans w tym sezonie - 45,98km razem z #niebieskipasek, teraz mam trochę nogi z ognia i igieł, ale i tak #wygryw :-)
#rowerowyrownik #rowery #katowice #rowerowekatowice
Dzisiaj najdłuższy dystans w tym sezonie - 45,98km razem z #niebieskipasek, teraz mam trochę nogi z ognia i igieł, ale i tak #wygryw :-)
#rowerowyrownik #rowery #katowice #rowerowekatowice
900 291 - 46 = 900 245
@nattnatt Prawdopodobnie poprzednicy zrobili błąd, masz okazje go poprawić.
Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
900384 - 46 = 900338
#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek obserwuje moje konto, więc piszę anonimowo.
Mireczki w #zwiazki i nie tylko, zbliża się nasza pierwsza rocznica i w związku z tym, chciałabym kupić niebieskiemu jakiś skromny prezent :) tylko nie wiem jaki :( Co wy byście chcieli dostać? #rozowepaski co wy kupujecie waszym mężczyznom? Może jakaś książka o związkach? Macie jakieś pomysły? :)
#pytanie
Kliknij
#niebieskipasek obserwuje moje konto, więc piszę anonimowo.
Mireczki w #zwiazki i nie tylko, zbliża się nasza pierwsza rocznica i w związku z tym, chciałabym kupić niebieskiemu jakiś skromny prezent :) tylko nie wiem jaki :( Co wy byście chcieli dostać? #rozowepaski co wy kupujecie waszym mężczyznom? Może jakaś książka o związkach? Macie jakieś pomysły? :)
#pytanie
Kliknij
Ja bym chciał LEGO albo róg bawoli do picia piwa, ale to chyba bardziejnzależy od jego zainteresowań nie sądzisz?
- 8
@sokytsinolop: KSIĄŻKA O ZWIĄZKACH XD
Skisłam srogo XD
Skisłam srogo XD
- 32
#logikarozowychpaskow
beka z #niebieskipasek który myśli że jego #rozowepaski malują się i ładnie ubierają dla nich (✌ ゚ ∀ ゚)☞
beka z #niebieskipasek który myśli że jego #rozowepaski malują się i ładnie ubierają dla nich (✌ ゚ ∀ ゚)☞
107
Nabijanie się ze swojego różowego przy prostej zagadce matematycznej

No cóż, pewnie stała w kolejce po urodę a nie... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
z- 29
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Rozstałam się z moim chłopakiem w pokojowej atmosferze. Nasz związek rozbiła odległość i brak zaangażowania z jego strony. Jednak nadal go kocham i wiem, że on mnie też. Nie ma szans na to, że wszystko się zmieni i już nawet na to nie liczę. Zerwałam z nim ok. 3 tygodni temu. Umówiliśmy się, że będziemy się ze sobą spotykać na stopie przyjacielskiej, bo byliśmy ze sobą bardzo długo i
Rozstałam się z moim chłopakiem w pokojowej atmosferze. Nasz związek rozbiła odległość i brak zaangażowania z jego strony. Jednak nadal go kocham i wiem, że on mnie też. Nie ma szans na to, że wszystko się zmieni i już nawet na to nie liczę. Zerwałam z nim ok. 3 tygodni temu. Umówiliśmy się, że będziemy się ze sobą spotykać na stopie przyjacielskiej, bo byliśmy ze sobą bardzo długo i
- 3
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Wrzucę anonimowo swoje #gorzkiezale
Jestem w związku z moim #niebieskimpaskiem parę lat. Doszliśmy do wniosku, że to już najwyższy czas, aby zaczęło być poważniej. Do sedna - chciałam wybranka przedstawić rodzinie na oficjalnym obiedzie. Doszliśmy do wniosku, że obiad w niedzielę wielkanocną będzie wspaniałym pomysłem. Wszystko miało być pięknie, moja rodzina poinformowana, #niebieskipasek zaproszony...
[...] Po czym okazało się, że jednak z obiadu nici, bo
Wrzucę anonimowo swoje #gorzkiezale
Jestem w związku z moim #niebieskimpaskiem parę lat. Doszliśmy do wniosku, że to już najwyższy czas, aby zaczęło być poważniej. Do sedna - chciałam wybranka przedstawić rodzinie na oficjalnym obiedzie. Doszliśmy do wniosku, że obiad w niedzielę wielkanocną będzie wspaniałym pomysłem. Wszystko miało być pięknie, moja rodzina poinformowana, #niebieskipasek zaproszony...
[...] Po czym okazało się, że jednak z obiadu nici, bo
konto usunięte via iOS
- 5
@sokytsinolop: spotykasz się z gościem i przedstawiasz go po paru latach? Jego matka zabrania mu isc? Mieszkacie od siebie tysiąc kilometrów czy może macie po 13 lat?
Dosc ciekawa@sytuacja ze jest sie pare lat w związku, a ktos nie zna swoich teściów XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Anon: @Asterling: według mojego doświadczenia kobiety mówią jedno a robią drugie.
To jest anonimowy komentarz
To jest anonimowy komentarz
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Recenzja – Męskie Bawełniane Spodenki Abercrombie & Fitch
Czas dostawy: 05/02 - 25.02
Cena: $11.56 sztuka
Link do recenzji i wiecej fotek na blogu: tutaj
Kolejne bawełniane spodenki na siłownię. Po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowoleni bo jakość bawełny tym razem jest również fenomenalna. Miękka, przyjemna w dotyku i gruba. Mąż jest bardzo zadowolony z kroju spodenek, guma nie uwiera a same w sobie są one bardzo wygodne. Spodenki maja haftowane logo na wzdłuż lewej nogawki,
Czas dostawy: 05/02 - 25.02
Cena: $11.56 sztuka
Link do recenzji i wiecej fotek na blogu: tutaj
Kolejne bawełniane spodenki na siłownię. Po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowoleni bo jakość bawełny tym razem jest również fenomenalna. Miękka, przyjemna w dotyku i gruba. Mąż jest bardzo zadowolony z kroju spodenek, guma nie uwiera a same w sobie są one bardzo wygodne. Spodenki maja haftowane logo na wzdłuż lewej nogawki,
źródło: comment_4VYXoE6FQGRDKaFmXYedoZE1HztGqeee.jpg
PobierzAbercrombie & Fitch
@EverythingAliex: dalas sie naciac na podrobe, gdzie ty widzisz tam Abercrombie & Fitch :D
- 0
@EverythingAliex: Bardzo dobre i polskie
http://allegro.pl/krotkie-spodnie-3-4-spodenki-dresowe-wxm-sport-xl-i5660155624.html
http://allegro.pl/krotkie-spodnie-3-4-spodenki-dresowe-wxm-sport-xl-i5660155624.html
@Frality: zestaw za 30k
edit: albo 60k
edit: albo 60k
- 2
ten keepall kosztuje 1,100 funtow :D
A pasek od Hermesa z 200-300 funtow bedzie hehe
A pasek od Hermesa z 200-300 funtow bedzie hehe
Męska/Damska Torba Podróżna
Czas dostawy do UK: 2 tygodnie
Cena: $21.90 (£14.37)
Linki i więcej fotek: TUTAJ
Chyba najlepszy zakup na Aliexpress. Kopiliśmy ta większa 32 x 49 x 46 x 15 cm. Maz jest mega zadowolony. Super jakość, wszystko ładnie wykończone. Maz nosi ja do pracy przez ponad 2 tygodnie i może śmiało powiedzieć ze posłuży mu przez kilka dobrych lat. Polecam 100%. Materiał gruby a la dżins. Paski i dodatki/obszycia skórzane.
Czas dostawy do UK: 2 tygodnie
Cena: $21.90 (£14.37)
Linki i więcej fotek: TUTAJ
Chyba najlepszy zakup na Aliexpress. Kopiliśmy ta większa 32 x 49 x 46 x 15 cm. Maz jest mega zadowolony. Super jakość, wszystko ładnie wykończone. Maz nosi ja do pracy przez ponad 2 tygodnie i może śmiało powiedzieć ze posłuży mu przez kilka dobrych lat. Polecam 100%. Materiał gruby a la dżins. Paski i dodatki/obszycia skórzane.
źródło: comment_XrrzVE6HNP9FsKWhg68aadP5n8CM0GTc.jpg
Pobierz- 1
@EverythingAliex: brzydka
- 0
@EverythingAliex: 10/10 dla zegarka za 7.9$? Gdzie tu logika?
Witamy wszystkich! Dzisiaj recenzja butów sportowych, New Balance 574
Czas dostawy do UK: 2 tygodnie
Buty są starannie wykończone, bez widocznego kleju, niedociągnięć, lekkie i nawet wygodne. Rozmiar jest jak najbardziej zgodny z tabela na aukcji, dobierany według długości stopy. Mąż jest bardzo zadowolony z jakości, którą ocenia jako bardzo dobrą za taka cenę, i wygody butów. Buty nie mają nie przyjemnego zapachu i były dobrze zapakowane, także nie zostały uszkodzone czy tez pogniecione
Czas dostawy do UK: 2 tygodnie
Buty są starannie wykończone, bez widocznego kleju, niedociągnięć, lekkie i nawet wygodne. Rozmiar jest jak najbardziej zgodny z tabela na aukcji, dobierany według długości stopy. Mąż jest bardzo zadowolony z jakości, którą ocenia jako bardzo dobrą za taka cenę, i wygody butów. Buty nie mają nie przyjemnego zapachu i były dobrze zapakowane, także nie zostały uszkodzone czy tez pogniecione
źródło: comment_0T0bv7udSQndFGsMAuWbPMw4Pkqi7PR8.jpg
Pobierz@EverythingAliex: To są oryginały ? Bo jeżeli nie to trochę żenada się tym chwalić i niezbyt to legalne. Już wole sobie w Lidlu kupić za te 40-60zł noname... Bez urazy oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
podrobione obuwie itd się na Ali nie kupuje bo po co - żeby r------c sobie kolana
@josedra52: Już zaraz sobie wszyscy kolana rozjebią. Pomijam tu teraz jakieś specjalistyczne zastosowanie wysokiej jakości butów, tylko zwykłe używanie butów przez przeciętnego człowieka. Pewnie większość ludzi chodzi normalnie w jakichś tańszych butach i żyją normalnie bez operacji kolan. Dokładnie tak samo będzie z tymi, którzy kupią sobie tańsze buty, tyle że stylizowane na te
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
U #niebieskipasek w pracy jutro pracują krócej. Tylko kobiety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #dyskryminacja #pracbaza #gorzkiezale
#logikarozowychpaskow #dyskryminacja #pracbaza #gorzkiezale
- 5
@InfinityM: tzw n----------e mózgowe u kierownictwa.
- 3
@julianna_cebulanna: Peszek. Ja się raz zgodziłem ale w następnym roku jak próbowali to powtórzyć to się nie dałem. Niech nie p------ą leniwe mendy że się tak w święta narobią. Mniej by się zmęczyły jakby przestały się kreować na męczennice. Sam sprzątam całe mieszkanie, robię sałatki i nie widzę w tym żadnego problemu. Nawet tego pracą nie nazywam. Fakt, chętnie bym ten czas spędził na czymś ciekawszym ale dwa razy do
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dahlia122: windows + L >>>> polecam <<<<
- 1
jeśli kanapka z nutellą to:
- z masłem 27.5% (11)
- bez masła 72.5% (29)




























źródło: comment_g0Ah64bNEm6Uu0qx9MWbV7Vy5Z2tinS0.jpg
PobierzTutaj lepsze ujęcie Kelly
źródło: comment_y7rAcN7IcTUK3ERjb9rQbBlcYz8Cp0qz.jpg
Pobierz