@MrFrost: Zamknij oczy, skup się na swoim oddechu, postaraj się być tu i teraz.Wyciszysz się oraz poprawi się twoja zdolność koncentracji.Totalna bezczynność też jest jakąś czynnością, a jak powiedział kiedyś chyba jakiś filozof: "Nigdy człowiek nie jest bardziej zajęty niż w momencie w którym nic nie robi".Tylko inni mogą cię wziąć za jakiegoś psychopatę, bo dzisiaj nawet podczas jedzenia ludzie muszą mieć w łapie smartfon, żeby zrobić i wkleić fotkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metro 2033 , interesująca powieść o ludziach żyjących w metrze po wojnie nuklearnej . Wszystko fajnie , ale mam pytanie dla obeznanych w temacie , skąd oni biorą tam tlen ? Kiedy wszystko wokół jest rozwalone i spalone , brak praktycznie roślinności ( coś w bibliotece rosło ale niewiele) i panująca zima . To po pierwsze , a po drugie skąd oni biorą czystą wodę ? Rozumiem , że było pisane w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raelo: filtry to chyba bylo takie wielkie dobro, po ktore sie robilo wypady, cos mi sie kojarzy, kwestia tlenu nie byla chyba wyjasniona:)) powietrze z powierzchni byloby napromieniowane? Prosze sie nie smiac, powaznie pytam
  • Odpowiedz
@Raelo: Technolożka ma możliwośi regenrowania i produkcji filtrów do wody, systemy filtrowania i oczyszczania powietrza też są. Lepiej to opisane jest u Diakowa, albo u Szabłowa gdzie są wędrowne karawany.
  • Odpowiedz
trochę wiem to się wypowiem:
ogen, myheritage byłbym sceptyczny. kiedyś ogen przeglądałem to mieli bardzo mało trafne sformułowania w swoich reklamówkach, wręcz zaprzeczające podstawowej wiedzy medycznej. chyba teraz to zmienili i już nie ma bezpośredniego ściemniania marketingowego. Na ich stronie nie podpisuje się imieniem nazwiskiem żaden lekarz, sami dietetycy i kołczowie :D wygląda jak wygląda, ocenę pozostawię czytającemu.

gen wzięty z przykładowej analizy na stronie www firmy ogen, sprinter czy dugodystansowiec - BDKRB2
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4042657/ -
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Hej. Kontynuując wątek z tego wpisu chciałbym podziękować za wszystkie rady jakie dostałem. Dodały mi sporo siły żeby jakoś to przetrwać.
Sytuacja tylko się pogorszyła. Teraz znajomi z pracy kompletnie unikają rozmów ze mną a moje próby zabrania głosu w dyskusji kończą się ciszą i ewentualnie odburknięciami. Nie proszą mnie już o pomoc czy radę związaną z moją specjalizacją i rzuca mi się to mocno w oczy że chcą tego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten tydzień mam dość aktywny jeżeli chodzi o poznawanie ludzi. Dość zaskakująco muszę przyznać, ale chciałem się skupić na dziewczynie którą poznaliśmy dzisiaj z kumplem.
około 01:30 w nocy, jesteśmy na mieście i na lawce siedzi sobie dziewczyna i pisze coś w takim grubym zeszycie.

Ukrainka lat 20. Nie wyglądała na 20 tylko na więcej, zwłaszcza że jak się okazało jak wstała miała 187cm wzrostu. Jak szliśmy to musiałem się na nią do góry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach