Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
San Fermin, gonitwa byków.

Imagenes de...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
57
W tych miastach Niemcy już są mniejszością. Jest się czym martwić

Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Monachium – to tylko niektóre z niemieckich miast, w których rdzenni Niemcy stanowią mniejszość.
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
7
Ja tak piszę więc jest prawidłowo

Młoda dziewczyna dostaje ataku histerii po korekcie jej tekstu. Dzwoni po mamę, a ta opieprza szefową przez głośnik.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
60
Człowiek z lasu. 74-latek mieszka w bunkrze bez wody i prądu

Kiedyś Eugeniusz o niczym tak nie marzył jak o wolności. Statkiem chciał dopłynąć do lepszego świata. Ale utknął w tym gorszym. Od 15 lat mieszka w bunkrze bez wody i prądu. Wreszcie wolny, choć bardzo schorowany.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 1
- 2
#genetyka #23andme #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrowie #dzieci #rodzina #rodzicielstwo #pytanie #kiciochypyta #pytaniedoeksperta #technologia #dna #genetyka #medycyna
- 2
ogen, myheritage byłbym sceptyczny. kiedyś ogen przeglądałem to mieli bardzo mało trafne sformułowania w swoich reklamówkach, wręcz zaprzeczające podstawowej wiedzy medycznej. chyba teraz to zmienili i już nie ma bezpośredniego ściemniania marketingowego. Na ich stronie nie podpisuje się imieniem nazwiskiem żaden lekarz, sami dietetycy i kołczowie :D wygląda jak wygląda, ocenę pozostawię czytającemu.
gen wzięty z przykładowej analizy na stronie www firmy ogen, sprinter czy dugodystansowiec - BDKRB2
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4042657/ -
Hej. Kontynuując wątek z tego wpisu chciałbym podziękować za wszystkie rady jakie dostałem. Dodały mi sporo siły żeby jakoś to przetrwać.
Sytuacja tylko się pogorszyła. Teraz znajomi z pracy kompletnie unikają rozmów ze mną a moje próby zabrania głosu w dyskusji kończą się ciszą i ewentualnie odburknięciami. Nie proszą mnie już o pomoc czy radę związaną z moją specjalizacją i rzuca mi się to mocno w oczy że chcą tego
- 1
701
Kiedy steward śmieszkuje :)

Przynajmniej poprawi kilku pasażerom humor. Buraków JanuszUF z wąsem nie brak na pokładzie..
z- 67
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
5
Urodziłem się bez rąk. Rysunek był dla mnie formą terapii.

Mariusz Kędzierski w [Rozmowy po godzinach]
z- 0
- #
- #
- #
- #
3
"Bo wszyscy tak robią"

Bo wszyscy tak robią. Cztery słowa, na które mam niesamowitą alergię i które stanowią uzasadnienie dla czyjegoś postępowania. Najczęście...
z- 4
- #
- #
- 2
około 01:30 w nocy, jesteśmy na mieście i na lawce siedzi sobie dziewczyna i pisze coś w takim grubym zeszycie.
Ukrainka lat 20. Nie wyglądała na 20 tylko na więcej, zwłaszcza że jak się okazało jak wstała miała 187cm wzrostu. Jak szliśmy to musiałem się na nią do góry
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora
Nie kumam tego, ale cóż... Jestem inny. Może lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu ludzie chodzą w tym, co jest modne, a nie w tym, czym się dobrze wygląda??
- Tak 66.7% (10)
- Nie 33.3% (5)
Komentarz usunięty przez moderatora
tramwaj
słuchawki
https://www.youtube.com/watch?v=NkRkuI0ZgX0
patrzenie jak ludzie z----------a do korpopracy
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Komentarz usunięty przez autora

















O ile młodsza jest twoja partnerka?