Wpis z mikrobloga

Wyobrazacie sobie ten poziom megalomanii, zeby przez 19 lat nie przedstawić się sąsiadowi i nie powiedzieć mu nigdy "dzień dobry" a pózniej po tylu latach podczas randomowego spotkania na ścieżce rowerowej wyrzygać mu, że jak to tak ktoś śmiał się z wielkim panem nie przywitać xD Tak właśnie zachował się mój podobno sąsiad, ja to bym się na miejscu gościa wstydził miec pretensje do obcego człowieka, że ten się z nim nie wita () Szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałem, że ktoś taki koło mnie mieszka, w rankingu ważnych dla mnie rzeczy obcy ludzie i to gdzie mieszkają jest na dosłownie ostatniej pozycji, a w gościu musiała ta frustracja narastać przez 19 #!$%@? lat(czy ile on tam mieszka) aż po takim czasie nie wytrzymał i wybuchł, a mógł się zwyczajnie po ludzku przywitać i przedstawić xD, zamiast tego wolał mnie zaatakować i wylac z pretensją żale. Byście widzieli jego i jego żony minę jak im w końcu powiedziałem "Niestety, bardzo mi przykro, ale państwo też mi nigdy nie mówili 'dzień dobry'" W głowie im się nie mogło pomiescić, że jak chca nawiązać relację to powinni odezwać się pierwsi i przedstawić xD No ale to pewnie ten typ człowieka co jedyne co w życiu zrobił to przeżył 40-50lat i dlatego należy mu się bezwarunkowy szacunek i z racji wieku powinni mu się wszyscy w pas kłaniac z drugiego końca ulicy xD Po prostu absurd. Czasem mi zwyczajnie szkoda takich ludzi, bo to na prawdę trzeba miec w sobie niezłe pokłady chamstwa i wybujałe ego, żeby tak się zachować.
#zalesie #heheszki #sasiedzi #somsiad #ludzie #gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski dla sasiegu #anonimowemirkowyznania
źródło: comment_ilHwx1DNb6IAiKni8ByoVxlabnnWyB53.jpg
  • 1