Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1

Hekate_1988
via Android- 1
@aczutuse dr. Maciej Skałecki na Odlewniczej, lepszego w Lublinie nie ma.
@aversxx: polecam naukę czytania ze zrozumieniem :P
- 0
- 0
Cześć
Może jest ktoś z Lublina i kojarzy auto z ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-leon-acc-dsg-full-led-fr-dcc-pdc-lane-frontassist-serwisowanyaso-18-ID6FzIms.html
Po VIN brak odnotowanych zdarzeń, jednak już miałem 2 takie przypadki gdzie na miejscu okazało się iż pół auta malowane. A nie chce mi się kolejnej wycieczki robić..
#lublin #seat #auto #kupnosamochodu #zakupauta #motoryzacja #samochody
Może jest ktoś z Lublina i kojarzy auto z ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-leon-acc-dsg-full-led-fr-dcc-pdc-lane-frontassist-serwisowanyaso-18-ID6FzIms.html
Po VIN brak odnotowanych zdarzeń, jednak już miałem 2 takie przypadki gdzie na miejscu okazało się iż pół auta malowane. A nie chce mi się kolejnej wycieczki robić..
#lublin #seat #auto #kupnosamochodu #zakupauta #motoryzacja #samochody
@loolQ: Nie kojarzę, ale po blachach można wyciągnąć że gość rejestrował je w lipcu 2019r. czyli ma je 4 lata.. no to tak normalnie, a nie że zarejestrował parę miesięcy temu i już sprzedaje.
Można się zainteresować.
Można się zainteresować.
@loolQ: tak na pierwszy rzut oka to masz różnicę w szparach na masce. Po za tym cena z kosmosu na ten szajs. Nie wolisz passata poszukać?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 17
@aczutuse: Mam tak samo tylko ja po gimnazjum, i w kołchozie po 14h za minimalną pracuję
konto usunięte via Android
- 7
@aczutuse
ja obserwuje tramwaje w wojewódzkim. normiki w środowisku naturalnym
ja obserwuje tramwaje w wojewódzkim. normiki w środowisku naturalnym
źródło: temp_file.png4900805291132340510
Pobierz- 0
Dlaczego wszelkiej maści "aktywiści" muszą być dziwni? Masz inne zdanie? Pyk kasujemy komentarze. Wczoraj/dzisiaj spotkało to mojego kolegę na grupie Trasy Rowerowe Lublin na fejsiku. Miał inne zdanie niż admin, to ten pousuwał jego komentarze xd Poszło o krzaki na DDR.
Ja też miałem z administratorem nieprzyjemność. Zarzucał mi brak aktywności, która wg regulaminu jest zabroniona. Nie umiał zacytować dokładnie tego punktu i za każdym razem odsyłał do regulaminu - podpowiem. Nie
Ja też miałem z administratorem nieprzyjemność. Zarzucał mi brak aktywności, która wg regulaminu jest zabroniona. Nie umiał zacytować dokładnie tego punktu i za każdym razem odsyłał do regulaminu - podpowiem. Nie
Cześć szukam kogoś z #lublin co by mi zobaczył co mam nie tak z komputerem. Oczywiście place uczciwie.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
#lublin
ehhh, wczoraj miałem trochę czasu na spacer i przeszedłem się Al. Racławickimi.
i co? czemu ten nasz Lublin to takie dziadostwo?
rok czy dwa temu skończył sie remont, jedna z głównych ulic miasta, wizytówka, po remoncie, szerokie chodniki, ścieżki rowerowe
trawa nie koszona, gałęzie nie przycinane, śmieci w trawie, w tych nowo sadzonych rabatach syf, przy krawężnikach błoto, farfocle z drzew, na chodnikach to samo, gałęzie, ptasie guano, wymyte
ehhh, wczoraj miałem trochę czasu na spacer i przeszedłem się Al. Racławickimi.
i co? czemu ten nasz Lublin to takie dziadostwo?
rok czy dwa temu skończył sie remont, jedna z głównych ulic miasta, wizytówka, po remoncie, szerokie chodniki, ścieżki rowerowe
trawa nie koszona, gałęzie nie przycinane, śmieci w trawie, w tych nowo sadzonych rabatach syf, przy krawężnikach błoto, farfocle z drzew, na chodnikach to samo, gałęzie, ptasie guano, wymyte
- 6
od 18 maja nie padał w #lublin deszcz. Czyli już 22 dni.
Aż się boje tego lata. Bo takie coś to standard tutaj ale w lato ale nie na wiosnę. To w lato będzie pustynia i w ogóle nie będzie roślinności bo i tak zazwyczaj latem ponad połowa usychała.
No ale widzę że nie tylko lublin ma problem. na głębokości 7-28cm jest słabo w całej polsce. Podejrzewam, że negatywnie też odbije
Aż się boje tego lata. Bo takie coś to standard tutaj ale w lato ale nie na wiosnę. To w lato będzie pustynia i w ogóle nie będzie roślinności bo i tak zazwyczaj latem ponad połowa usychała.
No ale widzę że nie tylko lublin ma problem. na głębokości 7-28cm jest słabo w całej polsce. Podejrzewam, że negatywnie też odbije
źródło: Screenshot 2023-06-09 at 09-49-28 Stop suszy!
Pobierz@r5678: w lato się potopimy. Jedyne czego nie będzie to burz bo w Lublinie nie występują xD
- 2
Jedyne czego nie będzie to burz bo w Lublinie nie występują xD
@L24D: Pamiętam jak kiedyś pierwsza burza w lublinie była dopiero w październiku xd
A co śmieszniejsze te gówniane prognozy pogody non stop pokazują deszcz w Lublinie
@Marlo_Stanfield biali nie potrafią skakać
@Marlo_Stanfield nie wiem jak w tym roku ale zawsze bez problemu na wileńskiej z pograniem z kimś a że 2 boiska to i samemu można poćwiczyć
Czy będzie dzisiaj padać
- Tak 18.2% (14)
- Nie 81.8% (63)
9
Blazonowanie i historia herbu Lublina | Herby Flagi Logotypy # 175

Herb Lublina w bezpośredniej linii nawiązuje do wizerunków pieczętnych średniowiecznego miasta. Na blazonowanie czyli heraldyczny opis herbu Lublina zaprasza autor vloga, historyk Maciej Matwiej. #herbyflagilogotypy #maciejmatwiej #Lublin #herblublina #symbolelublina
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dzisiaj BOSKO na starym miescie bedzie otwarte?
#lublin
#lublin
@Sercem_Wycinane: ta, normalnie mordko otwarte jest dzisiaj
z fartem
z fartem
@Sercem_Wycinane: idź do 'lody z jajem'
konto usunięte via Wykop
- 1
@Rafal_Baster: dzisiaj wszystko jest zamkniete
- 0
@AndyMoor żaden
@AndyMoor: Red Rock jest ok, ale ogolnie to hvjnia.
W Lublinie restauracje sa ogolnie byle jakie, a nawet mozna napisac, ze slabe, bo chodza do nich ludzie ktorzy chca sie nazrec w opor, ale niekoniecznie to musi miec smak. Niskie wymagania to niski poziom uslug.
Polecam pizze w Capo - nigdy sie nie zawiodlem do tej pory.
W Lublinie restauracje sa ogolnie byle jakie, a nawet mozna napisac, ze slabe, bo chodza do nich ludzie ktorzy chca sie nazrec w opor, ale niekoniecznie to musi miec smak. Niskie wymagania to niski poziom uslug.
Polecam pizze w Capo - nigdy sie nie zawiodlem do tej pory.
- 0
źródło: puuu-famemma
Pobierz@Naproksen: Widzę kolega też z Lublina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj działa specjalna tarcza antydeszczowa. Śmiesznie się ogląda te prognozy pogody w TV, gdzie straszą deszczem w Lublinie, a ja wiem że i tak nic nie spadnie xd. Już prawie miesiąc nie padało, niby dziś i jutro miał być deszcz, ale widzę że nic z tego xd
@marsjanin2012 w Krakowie 2,5 roku temu wynająłem mieszkanie i znalazłem obok fryzjerkę. Za męskie strzyżenie brała wtedy 18zł, strzygę sie zawsze tak samo. W maju u tej samej fryzjerki płaciłem już 40 zł za takie samo strzyżenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#lublin
ale koreczki fajne dzisiaj na mieście:)
ale koreczki fajne dzisiaj na mieście:)
- 27
#lublin Ale wieśniak z tego radnego. xD „Chrum, piwko, msza i meczyk, a nie jakieś pajacowanie” xD
źródło: 830FA058-9E5C-409D-B04D-6A2FCA8B6785
Pobierz@HeadH: Motor Lublin, największa patola polskiej piłki xd. No już mógł przynajmniej przykleić się do innego klubu.
konto usunięte via Wykop
- 13
@HeadH:
pewnie to wyczytał w książkach u innego słynnego lubelaka, Mariana Kowalskiego
pewnie to wyczytał w książkach u innego słynnego lubelaka, Mariana Kowalskiego
źródło: comment_1583488293agjJ2nx1ayjmMJDlQRn7V7
Pobierz
























