Cześć
Może jest ktoś z Lublina i kojarzy auto z ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-leon-acc-dsg-full-led-fr-dcc-pdc-lane-frontassist-serwisowanyaso-18-ID6FzIms.html

Po VIN brak odnotowanych zdarzeń, jednak już miałem 2 takie przypadki gdzie na miejscu okazało się iż pół auta malowane. A nie chce mi się kolejnej wycieczki robić..

#lublin #seat #auto #kupnosamochodu #zakupauta #motoryzacja #samochody
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loolQ: Nie kojarzę, ale po blachach można wyciągnąć że gość rejestrował je w lipcu 2019r. czyli ma je 4 lata.. no to tak normalnie, a nie że zarejestrował parę miesięcy temu i już sprzedaje.
Można się zainteresować.
  • Odpowiedz
Dlaczego wszelkiej maści "aktywiści" muszą być dziwni? Masz inne zdanie? Pyk kasujemy komentarze. Wczoraj/dzisiaj spotkało to mojego kolegę na grupie Trasy Rowerowe Lublin na fejsiku. Miał inne zdanie niż admin, to ten pousuwał jego komentarze xd Poszło o krzaki na DDR.

Ja też miałem z administratorem nieprzyjemność. Zarzucał mi brak aktywności, która wg regulaminu jest zabroniona. Nie umiał zacytować dokładnie tego punktu i za każdym razem odsyłał do regulaminu - podpowiem. Nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarzucał mi brak aktywności, która wg regulaminu jest zabroniona.

xD

@Pituch no niestety normalni ludzie nie mają tyle zaparcia żeby przez wiele lat zajmować se aktywnie jakimś tematem
  • Odpowiedz
#lublin
ehhh, wczoraj miałem trochę czasu na spacer i przeszedłem się Al. Racławickimi.
i co? czemu ten nasz Lublin to takie dziadostwo?
rok czy dwa temu skończył sie remont, jedna z głównych ulic miasta, wizytówka, po remoncie, szerokie chodniki, ścieżki rowerowe
trawa nie koszona, gałęzie nie przycinane, śmieci w trawie, w tych nowo sadzonych rabatach syf, przy krawężnikach błoto, farfocle z drzew, na chodnikach to samo, gałęzie, ptasie guano, wymyte
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

od 18 maja nie padał w #lublin deszcz. Czyli już 22 dni.

Aż się boje tego lata. Bo takie coś to standard tutaj ale w lato ale nie na wiosnę. To w lato będzie pustynia i w ogóle nie będzie roślinności bo i tak zazwyczaj latem ponad połowa usychała.

No ale widzę że nie tylko lublin ma problem. na głębokości 7-28cm jest słabo w całej polsce. Podejrzewam, że negatywnie też odbije
r5678 - od 18 maja nie padał w #lublin deszcz. Czyli już 22 dni. 

Aż się boje tego l...

źródło: Screenshot 2023-06-09 at 09-49-28 Stop suszy!

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jedyne czego nie będzie to burz bo w Lublinie nie występują xD


@L24D: Pamiętam jak kiedyś pierwsza burza w lublinie była dopiero w październiku xd

A co śmieszniejsze te gówniane prognozy pogody non stop pokazują deszcz w Lublinie
  • Odpowiedz
@AndyMoor: Red Rock jest ok, ale ogolnie to hvjnia.

W Lublinie restauracje sa ogolnie byle jakie, a nawet mozna napisac, ze slabe, bo chodza do nich ludzie ktorzy chca sie nazrec w opor, ale niekoniecznie to musi miec smak. Niskie wymagania to niski poziom uslug.

Polecam pizze w Capo - nigdy sie nie zawiodlem do tej pory.
  • Odpowiedz
@Naproksen: Widzę kolega też z Lublina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj działa specjalna tarcza antydeszczowa. Śmiesznie się ogląda te prognozy pogody w TV, gdzie straszą deszczem w Lublinie, a ja wiem że i tak nic nie spadnie xd. Już prawie miesiąc nie padało, niby dziś i jutro miał być deszcz, ale widzę że nic z tego xd
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 w Krakowie 2,5 roku temu wynająłem mieszkanie i znalazłem obok fryzjerkę. Za męskie strzyżenie brała wtedy 18zł, strzygę sie zawsze tak samo. W maju u tej samej fryzjerki płaciłem już 40 zł za takie samo strzyżenie
  • Odpowiedz