Łudziłem się, że może wyprawa Artemis 2 zmniejszy nieco liczbę szuów, ale jest chyba wręcz odwrotnie.
Widziałem już kilkanaście wpisów na FB, gdzie ludzie TYSIĄCAMI lajkują wypowiedzi, że to ustawka w studiu XDDDD
Z imienia i nazwiska, wchodzisz na ich profile, a tam dzieci mają, 8-12 laktów XXDDDD
Ich rodzice p------ą o albo płaskiej ziemi, albo o wyprawie nagrywanej w studiu XDDD
Jprd zaczynam gardzić Polakami, kraj debili owładniętych tym, ze każdy ich oszukuje, więc
text - Łudziłem się, że może wyprawa Artemis 2 zmniejszy nieco liczbę szuów, ale jest...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 22
wszystko spoko tylko niepotrzebnie przypisujesz tą łatkę Polakom. Wszędzie są tacy ignoranci więc nie wiem czemu plujesz na swój naród.

@PiszeCzasen:
No właśnie czytam sobie artykuły na innych zagranicznych portalach i Insta/FB, to o jakiś podejrzeniach pisze tam moze z 5% osób i sa wyśmiewani.
Tymczasem u nas 10 najbardziej plusowanych komentarzy potrafi mieć z 5000 lajków, dosłownie jest kilka komentarzy racjonalnych i setki rekacji, gdzie ludzie robią z nich bekę.
Więc
  • Odpowiedz