Wpis z mikrobloga

Hej człenie z #lublin
Gdzie warto iść, żeby zjeść coś pysznego? Może jakieś nowości? Dzisiaj ochota na coś azjatyckiego albo włoską kuchnię, ale jestem otwarty na inne propozycje. Cena nie ma znaczenia. Liczę na Was!
zdenko - Hej człenie z #lublin 
Gdzie warto iść, żeby zjeść coś pysznego? Może jakieś...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdenko: Zależy co ktoś uważa za pyszne i czego oczekuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mogę polecić:
- żebro Św. Michała (w pubie u świętego Michała ale tam podobno grozi zawaleniem więc wbijasz na własną odpowiedzialność xD)
- Queen Mama (czy jakoś tak) - kuchnia włoska tak jak chcesz
- Bombardino na Gęsiej - całkiem smacznie
- wyżej miałeś mowę o naleśniku - jak już to polecałbym knajpę Manekin - tam masz
  • Odpowiedz
@zdenko: włoski makaron to Che Pasta na os. Skarpa - sami robią makarony!
Pizza neapolitańska to Capo - niedaleko deptaka/placu wolności
Z nowości to Raj Utracony na Leszczyńskiego - koncept jest taki, że są tam różne przystawki, przychodzisz grupą, zamawiacoe różne i się tym dzielicie. Smaki mają wybitne.
Lokalnie - Perłowa Pijalnia Piwa - ich dania od dawna trzymają wysoki poziom

Większość tego, co polecane powyżej to raczej smacznie ale
  • Odpowiedz
  • 0
@powsinogaszszlaja @Fishuur @MgrMarecki ostatecznie wypadło na Włoska Sztuka, bo było blisko później na koncert MTV Unplugged Kowalskiej. Pierwsze zdziwienie, brak makaronów na które miałem ochotę, zmyliły mnie zdjęcia z Google, no trudno, zamówiłem dwie pizze plus jakiś drink i ciacho. Niby wszystko spoko, jak należy, z dobrych składników ale coś mi brakowało, w cenie ok 150 zł to tylko jest dobrze. Diavola spoko, fajna dodatkowa pasta z chilli. Była
  • Odpowiedz
@zdenko: spoko, mam nadzieję, że się nie zawiedziesz! A btw identyczne odczucia mam co do Włoskiej - wszystko spoko ale jednak za tę cenę czegoś brakuje. Choć co człowiek to opinia, bo wielu moich znajomych uwielbia to miejsce i nie podziela moich "ale". Za to La majella ze swoimi cenami jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz