#przyroda #las #pytanie
Mirki pamiętacie kiedyś jakiś koleś wsadził parę roślinek do słoika i stworzył taki mały ekosystem, po jakimś czasie pojawiła sie mała ćma.
Pamiętacie ten filmik ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś ostatnio polecał (w jakichś komentarzach) ponoć świetny środek na komary, chwalił, że po spryskaniu żaden nie podleci na bliżej niż 10 metrów. Ktoś coś wie? Albo może coś polecić?

#komary #las #lato
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@print_r: na same komary i muszki polecam Repel (bez deet, według mnie zaleta przy częstym stosowaniu). A na kleszcze to impregnacja ciuchów permetryną i ewentualnie jeszcze można dorzucić jakiegoś 3M z deetem albo Muggę.
  • Odpowiedz