Pls, odpiszcie szybko!
AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.
z- 755
- #
- #
- #
- #
- #




















Skoro dwutlenek węgla stanowi niewielki procent atmosfery, to w jaki sposób ma aż tak duży wpływ na globalne ocieplenie? Czy bezpośrednie ciepło generowane przez elektrownie, maszyny i działalność człowieka nie ma większego znaczenia? Dodatkowo, czy rozwój fuzji jądrowej i osiągnięcie dodatniego bilansu energetycznego może realnie wpłynąć na przyszłość klimatu?