Premiera #gothic remake pięknie pokazała jak zakłamany jest świat gamingu. Kiedy wychodzi nowa część #assassinscreed to jest zewsząt hejt z góry do dołu mimo, że gierka jest niezła ale Ubisoft. Teraz wyszedł goticzek i jest obrona Jasnej Góry, mimo że gra to padaka a na takim #ps5pro nie osiąga nawet 30 klatek XDDDD „Warto kupić i poczekać na patche” XD już wam napluli w ryje
@donatien-de-sade: w sytuacji gdy na ps5 pro gta 6 ma działać w 60fps to 30 klatek w gothicu to żart XD dobrze że kupiłem Bonda na weekend zamiast tego bo bym się nieźle w-----l
Zaparkowałem specjalnie na samym końcu parkingu, tak by nikt normalny koło mnie się nie wpychał - miejsc było bardzo dużo. Jednak zjawił się on, nie dość że zaparkował bardzo blisko to jeszcze uszkodził mi drzwi (picrel). A w komentarzu sprawca (nie będę wrzucać całego nr rejestracyjnego)
Zostawiłem gościowi kartkę, ale gdy wróciłem nie ma ani kartki ani samochodu typa. Mam zdjęcia i nr rejestracyjny sprawcy.
@In_thrust_we_trust: Też nigdy nie zrozumiem tego, czemu ludzie tak chuchają i dmuchają na te samochody xd W życiu bym nie kupił auta za taką cenę, by nie móc go traktować na codzień jak zwyczajny przedmiot użytkowy. Kiedyś na parkingu jakiś typek zimą wpadł w poślizg, przytarł mi błotnik i zostawił karteczkę na nr tel, że spisał już oświadczenie, żebym tylko przyjechał od niego wziął. Zadzwoniłem, żeby zluzował majty, bo sam
Ale by se obejrzał taki Real jak był Ronaldo przychodził Modric, Kross, Marcelo, Alonso ehhh nawet Mesut Ozil do dziś pamiętam jakiś piły potrafił dawać albo rajdy Di Marii czuć było faworyzacje ogromną wtedy Ramos, Pepe, Dani Alves, Pique a ten mecz jest słaby ani emocji ani nic #mecz
@Daqnny: mou by troszke posutawial i zmotywowal pieskow, ale tez juz nie te lata u niego, nawet slowa alonso, ze przyszedl trenowac zlobek xD po prostu real to nie druzyna obecnie tylko pilkarze co sobie kopia w pilke, a takto maja sie w dupie
Czemu Flick nie daje grać temu Rooneyowi xd Gość wchodzi po stu latach bez gry i każda akcja przez niego idzie, dośrodkowuje na nos. A mógł se Yamal odpocząć z Espanyolem i może by tak nie zdychał już na koniec. #mecz
Jestem w szoku, jak bardzo wciągnęło mnie KCD2 w porównaniu do KCD1. Mam już 30 godzin na liczniku, a wciąż nie wyszedłem z tej pierwszej mapy/lokacji. #gry
#mecz