Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Daqnny
Profil firmowy

Daqnny

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31619
  • Znaleziska 1838
  • Mikroblog 29781
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 65
ag3nt
ag3nt
ag3nt
23.06.2026, 20:31:41
  • 0
Ale ten Gordon jest c-----y, nie ma bardziej przehajpowanego Angola xD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 23.06.2026, 20:34:08 via iOS
  • 0
@ag3nt: czuję flopa i po 2 latach transfer za 15mln do Aston vilii
  • Odpowiedz
Daqnny
Daqnny 13.06.2026, 21:05:26
  • 6
Śmieciom się nie chciało strzelić na moje handi to mają #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
12.06.2026, 20:31:21
  • 3
#mecz ten kapitan bosni to taki final boss typowy xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 12.06.2026, 20:32:15 via iOS
  • 0
@kocurrek32: Jid w fajnym niebieskim ubranku
  • Odpowiedz
Daqnny
Daqnny 12.06.2026, 19:49:03
  • 14
Czego hejtujecie Wielkiego Bora? 100x lepiej się z nim mecz oglada niż z jakimś npctem Iwańskim
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
12.06.2026, 19:49:31 via Android
  • 2
@Daqnny: wykopki narzekają bo nie ruchają
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk
12.06.2026, 19:51:26 via Wykop
  • 1
@Daqnny: bo to wieśniak z dębicy
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
06.06.2026, 06:21:28
  • 132
Premiera #gothic remake pięknie pokazała jak zakłamany jest świat gamingu. Kiedy wychodzi nowa część #assassinscreed to jest zewsząt hejt z góry do dołu mimo, że gierka jest niezła ale Ubisoft. Teraz wyszedł goticzek i jest obrona Jasnej Góry, mimo że gra to padaka a na takim #ps5pro nie osiąga nawet 30 klatek XDDDD „Warto kupić i poczekać na patche” XD już wam napluli w ryje

Chcesz
donatien-de-sade - Premiera #gothic remake pięknie pokazała jak zakłamany jest świat ...

źródło: IMG_7666

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 06.06.2026, 21:46:30 via iOS
  • 0
@donatien-de-sade: w sytuacji gdy na ps5 pro gta 6 ma działać w 60fps to 30 klatek w gothicu to żart XD dobrze że kupiłem Bonda na weekend zamiast tego bo bym się nieźle w-----l
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
05.06.2026, 06:24:54
  • 19
Mirki co byście zrobili na moim miejscu?

Zaparkowałem specjalnie na samym końcu parkingu, tak by nikt normalny koło mnie się nie wpychał - miejsc było bardzo dużo. Jednak zjawił się on, nie dość że zaparkował bardzo blisko to jeszcze uszkodził mi drzwi (picrel). A w komentarzu sprawca (nie będę wrzucać całego nr rejestracyjnego)

Zostawiłem gościowi kartkę, ale gdy wróciłem nie ma ani kartki ani samochodu typa.
Mam zdjęcia i nr rejestracyjny sprawcy.
Atypical - Mirki co byście zrobili na moim miejscu? 

Zaparkowałem specjalnie na samy...

źródło: 1000027250

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 05.06.2026, 17:56:15 via iOS
  • 1
@In_thrust_we_trust: Też nigdy nie zrozumiem tego, czemu ludzie tak chuchają i dmuchają na te samochody xd W życiu bym nie kupił auta za taką cenę, by nie móc go traktować na codzień jak zwyczajny przedmiot użytkowy. Kiedyś na parkingu jakiś typek zimą wpadł w poślizg, przytarł mi błotnik i zostawił karteczkę na nr tel, że spisał już oświadczenie, żebym tylko przyjechał od niego wziął. Zadzwoniłem, żeby zluzował majty, bo sam
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
10.05.2026, 19:57:42
  • 1
Ale by se obejrzał taki Real jak był Ronaldo przychodził Modric, Kross, Marcelo, Alonso ehhh nawet Mesut Ozil do dziś pamiętam
jakiś piły potrafił dawać albo rajdy Di Marii czuć było faworyzacje ogromną wtedy Ramos, Pepe, Dani Alves, Pique a ten mecz jest słaby ani emocji ani nic #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 10.05.2026, 20:01:23 via iOS
  • 1
@bezrobotnymysliwy78: Jako kibic Barcelony też bym takie chętnie obejrzał
  • Odpowiedz
Daqnny
Daqnny 10.05.2026, 19:59:54
  • 3
Oby w------i tego peta Arbeloe po tym meczu xd Dawaj Mou, make el classico great again.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista_wykopek
programista_wykopek
10.05.2026, 20:01:35 via Wykop
  • 1
@Daqnny: oby pachołek arbeola został
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
10.05.2026, 20:08:12 via Wykop
  • 2
@Daqnny: mou by troszke posutawial i zmotywowal pieskow, ale tez juz nie te lata u niego, nawet slowa alonso, ze przyszedl trenowac zlobek xD po prostu real to nie druzyna obecnie tylko pilkarze co sobie kopia w pilke, a takto maja sie w dupie
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
07.05.2026, 17:09:23
  • 101
#primemma
Hubert powiedział, że poleciał z dziewczyną na koncert.
Czyli oficjalnie lesbijka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 07.05.2026, 20:20:26 via iOS
  • 5
@wiktor-wkpl: Widziałem go w Kauflandzie w Łomży tydzień temu to był z jakąś taką plastikowa blondi xd
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
29.04.2026, 20:29:46
  • 2
#mecz
niemiecki_agent - #mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 29.04.2026, 20:30:23 via iOS
  • 0
@niemiecki_agent: (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Daqnny
Daqnny 29.04.2026, 20:27:04
  • 5
Jest przygotowany do zejścia Szpakoski
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 24.04.2026, 21:43:00
  • 0
Ponoć na 50 baniek pojednanie Tusek - Jaro
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 15.04.2026, 19:09:57
  • 1
Co to jest za kamera? XD wy tak zyjecie w tej bundeslidze?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 14.04.2026, 22:41:08
  • 6
Barcelona po kolejnym sfrajerzonym sezonie LM

https://youtu.be/uiQOQQBTtRA?is=NvWjKfsQHUt8RBOE

#mecz #fcbarcelona
Daqnny - Barcelona po kolejnym sfrajerzonym sezonie LM

https://youtu.be/uiQOQQBTtRA?...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
15.04.2026, 01:06:21 via Wykop
  • 2
@Daqnny: W LM oni to są leszcze totalni
  • Odpowiedz
Daqnny
Daqnny 14.04.2026, 21:07:20
  • 7
Czemu Flick nie daje grać temu Rooneyowi xd Gość wchodzi po stu latach bez gry i każda akcja przez niego idzie, dośrodkowuje na nos. A mógł se Yamal odpocząć z Espanyolem i może by tak nie zdychał już na koniec.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny
Autor
14.04.2026, 21:17:07 via iOS
  • 1
@markaron: Dalby mu szanse nawet na tym LS może. Chłopak 20 lat to da się go jeszcze ksztaltowac, a gorszy jak Rashford by nie był
  • Odpowiedz
Rizzo
Rizzo
08.04.2026, 20:34:04
  • 11
Komentarz na canal plus to jakiś żart? XD padł gol na 2:0 a ja mam wrażenie ze oglądam jakieś barca tv
#mecz #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 08.04.2026, 20:35:29 via iOS
  • 0
@Rizzo: tego głównego to nie znam, ale akurat Żewłakow to jest za realem xd
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
07.04.2026, 19:46:59
  • 1
#mecz z upływem sezonu Arsenal jest coraz gorszy, przecież jak Barca ich weźmie na karuzelę to w 20 minut będzie po dwumeczu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 07.04.2026, 19:53:04 via iOS
  • 0
@luczyk: Barca to ma autostradę, ale w obronie - dla rywali
  • Odpowiedz
kamil-talaga-18
kamil-talaga-18
07.04.2026, 19:46:52
  • 5
#mecz nurki z madrytu zawsze szukają by dać nura w polu karnym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 07.04.2026, 19:48:16 via iOS
  • 0
@kamil-talaga-18: penalty por favor
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave
05.04.2026, 10:15:11
  • 86
Jestem w szoku, jak bardzo wciągnęło mnie KCD2 w porównaniu do KCD1. Mam już 30 godzin na liczniku, a wciąż nie wyszedłem z tej pierwszej mapy/lokacji.
#gry
Kidd_Slave - Jestem w szoku, jak bardzo wciągnęło mnie KCD2 w porównaniu do KCD1. Mam...

źródło: 20260405014222_1

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 05.04.2026, 14:11:38 via iOS
  • 0
@iErdo: Oczywiście, że goty xd Porównywanie KCD2 z tym symulatorem parry to jak porównywanie termomixa do ręcznej trzepaczki
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
31.03.2026, 22:11:54
  • 69
#wojna #usa #iran #izrael #mecz

Piłkarze U21 Bośni nie podali rąk reprezentantom Izraela
keepitreal - #wojna #usa #iran #izrael #mecz

Piłkarze U21 Bośni nie podali rąk repre...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daqnny
Daqnny 31.03.2026, 22:33:30 via iOS
  • 0
@keep_it_real: niektórzy podali
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • I wtedy kury zrozumia y i zacz y si mnie ba

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking