✨️ Szukam zegarmistrza w Rzeszowie, Krakowie, Katowicach lub Lublinie
Siema, czy jest gdzieś w #rzeszow #krakow #katowice #lublin - jakiś magik zegarkowy?
Ze 2 miechy temu pewnien miras z #zielonagora dodał wpis z pięknie odnowionym zegarkiem. Niebieski ma stary zegarek po dziadku, dodatkowo ma swój z uszkodzonym paskiem i chętnie oddałabym je do naprawy komuś, kto naprawdę zna się na rzeczy.
#zegarki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basen koronie nadal zamknięty ().
Znacie jakąś alternatywę (blisko) gdzie działa szkoła w której już można trenować pływanie?
Na kurdwanowie jest basen ale moje dzieci nie chcą tam bo za staro się czują
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie w #krakow zostawię auto na tydzień w sensownych pieniądzach jak najbliżej dworca PKP? Na parkingu nad dworcem jest chyba 80zł dziennie, w strefie wyjdzie mnie podobnie. Jest gdzieś w ogóle coś tańszego czy pozostaje mi zostawić auto poza strefą i bujać się tramwajem do centrum?

#pytanie #kiciochpyta
Atreyu - Gdzie w #krakow zostawię auto na tydzień w sensownych pieniądzach jak najbli...

źródło: 162615604160ed2c09513dd

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@GomiGomi: Pustostany, które są już wykupione nie są na sprzedaż. tylko po to żeby kisić kapitał. Według mnie kupowanie dziury w ziemi nie jest normalne. Obecnie na nowe mieszkanie trzeba czekać 2.5 roku. Co niektórzy już zapomnieli czym jest normalność. Temu miastu jest potrzebna nadmiarowa ilość inwestycji mieszkaniowych, żeby chodź trochę spowolnić wzrost cen. Rzucenie 100 unitów tu i ówdzie nie poprawia sytuacji. Jak ludzie kupowali mieszkania na Avi to
  • Odpowiedz
@simirgone Po co miastu, które urośnie maksymalnie o 20-50 tysięcy ludzi nowa dzielnica? I te założenia o wzroście nie uwzględniają tego, co się dzieje, czyli wycofywania z Krakowa SSC. 20-25% aktywnych zawodowo osób w Krakowie pracuje w “korpo”. Jaki sens będzie się tutaj przyprowadzać, jeśli te osoby stracą pracę? A one same w dużej mierze będą musiały szukać zatrudnia poza miastem. To miasto jest już niestety na fali schyłkowej. Na turystyce
  • Odpowiedz
@CH3j: to w Gdańsku żołnierz który zabił syna uciekł do pobliskiego lasu i tygodniami go szukali a znalazł się w mokradłach zaraz obok bloków w których mieszkał
  • Odpowiedz
Jakaś polecana siłownia w okolicy osiedla Piastów nie za miliony monet? Dopiero zaczynam zabawę z tym tematem, najbliżej mam MyFitnessPlace w Columbusie, ale jak widzę, że karnet miesięczny bez opcji wiązania się na cały rok kosztuje 389zl miesięcznie to trochę mnie skręca xD Z umową na rok 159zł, ale nie wiem czy chce od razu brać taką umowę jeśli okaże się, że mi nie podejdzie ta siłownia.

#krakow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AST0N: ja policzyłem i wyszło mi taniej kupić sprzęt do domu (i mieć komfort/spokój) niż płacić dwa lata karnet. Wiadomo nie kupisz jakiś niewiadomo jakich atlasów za grube tysiące, ale jak ćwiczysz mięśnie dla sylwetki - ławka, hantle, sztangi, obciążenia, drążek, nawet jakiś podstawowy wyciąg to nie jest takie drogie, a zrobisz na tym 90% planu.
  • Odpowiedz
  • 7
@darek-jg: @mac_mod spoko, wszystko było pod kontrolą. Nie zaczepiłbym gościa z którym nie dałbym sobie rady (tak, przyznaję się otwarcie, gdyby facet był 2-metrowym sterydem, to nawet bym nie spojrzał w jego kierunku). No i od 17 roku życia jestem zawsze uzbrojony gdy wychodzę z domu. W tylnej kieszeni spodni mam nóż nawet gdy idę po warzywa na targ, a w samochodzie mam gaz. Wiem, że kosa brzmi patologicznie,
  • Odpowiedz
  • 2
@lagomorph dziękujemy rozkład jazdy znany z patusami, ja dziś strąbiłem pedlarza który mi na czerownym wjechał jak jechałem autobusem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
#rower #szosa #krakow #bikefitting

Cześć. Kupiłem nowy rower i planuje pójść na bikefitting. Ze starym rowerem byłem w Veloart i było okej ale myślałem czy nie warto spróbować pójść do np. Bike-rs lub do Profidei. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi miejscami?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@daftie123: Właśnie zastanawiam się czy faktycznie jest taka różnica pomiędzy tymi krakowskimi miejscówkami a fittingiem w Myślenicach u Jarka Dymka. W Veloart bikefitting na drugi rower będzie mnie kosztować 700zł, u Jarka Dymka 1300zł.
@Vegetable_Broccoli_2: nie wykluczam tego. Pomyślałem, że może ktoś ma sprawdzone kilka miejsc w Krakowie i jest w stanie polecić najlepsze.
  • Odpowiedz
@lhotse89: Jaki sens by miało montowanie pomiaru prędkości na odcinku, gdzie średnia prędkość przez większość dnia oscyluje wokół 15 km/h xD
  • Odpowiedz
@CH3j ja bym im zrobiła jakieś odizolowane obozowisko z dala od ludzi i ich wynalazków żeby mogły w praktyce sprawdzić głoszone przez siebie mądrości, że psy są mądrzejsze od ludzi, lepsze, mają więcej empatii i ludzie są juleczkom niepotrzebni wystarczy im kochać pieski.
  • Odpowiedz
  • 1
Najpierw DJI OSMO Action 5 Pro D-Log M to Rec.709 V1, a potem na to LUT z jakiejs paczki z Motion Array (Film Pro LUTs).
  • Odpowiedz