Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000140156
Pobierz- 104
Współczuję tym rodzicom którzy zbierają na chore dzieci a później mają do czynienia z lekarzami zarabiającymi 300k na miesiąc. #rodzice #dzieci #lekarz100k #konowalposting
@elena-mary: ale zdajesz sobie sprawę, że jak masz serio poważny problem na SOR to nie czekasz? W poczekalni czekają ludzie z niskim priorytetem po wstępnej ocenie
- 11
A najlepsi to są ci lekarze którzy jak zachorują to organizują zbiórki żeby ich leczyć. A ludzie jeszcze im wpłacają. #afera #lekarz100k #konowalposting
Co gorsze dla lekarza? #lekarz100k #konowalposting
Co gorsze dla lekarza?
- Pacjent umiera 2.7% (2)
- Przelew 100k spóźnia się jeden dzień 97.3% (71)
@IntruDroid: obawiam się, że 100k to oni juz nie zauważają na swoim koncie za bardzo.
- 13
wszystkich lekarzy 100k powołać do wojska , następnie zmusić do przymusowej pracy w szpitalu póki kolejki nie stopnieją, a jak lekarz ucieknie od obowiązku to sąd wojskowy czeka na delikwenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #medycyna #heheszki #wojsko
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #medycyna #heheszki #wojsko
źródło: zw
Pobierz@11Sauger18v: taki był postulat Ludwika Dorna kilkanaście lat temu. Gdzie on jest teraz?
No i chichot historii:: niech jadą.
No i chichot historii:: niech jadą.
@11Sauger18v: Ale taki oficer lekarz orzecznik w rejonowej wojskowej komisji wojskowej (dla przykładu bo sam tam pracuje jako referent) pracuje 2~3 dni w tygodniu po 4~5 godzin jako służba wojskowa, reszta czasu tygodnia to na kontraktach i etatach w przychodniach jak zwykły lekarz cywil xD
W tej całej nagonce na zarobki lekarzy, jak zwykle znów obrywają rykoszetem ci, o najbardziej niewdzięcznej i wyczerpującej roli w medycynie - ratownicy medyczni.
Z jednej strony kopani przez szpitale, bo zwykle są w grupie pt. "na wasze podwyżki nie starczyło". Z drugiej są lekarzami na kontraktach (z przymusu) czyli "chciwe konowały".
Ale prawda jest przykra, bo aby osiągnąć satysfakcjonujące zarobki, ratownicy nierzadko wyrabiają normy rzędu 300-400 godzin w miesiącu, pracując w
Z jednej strony kopani przez szpitale, bo zwykle są w grupie pt. "na wasze podwyżki nie starczyło". Z drugiej są lekarzami na kontraktach (z przymusu) czyli "chciwe konowały".
Ale prawda jest przykra, bo aby osiągnąć satysfakcjonujące zarobki, ratownicy nierzadko wyrabiają normy rzędu 300-400 godzin w miesiącu, pracując w
@Yurusenai: spokojnie, min. 64 zł/h Waszej stawki podstawowej nie jest takie złe. Plus dodatki, kilka nadgodzin i te 10k wyciągniesz. Nie ma co narzekać
o najbardziej niewdzięcznej i wyczerpującej roli w medycynie - ratownicy medyczni.
@Yurusenai: Ja jeszcze nie widziałem ani nawet jednego posta na razownika medycznego w związku z obecnymi wyciekami zarobków lekarzy.
W COVID widziałem posty atakujące ratowników, ale teraz nie widzę.
ale farmaceuci to jednak mają przesrane. studia prawie tak samo trudne, a dostaja jakies ochłapy.
#konowalposting #lekarz100k
#konowalposting #lekarz100k
@Klynt_Wschodniodrzewny: Pielęgniarka za marne 25-30k na miesiąc musi zapieprzac. 1/10 wynagrodzenia lekarza.
Wykopki są jakieś upośledzone czy o co chodzi? Gość wstawia posta, w którym stawia tezę, że lekarz rezydent w Danii zarabia gorzej niż rezydent w Polsce, następnie na potwierdzenie tej tezy wrzuca screena swojego payslipa jako rezydent drugiego roku w Danii, który jest dowodem na to, że teza jest fałszywa, ponieważ z tego payslipa wynika 21 tysięcy PLN na rękę, tymczasem rezydenci w Polsce mogą jedynie pomarzyć o takich zarobkach
https://wykop.pl/wpis/86579769/z-zaciekawieniem-przygladam-sie-aferze-kacprzyka-i
Co więcej z
https://wykop.pl/wpis/86579769/z-zaciekawieniem-przygladam-sie-aferze-kacprzyka-i
Co więcej z
Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym wynagrodzeniom lekarzy w Polsce. Może #nikogo ale jest okazja do pokazania patologii, jaka w Polsce zachodzi, oczywiście biorąc pod uwagę, że nie wszyscy lekarze w Polsce zarabiają > 100 tys. PLN miesięcznie. Są uczciwi ludzie z powołania,
@RenoJackson: chyba ten wrzucałem https://wykop.pl/wpis/82359557/dla-tych-ktorzy-twierdza-ze-lekarze-po-studiach-za
Dla tych którzy twierdzą że lekarze po studiach zarabiają miliony, każdy zarabia 200zl/h i przychodzi sobie do pracy na 10ta i wychodzi przed 12ta. Rzeczywistość moja jako lekarza rezydenta chirurgii -przychodzę do pracy 7:00, odbijam kartę, obchód od godz 7:15-20, następnie operację/SOR/poradnia chirurgiczna, nie pamiętam żebym w czerwcu
Dania słynie z bardzo dobrych praw pracowników i dobrego work-life balance.
@RenoJackson: ale ten w Danii to na pewno na dyżurze nie spał!!!!!!
- 1151
Widziałem, jak działa nasze "partnerstwo medyczne", gdy umierała bliska mi osoba na nowotwór trzustki. Postawienie diagnozy? Oczywiście nasi „światowo opłacani” specjaliści wszystkie początkowe objawy zbagatelizowali. Mimo ewidentnych sygnałów,usłyszeliśmy, że to pewnie od stresu i proszę przejść na dietę. Przez to przeoczenie straciliśmy czas, którego nikt nam już nie zwróci.W systemie na wszystko ogromne kolejki – na sam rezonans termin 4 miesiące. Kiedy zdesperowani zapytaliśmy, co robić, rzucił tylko: „no, prywatnie to zrobią
źródło: image
Pobierz- 6
Dopóki nie poznałem trzech programistów seniorów, to moje oczekiwania co do zarobków jako LEKARZ SPECJALISTA wynosiły 20 TYSIĘCY. Ale jak poznałem tych trzech sprytnych seniorów, którzy potrafią w overemployment, no to uznałem że nie może być takiej dysproporcji między owymi programistami, a mną jako lekarz specjalista. Żadna z tych 3 osób nie ma wykształcenia wyższego + pracują w pełni ZDALNIE.
Zdaje sobie sprawe, że te 3 osoby to SUFIT i większość SENIORÓW robi
Zdaje sobie sprawe, że te 3 osoby to SUFIT i większość SENIORÓW robi
@Bipolar-: Kolega wlasnie wrzucil poste ze jako rezydent zarabia w Danii wlasnie okolo 21k, co jest kwota troche tylko wyzsza niz srednia. Tak wyglada zdrowe spelczenstwo. U was widac jakas manie wielkosci, bo przeciez ktos smie robic paznockie to powinien zarabiac 10x albo najlepiej 20x mniej niz potrzny pan konowal. Beka z was, ego nadmuchane jakbyscie codziennie wycinala komus raka a jedyne co potraficie to przepisac recepte.
Druga kwestia to
Druga kwestia to
@Bipolar-: tlustym kotem to jest kazdy kto odyebie te 6 lat studiow xd
źródło: rezydentura
Pobierz- 31
źródło: screenshot
Pobierz@kastrator2: oj brakuje "jak nie będziemy zarabiać 300k to wyjedziemy to niemiec zarabiać mniej"
@kastrator2: ile ci posmarowali za to? xD ale śmiechłem
49
Samorządowcy chcą zmian w oświadczeniach majątkowych. "Instrukcja dla złodziei"

Związek Miast Polskich (ZMP) proponuje zmiany w systemie publikacji oświadczeń majątkowych. Organizacja chce, żeby przes
z- 13
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Pora opowiedzieć o prawdziwym powołaniu oraz o tym jak wyglądala praca osoby kierującej SOR-rem w amerykańskim szpitalu.
Doktor Mark Green zaczynał w 1994 roku jako starszy rezydent (Chief Resident), a później awansował na lekarza kontraktowego/prowadzącego (Attending Physician). Przez długi czas był szefem personelu na Ostrym Dyżurze w County General w Chicago. Po tym awansie jego zarobki wzrosły (szacunkowo do około 90 000 – 120 000 USD rocznie w tamtych latach).
Proponowano mu
Doktor Mark Green zaczynał w 1994 roku jako starszy rezydent (Chief Resident), a później awansował na lekarza kontraktowego/prowadzącego (Attending Physician). Przez długi czas był szefem personelu na Ostrym Dyżurze w County General w Chicago. Po tym awansie jego zarobki wzrosły (szacunkowo do około 90 000 – 120 000 USD rocznie w tamtych latach).
Proponowano mu
źródło: XHE26CT3GMZU2ZZWXW4WQBNNTM
PobierzJak myślicie, że lekarze są odklejeni od pieniędzy to nie - oni są odklejeni bo czują się elitą już po dostaniu się na studia
Coś jak prawnicy z tekstami, że studiują prawo - z tym że oni tyle nie zarabiają
Pamiętacie aferę ze studentką z pociągu? - link tutaj
Która uważa innych za ścierwa i uważa że jak jest NA LEKARSKIM to hierarchia powinna być zachowana!
Coś jak prawnicy z tekstami, że studiują prawo - z tym że oni tyle nie zarabiają
Pamiętacie aferę ze studentką z pociągu? - link tutaj
Która uważa innych za ścierwa i uważa że jak jest NA LEKARSKIM to hierarchia powinna być zachowana!
@Schwarzfahrer: natury człowieka nie oszukasz, pamiętam jak 8 lat temu takie ego mieli studenci IT.
A 15 lat temu za gimbusa takie ego widziałem u energetyków i osób z finansów. (Chociaż finansiści ego top mieli podobno w latach 90-00)
A 15 lat temu za gimbusa takie ego widziałem u energetyków i osób z finansów. (Chociaż finansiści ego top mieli podobno w latach 90-00)
- 329
Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym wynagrodzeniom lekarzy w Polsce. Może #nikogo ale jest okazja do pokazania patologii, jaka w Polsce zachodzi, oczywiście biorąc pod uwagę, że nie wszyscy lekarze w Polsce zarabiają > 100 tys. PLN miesięcznie. Są uczciwi ludzie z powołania, ciężko pracujący i codziennie ratujący ludziom życie.
Sam jestem potomkiem ojca lekarza, który ponad 20 lat temu wyjechał do pracy w Danii jako chirurg, raczej
Sam jestem potomkiem ojca lekarza, który ponad 20 lat temu wyjechał do pracy w Danii jako chirurg, raczej
źródło: 3. OUH Maj 2026-kopi
Pobierz@krzysztoforek: może i polscy lekarze zarabiają więcej ale za to studia mieli łatwiejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krzysztoforek: Co ty tam jeszcze robisz, pakuj manatki i od buta zarabiaj od nas tyle ile w Danii po kilkunastu latach
- 7
- 975
Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie miały absolutnie żadnych skrupułów.
#lekarz100k #konowalposting
#lekarz100k #konowalposting
źródło: z28030683AMP,-Lowcy-skor----to-jeden-z-najwazniejszych-tekstow-
Pobierz@rolnik_wykopowy: Tam o ile pamiętam tylko w łódzkim pogotowiu zniknęło 800 sztuk pavulonu. Więc to co wykryto to kropla w morzu.
@rolnik_wykopowy: a odpowiedzialność poniósł wyłącznie jakiś sebix sanitariusz
- 19
Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona wafli Prince Polo dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Rafał Trzaskowski wiedział o aferze w Szpitalu Południowym. Po prostu nie wiedział! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedział albo nie wiedział. Ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź wiceprezydent Kaznowskiej, która nadzorowała tę słynną inwestycję, kiedy rząd wprowadzał tam komisarza z Ministerstwa Zdrowia.
źródło: IMG_5668
Pobierz



















Chat gpt odkryłem wtedy, to był 2024 rok. Poczatowałem z nim jak z pijanym starym na czacie wp.
Napisał co to może być i dlaczego, co warto sprawdzić, Poprosiłem go o zwartą wiadomość podsomuwójącą.
Poszedłem wydałem 700zł na badania prywatne. Wklejiłem mu pliki pdf i zdjęcia wyników. Ten dał diagnozę (wtedy jeszcze nie był zablokowany na to), napisał idź do lekarza po