lekarz w Niemczech siedzi na ryczalcie 12%?


@KRogala2512: A od kiedy niby rezydent w Polsce siedzi na ryczałcie 12%? To nie programista. Siedzi na UOPie. Specjaliści są wypychani na b2b, ale w twojej tabeli są zarobki "Assistenzartzen" czyli max. odpowiednik polskiego rezydenta.

Poza tym co to za zarzut do lekarza, że siedzi na 12% ryczałcie? Coraz więcej zawodów jest wypychanych na b2b i do nich też masz pretensje? Programiści, lekarze,
  • Odpowiedz