#kiciochpyta #niewiemjaktootagowac

Od kilku dni w bloku w którym mieszkam pojawia się problem który sugeruje problem z instalacją ogrzewania, która wpada w rezonans, przez co słychać dźwięk przypominający silnik samochodu na postoju. Po dotknięciu rury idącej w pionie czuć też wibracje.

Zrobiłam parę pomiarów prostym decybelomierzem z komórki i wyniki wyszły mi takie:
- Salon (brak dźwięku) - 21 db
Ziom166 - #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac

Od kilku dni w bloku w którym mieszkam ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, weźcie mi to potwierdźcie, że jak są na YT jakieś tam set mix house itd, i typ stoi przy tej konsolecie to on tylko udaje że kręci i coś miksuje a wcześniej sobie ogarnął tego seta?
#kiciochpyta #dj #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki szukam projektora do max 1000zł. Jeżeli chodzi o kryteria to w pierwszej kolejności jakość obrazu - obowiązkowo 1080p, jak największa jasność i w miarę możliwości dobre odwzorowanie kolorów (jak na ten budżet). W driguej kolejności mały hałas, w trzeciej mobilność (żeby można było w miarę łatwo wrzucić do bagażnika samochodu i zabrać na jakiś wyjazd. Najlepiej żeby można było kupić w jakiejś dużej sieci sklepów RTV/AGD typu Mediaexper albo Mediamarkt. Będę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jeżeli kogoś to będzie kiedyś interesowało to zdecydowałem się na Wanbo Cube 2 Pro. Głównie dlatego, że po obejrzeniu miliona filmików na yt odechciało mi się już dalej doktoryzować w tym temacie. Przeważył gimbal oraz to, że kosztował lekko ponad 600zł (na stronie internetowej sklepu smyk xD) podczas gdy w innych sklepach ponad 900zł.

Czekam na hejt i uświadomienie mnie jak duży błąd popełniłem.
  • Odpowiedz
@bzduran: I jak wrażenia. Testowałeś może coś innego niż typowy streaming? Zastanawiam się czy nie będzie problemu z odtwarzaniem plików z dysku USB. Jak czytam o tych Wanbo to niektóre modele tak mają, że android nie widzi USB a w innym trybie brakuje kodeków żeby coś odtwarzać.
  • Odpowiedz
#kiciochpyta
#dom #kuchnia #zmywarka #eko #bio #zdrowie

Jakie tabletki do zmywarki poleciace? Zależy mi żeby były eko czyli bez żadnych nabłyszczaczy chemii i innego gowna które może potem być na talerzach szklankach itp?
Z nabłyszczacza zrezygnowałem i nie widzę żadne różnicy czy jest czy nie.
Pozderki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak znaleźć mieszkanie w Warszawie? Praktyczne wskazówki
Hej, jest tu ktoś na bieżąco z tematem wynajmu mieszkania w Warszawie? Planuję przeprowadzkę, jestem singlem, raczej chciałbym mieszkać poza centrum ze względu na koszta, bardziej jakaś białołęka, bemowo, wola i tego typu wynalazki. Domyślam się, że z 4 klocki trzeba będzie wyłożyć. Bardziej mnie martwi czy w ogóle da się coś znaleźć, czy jest z czego wybierać, czy raczej taka konkurencja że bierze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim nie wiem jak jest w Warszawie, ale z doświadczenia w innych większych miastach oraz historiach znajomych- nie ma czasu na zastanowienie, jedziesz i bierzesz od razu, a na oglądanie wpadasz z pieniędzmi. Castingi są wszędzie- co robisz, gdzie pracujesz, czy masz zwierzęta, czy palisz.

Ale kluczowe to oglądanie tylko tego co faktycznie spełnia oczekiwania, trzeba wisieć nad ogłoszeniami i od razu dzwonić, tak DZWONIĆ.
  • Odpowiedz
A pamięta ktoś jak jakiś typ z wykopu zatrudnił studio do stworzenia dubbingu czy tam lektora do jakiegoś filmu którego nie było po polsku, bo jego „pani” nie lubiła czytać napisów? XD Podrzuciłby ktoś linka do znaleziska (o ile istnieje, to było lata temu)?

#kiciochpyta #film #kino #socjologia #psychologia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hunteriarz: Mi się kojarzy historia jakiegoś programisty co nie mógł zdobyć swojego ulubionego serialu z polskimi napisami dla żony, która nie znała angielskiego, The Wire albo coś podobnej klasy, i zapłacił górę szmalu za profesjonalne tłumaczenie. To chyba było jeszcze zanim różne streamingi się rozpowszechniły. Sęk w tym, że bez problemu były dostępne fanowskie tłumaczenia na popularnych stronach i dlatego beka. Na wykopie o tym czytałem, ale nie mogę odnaleźć
  • Odpowiedz
Mircy, właśnie rozpoczął mi się miesięczny urlop i nie mam pojęcie gdzie się wybrać na wakacje, a wygrzałbym tyłek i może sobie coś pozwiedzał.

Znacie jakieś stronki (oprócz tych standardowych jak Rainbow czy Itaka) na których można znaleźć podsumowanie, które kierunki podróży są odpowiednie w listopadzie, tak żeby była pogoda, a jednocześnie żeby można też było coś pozwiedzać (najlepiej w zorganizowanej grupie).

#wakacje #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Felixu: no k... ale jak? mam jeszcze ksiazeke mieszkaniowa, niby byla wplacona w calosci na mieszkanie takie +/- 50m2, z pko
  • Odpowiedz
Ile bolała was rana po wyrwaniu ósemki? Miesiąc wcześniej miałem wyrywaną górną i pobolało 2-3 dni i git, natomiast we wtorek miałem wyrywaną dolną i mija 6 dzień i nadal czuje lekki ból i muszę brać przeciwbólowe, ząb wyszedł gładko w miarę (z górną było więcej 'siłowania'), był wyrznięty i nie trzeba było go przecinać, nawet szwy nie było potrzeby zakładać, trochę się martwię czy to nie suchy zębodół i się zastanawiam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czajqa Miesiąc. Dolne ogólnie gorzej się znosi, bo żuchwa ma grubszą kość i jest gorzej ukrwiona, więc uraz pozabiegowy jest większy i trochę wolniej się goi
  • Odpowiedz
@open_or_die Nie, Orlen już od dawna pozwala na to.
Przykładowo dystrybutory na stacjach benzynowych Orlenu wyposażone są w system tzw. "kolejkowania nalewu". Mówiąc prościej - system stosowany do obsługi płatności na Orlenie nie blokuje dystrybutora na czas rozliczenia tankowania. Oznacza to, że kierowca, który zatankuje pojazd i chce zapłacić za paliwo przy kasie może bez przeszkód przestawić auto na parking zwalniając dystrybutor innemu klientowi. D
  • Odpowiedz
✨️ Czy starsze kobiety były piękne w młodości?
Zastanawialiście się kiedyś, widząc starsze kobiety na ulicy, czy były ładne w młodości albo czy/ile złamały męskich serc będąc w kwiecie wieku?

#niebieskiepaski #kiciochpyta

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem od tygodnia w Korei Południowej. Średnio co drugi dzień otrzymuje security alert, że kogoś poszukują lub, że gdzieś w okolicy był wypadek. W sumie dlaczego w PL używa się RCB albo dlaczego nie RCB + taki alert? #kiciochpyta
Summer92 - Jestem od tygodnia w Korei Południowej. Średnio co drugi dzień otrzymuje s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy mam pytanie.

Okazuje sie, ze mam dostep do swiatlowodu (wczesniej nie bylo mozliwosci) i chce teraz wziac w Netii. Obecnie mam podlaczony router po kablu miedzianym jak do kablowki - kabel leci pod listwami dolem, a w kilku miejscach gora przy suficie, az do otworu nad drzwiami w rogu i na klatke.

Jak to zorganizowac z monterem? Kilka dni wczesniej wyiagnac ten obecny kabel z pod listw i przy umawianiu powiedziec,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miruski, czym czyścić baterię w kolorze czarnym?
Rodzice kupili, bo podoba im się. Nie słuchali, że ciężko będzie z utrzymaniem tego w czystości, a teraz narzekają, że kamień jest.

Nawet czymś tak delikatnym jak lekki płyn do mycia szyb nie da rady, bo od razu kolor schodzi.

#lazienka #remontujzwykopem #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
abwgd - Miruski, czym czyścić baterię w kolorze czarnym? 
Rodzice kupili, bo podoba i...

źródło: 17621178776108361995738654886470

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto byłby w stanie dźwignąć Legię z dna?

  • Leo Beenhakker 18.6% (13)
  • Marek Papszun 11.4% (8)
  • Adrian Siemieniec 11.4% (8)
  • Jezus Chrystus 58.6% (41)

Oddanych głosów: 70

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach