Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fix: usuń to zdjęcie. niech cały internet je usunie. chcę je mieć na wyłączność.
'Cars & Coffe' - @porsche_collector
#samochody #carboners #porsche #germancars #kawatime ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #carboners #porsche #germancars #kawatime ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_GgLZgJmOvK3OoeKH3NaF0KzFLrKgJY9y.jpg
Pobierz- 9
Nic mi za to nie płacą ale każdemu z #wroclaw polecam loveat. Obok wydziału #prawo. Otworzyli się dziś. Zauroczyli mnie mega miłą obsługą, świetne podejście do klienta (miła rozmowa i prośbą o feedback jak wypijemy bo jak sami się przyznają dopiero ustawiają ekspres), świetny program lojalnościowy (dostajemy 10% na kartę z każdego rachunku, bez żadnej rejestracji czy sprzedaży danych) i kubkiem który idealnie wpasował się w mój
źródło: comment_tOwtUDjl3PgvukvHxKjDSipZEl1DbO8W.jpg
Pobierz- 18
@M4h00n: Gurwa, stary, otarłeś się o śmierć. Ktoś do Ciebie mierzył ze snajperki.
- 7
- 4
@balatka: Nie piję kawy, a po drugie ta kawa daje raka xD
Prawdziwy pracownik zaczyna dzień roboczy od kawy, więc wiadomo co teraz robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #pracbaza #kawatime
#dziendobry #pracbaza #kawatime
- 32
A wy jak przygotowujecie swoja kawę? Ja kilka lat temu znalazłem stary młynek do kawy.
Jakiś czas temu sobie o nim przypomniałem, naprawiłem, wyczyściłem i od tego czasu mielę kawę w tym archaicznym urządzeniu.
Pijam mało kawy więc trochę wysiłku aby ją przygotować daje mi sporo frajdy. Mogę sobie dobrać ,,grubość,, w zależności czy robię zalewajkę czy z mokatiery. I co najważniejsze mam pewność, że kawa jest świeża :)
Miłego
Jakiś czas temu sobie o nim przypomniałem, naprawiłem, wyczyściłem i od tego czasu mielę kawę w tym archaicznym urządzeniu.
Pijam mało kawy więc trochę wysiłku aby ją przygotować daje mi sporo frajdy. Mogę sobie dobrać ,,grubość,, w zależności czy robię zalewajkę czy z mokatiery. I co najważniejsze mam pewność, że kawa jest świeża :)
Miłego
źródło: comment_uVfYHiSgzvyhHFQuzI5QlVPP0lFkH1A2.jpg
Pobierz- 10
@Old_Postman: sam nie pije kawy ale mam dziwna historie z dokladnie takim mlynkiem:
mocno nastoletni burak dal koledze taki mlynek. kolega pieczolowicie zdrapywal zapalki i chcial robic petardy sypiac zmielone lebki zapalek w miedziane rurki i wrzucajac je do ogniska. mlynek zamienil sie w drzazgi a korbka zostawila blizne na brzuchu kolegi. burakowa matka wrzeszczala caly dzien ze kolega mogl sie zabic i mamy kretynskie pomysly. kolegowa matka straszyla milicja
mocno nastoletni burak dal koledze taki mlynek. kolega pieczolowicie zdrapywal zapalki i chcial robic petardy sypiac zmielone lebki zapalek w miedziane rurki i wrzucajac je do ogniska. mlynek zamienil sie w drzazgi a korbka zostawila blizne na brzuchu kolegi. burakowa matka wrzeszczala caly dzien ze kolega mogl sie zabic i mamy kretynskie pomysly. kolegowa matka straszyla milicja
@Old_Postman: karbid stal sie dla nas osiagalny dopiero na etapie technikum ale wlasciwie nie mialo to juz znaczenia bo jeden z nauczycieli - ktory dzis by sie zwal "ekstremalnym preppersem" - chetnie robil odpowiednie wyklady i prezentacje calej klasie.
moj ojciec to dopingowal ale rownoczesnie wychodzil z podziwu ze tego nauczyciela jakas esbecja nie zawinela - glosil dosc "wywrotowe" dla uwczesnej wladzy poglady. druga lub trzecia lekcja z nim to
moj ojciec to dopingowal ale rownoczesnie wychodzil z podziwu ze tego nauczyciela jakas esbecja nie zawinela - glosil dosc "wywrotowe" dla uwczesnej wladzy poglady. druga lub trzecia lekcja z nim to
2
O której wypić najlepiej poranną kawę ?
Zadawałem sobie już od dawna to pytanie, kiedy jest największa moc kofeiny.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
Niedzielny deser do kawy produkcji własnej: "Babeczki z rubinem" (。◕‿‿◕。)
Mocno kakaowe z polewą o smaku Oreo.
#sciurusgotuje #gotowanie #gotujzwykopem #foodporn #jedzenie #jedzzwykopem #kawatime #oreo
Mocno kakaowe z polewą o smaku Oreo.
#sciurusgotuje #gotowanie #gotujzwykopem #foodporn #jedzenie #jedzzwykopem #kawatime #oreo
źródło: comment_ytGo8tFDOPeNG5KUoFwJ4E81sVdzGfON.jpg
Pobierz- 6
konto usunięte via Android
- 41
@nint: To w sumie tak trochę jak ja. Też nigdy mnie do tego nie kręciło.
- 2
@tony_soprano: bo Waciku jest bezkonkurencyjna ;) jeszcze jest #kotsscherzo
@Lookazz: moment ckliwy, musiała odwrócić wzrok! :)
@mezon: mówi, że jedynka była lepsza no i za dużo spoilerów z internetu widziała, zeby był tu jakiś szok :/
@Lookazz: moment ckliwy, musiała odwrócić wzrok! :)
@mezon: mówi, że jedynka była lepsza no i za dużo spoilerów z internetu widziała, zeby był tu jakiś szok :/
- 4
- 1
@ateibok: przepraszam za formę, ale przejście z Photoshopa na GIMPa jest dla mnie.. bardzo trudne :)
źródło: comment_iy5HdrR2F9y5fNxRBdHuFSkdVuwKZfDQ.jpg
Pobierz@Veuch: oczywiście przy młynku żarnowym miał byś większą kontrolę nad stopniem mielenia i drobiny byłyby bardziej regularne ale oczywiście jest to dobry pierwszy krok :)
Teraz zwróć uwagę aby kawa nie była starsza niż pół roku i nie zalewaj jej wrzątkiem a będzie cacy :)
Teraz zwróć uwagę aby kawa nie była starsza niż pół roku i nie zalewaj jej wrzątkiem a będzie cacy :)
- 2
Czy zmiana porannej kawy na kawę zbożową ma jakiś większy sens zdrowotny? Bo smak na minus, ale może warto #kiciochpyta #kawatime
@pawelczixd: smak na minus, kofeina na minus. To już chyba lepiej pić po prostu wodę.
- 6
- 4
" ..Ohohoho - hello Papagena! Tu le bella con la Papaya? "
Albo inaczej ;) Piątek, Piąteczek, Piątunio
życzę wszystkim aby ten dzień minął szybko i przyjemnie.
Pijąc uważajcie co by was nie porwał melanż .. bo u nas niestety za rozmawianie z hydrantem po imprezie :P można mieć problemy
#dziendobry #kawatime #piateczek
Albo inaczej ;) Piątek, Piąteczek, Piątunio
życzę wszystkim aby ten dzień minął szybko i przyjemnie.
Pijąc uważajcie co by was nie porwał melanż .. bo u nas niestety za rozmawianie z hydrantem po imprezie :P można mieć problemy
#dziendobry #kawatime #piateczek

























źródło: comment_0bCM1Xp3qIRcek0p3Zl8t40ZgUFxVcgV.jpg
Pobierz