Nic mi za to nie płacą ale każdemu z #wroclaw polecam loveat. Obok wydziału #prawo. Otworzyli się dziś. Zauroczyli mnie mega miłą obsługą, świetne podejście do klienta (miła rozmowa i prośbą o feedback jak wypijemy bo jak sami się przyznają dopiero ustawiają ekspres), świetny program lojalnościowy (dostajemy 10% na kartę z każdego rachunku, bez żadnej rejestracji czy sprzedaży danych) i kubkiem który idealnie wpasował się w mój
M4h00n - Nic mi za to nie płacą ale każdemu z #wroclaw polecam loveat. Obok wydziału ...

źródło: comment_tOwtUDjl3PgvukvHxKjDSipZEl1DbO8W.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A wy jak przygotowujecie swoja kawę? Ja kilka lat temu znalazłem stary młynek do kawy.

Jakiś czas temu sobie o nim przypomniałem, naprawiłem, wyczyściłem i od tego czasu mielę kawę w tym archaicznym urządzeniu.

Pijam mało kawy więc trochę wysiłku aby ją przygotować daje mi sporo frajdy. Mogę sobie dobrać ,,grubość,, w zależności czy robię zalewajkę czy z mokatiery. I co najważniejsze mam pewność, że kawa jest świeża :)

Miłego
Old_Postman - A wy jak przygotowujecie swoja kawę? Ja kilka lat temu znalazłem stary ...

źródło: comment_uVfYHiSgzvyhHFQuzI5QlVPP0lFkH1A2.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Old_Postman: sam nie pije kawy ale mam dziwna historie z dokladnie takim mlynkiem:

mocno nastoletni burak dal koledze taki mlynek. kolega pieczolowicie zdrapywal zapalki i chcial robic petardy sypiac zmielone lebki zapalek w miedziane rurki i wrzucajac je do ogniska. mlynek zamienil sie w drzazgi a korbka zostawila blizne na brzuchu kolegi. burakowa matka wrzeszczala caly dzien ze kolega mogl sie zabic i mamy kretynskie pomysly. kolegowa matka straszyla milicja
  • Odpowiedz
@Old_Postman: karbid stal sie dla nas osiagalny dopiero na etapie technikum ale wlasciwie nie mialo to juz znaczenia bo jeden z nauczycieli - ktory dzis by sie zwal "ekstremalnym preppersem" - chetnie robil odpowiednie wyklady i prezentacje calej klasie.

moj ojciec to dopingowal ale rownoczesnie wychodzil z podziwu ze tego nauczyciela jakas esbecja nie zawinela - glosil dosc "wywrotowe" dla uwczesnej wladzy poglady. druga lub trzecia lekcja z nim to
  • Odpowiedz
Kupiłem najprostszy młynek do kawy za 30zł, z ostrzami (wiem, wieem, tylko żarna! XD).
Zmiana zdecydowanie na plus, polecam wszystkim niezdecydowanym! :)

#kawatime #kawa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veuch: oczywiście przy młynku żarnowym miał byś większą kontrolę nad stopniem mielenia i drobiny byłyby bardziej regularne ale oczywiście jest to dobry pierwszy krok :)
Teraz zwróć uwagę aby kawa nie była starsza niż pół roku i nie zalewaj jej wrzątkiem a będzie cacy :)
  • Odpowiedz
" ..Ohohoho - hello Papagena! Tu le bella con la Papaya? "

Albo inaczej ;) Piątek, Piąteczek, Piątunio
życzę wszystkim aby ten dzień minął szybko i przyjemnie.
Pijąc uważajcie co by was nie porwał melanż .. bo u nas niestety za rozmawianie z hydrantem po imprezie :P można mieć problemy

#dziendobry #kawatime #piateczek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach