Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 21
- 2
@GraveDigger: a no widzisz, a ja zapinkalam już o tej godzinie do pracy :( aby spać kuźwa mógł ktoś! :D Co za życie, no co za życie.:(
@GraveDigger: zgadza sie :)
- 2
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@szaremyszki: jak mi taki telefon kupisz to spoko
- 2
@Little_Juice: smacznego! :)
- 0
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@schizofretka: Działajo, a jest kilka sposobów na ich uwolnienie, więc nie nudzo się nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 14
- 4
@Jormungand: Nie wiem jak wy to robicie. Ja jak zapomnę posłodzić i wezmę łyka, to mam ochotę wymiotować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GraveDigger: może dla tego, że taką kawę zaczynałem pić i tak zostało;)
- 3
#prezenty #pytanie #kawa #kawatime
Chciałbym swojej rodzicielce i cioci kupić zestaw do kawy - powiedzcie, czy dobrze myślę?
Na 100% Ci co dostaną prezent nie będą kupować sobie kawy, prawdopodobnie będą wyciągać zestaw od świeta ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc planuje też kupować im nowe kawy na urodziny/święta/wielkanoc (zawsze to prezenty z głowy, huehue)
- Frenchpress
- Mała waga elektroniczna do odmierzania ilości kawy
- Przyrząd
Chciałbym swojej rodzicielce i cioci kupić zestaw do kawy - powiedzcie, czy dobrze myślę?
Na 100% Ci co dostaną prezent nie będą kupować sobie kawy, prawdopodobnie będą wyciągać zestaw od świeta ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc planuje też kupować im nowe kawy na urodziny/święta/wielkanoc (zawsze to prezenty z głowy, huehue)
- Frenchpress
- Mała waga elektroniczna do odmierzania ilości kawy
- Przyrząd
@Rabusek: A może zamiast french press kawiarka? Z praski kawa wychodzi w smaku zbliżona do tej "parzonej" w szklance, tylko jest bez fusów, a z kawiarki bardziej smakuje jak z ekspresu. Przede wszystkim w kawiarce kawa parzy się pod ciśnieniem i to daje ogromną różnicę w smaku, aromacie i mocy. Są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, więc można zabłysnąć fajnym designem, poza tym obsługa nie jest skomplikowana. No i
źródło: comment_UWvwxB5IrsKaDrRatXFeGasBiHHC2U6I.jpg
Pobierz- 0
@finestcoffee_pl: kawiarka do kawy, french do spieniania i kawy, żadnych baterii :)
2
Co każdy miłośnik Italii chciałby dostać w prezencie?

Co trzeci Polak marzy o podróży do Włoch, co trzeci nałogowo pije kawę, co czwarty regularnie jada po włosku. Czego chcieć więcej jak tylko mieć gotową listę prezentów dla większości Polaków? :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirki jesteście w stanie polecić jakiś fajny ekspres ciśnieniowy do kawy z funkcją spieniania mleka tak do 1k bo niestety #cebulamotzno
#kawa #kawatime
#kawa #kawatime
- 1
Jednak postanowiłem kupić jakiś ekspres kolbowy zamiast kawiarki i wpadł mi w oko ten: https://saturn.pl/agd-male/ekspres-de-longhi-ecz-351bk . Opinie w internecie ma ok, chociaż na forach o kawie oczywiście piszą, że ekspres zaczyna się od 7 tysięcy i młynka za 3k, a jak nie masz tyle to pij własne szczyny. Ktoś coś może o nim powiedzieć? Zawołam @finestcoffee_pl
#kawa #kawatime
#kawa #kawatime
- 0
@ayylmao: pamiętaj, że to nie ma być ekspres do robienia kawy do kubka, nie można lać przez ekspres 300ml wody, bo zrobisz lurę kwaśną :) Szukaj ekspresu bez przystawek robiących sztuczną cremę i z jak najmniejszymi udziwniaczami do spieniania mleka :)
- 0
@brylek: ale ze zrobieniem 150ml kawy, albo 2x80ml nie powinno być problemów?
#mikroreklama bo patriotyzm lokalny we mnie silny
Startup z Biłgoraja rusza z projektem w którym za opłaty, co miesiąc do subskrybentów ich biznesu będzie przychodzić paczka ze starannie dobraną kawą z mikro palarni, książką + innym stuffem: kubki, zakładki itp. Subskrypcja możliwa jest na miesiąc, 3 lub 6.
Obecnie na platformie wspieram.to zbierają pieniądze na rozkręcenie biznesu. Jeśli jesteś zapalonym kawoszem, a książka to Twoje drugie imię, to zachęcam do zapoznania
Startup z Biłgoraja rusza z projektem w którym za opłaty, co miesiąc do subskrybentów ich biznesu będzie przychodzić paczka ze starannie dobraną kawą z mikro palarni, książką + innym stuffem: kubki, zakładki itp. Subskrypcja możliwa jest na miesiąc, 3 lub 6.
Obecnie na platformie wspieram.to zbierają pieniądze na rozkręcenie biznesu. Jeśli jesteś zapalonym kawoszem, a książka to Twoje drugie imię, to zachęcam do zapoznania
źródło: comment_UX4AxkEzTYpoX98DfLSlzwY0u0k7I5sZ.jpg
Pobierz- 2
@Kolelo: Jestem zapalonym mole książkowym, a kawa to moje drugie imię! Matko, idealny zestaw dla mnie. (。◕‿‿◕。) Czuję dobrze :3 Wsparcie pójdzie :)
- 5
@Kolelo: Jakoś mam mieszane uczucia, gdy widzę, że ktoś ma pomysł na biznes, ale nie potrafi zaoszczędzić lub zebrać 10 tysięcy zł na start biznesu. Chyba, że bada grunt, ale w takim razie czy nie wierzy w swój biznes?
Do tego przekaż koledze, żeby może zrobił opcję z ebookiem, bo wielu ludzi nie czyta już papierowych książek.
Do tego przekaż koledze, żeby może zrobił opcję z ebookiem, bo wielu ludzi nie czyta już papierowych książek.
#kawa #kawatime #kiciochpyta #rozowepaski
Pytanie do kawoszy i kawoszek. Co polecacie w kwocie do 200zł w temacie - zaparzacz/ekspres do kawy. Czy zakup takiego sprzętu ma sens? Pytanie kawowego ignoranta i laika. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ofkorz chodzi mi o sprzęty klasyczne, gdzie wsypuje się zmieloną kawę, żadnych gównianych kapsułek z tchibo nie chcę...
Pytanie do kawoszy i kawoszek. Co polecacie w kwocie do 200zł w temacie - zaparzacz/ekspres do kawy. Czy zakup takiego sprzętu ma sens? Pytanie kawowego ignoranta i laika. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ofkorz chodzi mi o sprzęty klasyczne, gdzie wsypuje się zmieloną kawę, żadnych gównianych kapsułek z tchibo nie chcę...
- 1
@Oude_Geuze: http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_J6vLWGH15Kiznk0xdSRoAhH6yHtVvDkD.jpg teraz powinno hulać
- 1
@brylek: zamówiłem już Bialetti Moka. Zobaczymy czy się sprawdzi.
- 2
Nawiązując do tego znaleziska - dużo ludzi narzeka na brak dobrych polskich kaw, a moim zdaniem jest z czego wybierać, tylko są mało znane i raczej niedostępne w sklepach. Niemniej, można zamówić sobie przez internet paloną w Polsce dobrą kawkę. Ja mogę polecić chociażby kofibrand.pl
http://jesie.pl/palarnie-kawy-w-polsce/
#kawa #kawatime #ciekawostki
http://jesie.pl/palarnie-kawy-w-polsce/
#kawa #kawatime #ciekawostki

@schizofretka: lisek i króliczek pijo kawę :D





















Generalnie mam po kawie straszne mdłości, a jak wypiję kofeinę w formie tabletki musującej albo napoju energetycznego to nie (sic!). Czy ktoś ma też tak samo?
#kawa #kawatime
@nomadicgoogler: