Mirki jaką polecacie kawę do ekspresu ciśnieniowego kolbowego? Kupiłem dzisiaj żonie DeLonghi EC 850.M ale nie mam pojęcia jaka kawa będzie dobra. Jak coś to młynek do mielenia kawy mam.
#kawatime #kawa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukglo86: ale wiesz, że ta "kawa" w sklepie ma minimum rok a od finestcoffe masz kawę wypaloną zaraz przed wysyłką? zresztą jak masz palarnie pod domem do pojedź do nich i pogadaj.
  • Odpowiedz
Kawiarka na dwie kawy, opcjonalnie 3 lub 4, ale raczej na dwie, o dobrym stosunku jakość/cena to...?
Bialetti Moka Express, Venus albo Fiammetta trzymają poziom? https://swiezopalona.pl/kategoria/177/kawiarki-bialetti
Czy jednak jest coś ciekawszego? Tak do 100zł, ale jeśli będzie tańsza to nawet lepiej.
#pytanie #kiciochpyta #kawatime #kawa i trochę #gotujzwykopem

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to się doigrałem... zachciało mi się kawy.. mirki ratujcie !!!


  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tylkosilka: Nie zamierzam aktualnie zmieniać. Atlantis V2 według mnie jest miód malina :)

@CharlieCharles: nie słyszałem o tych clapton coil, ogarnę temat :) a box uważam, że nawet nie 'nie jest taki zły', a wręcz jest bardzo dobry ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Tylkosilka: Lubię volisha, a ten control nano v2 za 2 stówki uważam za bardzo adekwatną cenę.

@CharlieCharles:
  • Odpowiedz